Polska TV online – więcej kanałów

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jak oglądać Polska TV online za granicą to nie słabnący temat. Swego czasu, gdy ogłosiliśmy, że przygotowujemy taką opcję w ramach usługi Smart DNS zasypaliście nas komentarzami. Pytaliście kiedy uruchomimy usługę, jak to będzie działać, itd., itd.  Strony w VOD w Polsce są już dostępne za granica od jakiegoś czasu, tym bardziej zatem cieszymy się mogąc was poinformować, że Polska TV online wzbogaciła się o kolejny serwis!

Zanim przejdziemy do sedna ważna informacja dla tych z Was, którzy posiadają telewizory smart formy Samsung kupione poza Polską. W dość prosty sposób możecie zmienić ich region tak by dało się zainstalować wszystkie Polskie aplikacje typu Ipla, TV Player, itp. Póki co odsyłamy Was do Google ale dajcie znać w komentarzach. Jeśli uważacie (będziecie mieć kłopot z odblokowaniem regionu w Waszym TV), ze taka instrukcja powinna się na naszym blogu znaleźć, napiszemy!

A teraz do sedna. Od jakiegoś czasu dzięki naszej usłudze Smart DNS (odblokowuje usługi VOD, TV i muzyczne w USA, UK i Polsce) macie dostęp do serwisu videostar.pl. O usłudze pisaliśmy już przy okazji odblokowania dostępu do serwisu. Jest to pierwsza w Polsce, legalna!!!! telewizja „kablowa” w Internecie. Jest to jednym z powodów, dla których oferta programowa videostar.pl jest bardziej ograniczona niż serwisów pirackich. Piraci nie musza się pytać danej stacji czy mogą retransmitować jej sygnał, nie muszą także płacić. Dlatego, jeśli macie zamiar korzystać z oglądania Polskiej TV za granicą szczerze polecamy Wam legalną ofertę. Dajcie zarobić uczciwej firmie!

Polska TV online – nowy serwis!

Czas na miłą wiadomość. Zgodnie z informacją, którą otrzymaliśmy od Videostar.pl do ich oferty programowej włączono następujące kanały:

AXN, AXN Spin, AXN Black, AXN White. Co ważniejsze, kanały AXN w ofercie VideoStar do końca kwietnia możecie oglądać za darmo!!!

Przy okazji wpisu kierowanego do naszych czytelników mieszkających za granica, chcielibyśmy zadać Wam pytanie. Czy poza odblokowaniem Polskich stron TV i VOD za granicami przez Smart DNS uważanie, że przydąłby się tez w naszej ofercie Polski VPN? Czy brakuje Wam opcji surfowania z polskim adresem IP? W zależności od Waszego zainteresowania rozważymy opcję serwera VPN w Polsce.

Płatności dokonywane są przez platformę PayU (twór allegro – bezpieczny) i bez problemów za pakiety zapłaciliśmy brytyjską kartą kredytową zarejestrowana w PayU. W razie problemów sugerujemy skorzystać z pomocy znajomych lub rodziny w Polsce.

Aktualnie czekamy na informację bezpośrednio z videostar.pl czy zagraniczne karty są akceptowane i czy PayU to jedyna możliwość płatności za usługę. Gdy tylko trzymamy odpowiedź, damy Wam znać!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more