Polska TV online – więcej kanałów

Polska TV za grnicą

Jak oglądać Polska TV online za granicą to nie słabnący temat. Swego czasu, gdy ogłosiliśmy, że przygotowujemy taką opcję w ramach usługi Smart DNS zasypaliście nas komentarzami. Pytaliście kiedy uruchomimy usługę, jak to będzie działać, itd., itd.  Strony w VOD w Polsce są już dostępne za granica od jakiegoś czasu, tym bardziej zatem cieszymy się mogąc was poinformować, że Polska TV online wzbogaciła się o kolejny serwis!

Zanim przejdziemy do sedna ważna informacja dla tych z Was, którzy posiadają telewizory smart formy Samsung kupione poza Polską. W dość prosty sposób możecie zmienić ich region tak by dało się zainstalować wszystkie Polskie aplikacje typu Ipla, TV Player, itp. Póki co odsyłamy Was do Google ale dajcie znać w komentarzach. Jeśli uważacie (będziecie mieć kłopot z odblokowaniem regionu w Waszym TV), ze taka instrukcja powinna się na naszym blogu znaleźć, napiszemy!

A teraz do sedna. Od jakiegoś czasu dzięki naszej usłudze Smart DNS (odblokowuje usługi VOD, TV i muzyczne w USA, UK i Polsce) macie dostęp do serwisu videostar.pl. O usłudze pisaliśmy już przy okazji odblokowania dostępu do serwisu. Jest to pierwsza w Polsce, legalna!!!! telewizja „kablowa” w Internecie. Jest to jednym z powodów, dla których oferta programowa videostar.pl jest bardziej ograniczona niż serwisów pirackich. Piraci nie musza się pytać danej stacji czy mogą retransmitować jej sygnał, nie muszą także płacić. Dlatego, jeśli macie zamiar korzystać z oglądania Polskiej TV za granicą szczerze polecamy Wam legalną ofertę. Dajcie zarobić uczciwej firmie!

Polska TV online – nowy serwis!

Czas na miłą wiadomość. Zgodnie z informacją, którą otrzymaliśmy od Videostar.pl do ich oferty programowej włączono następujące kanały:

AXN za granicąAXN, AXN Spin, AXN Black, AXN White. Co ważniejsze, kanały AXN w ofercie VideoStar do końca kwietnia możecie oglądać za darmo!!!

Przy okazji wpisu kierowanego do naszych czytelników mieszkających za granica, chcielibyśmy zadać Wam pytanie. Czy poza odblokowaniem Polskich stron TV i VOD za granicami przez Smart DNS uważanie, że przydąłby się tez w naszej ofercie Polski VPN? Czy brakuje Wam opcji surfowania z polskim adresem IP? W zależności od Waszego zainteresowania rozważymy opcję serwera VPN w Polsce.

Płatności dokonywane są przez platformę PayU (twór allegro – bezpieczny) i bez problemów za pakiety zapłaciliśmy brytyjską kartą kredytową zarejestrowana w PayU. W razie problemów sugerujemy skorzystać z pomocy znajomych lub rodziny w Polsce.

Aktualnie czekamy na informację bezpośrednio z videostar.pl czy zagraniczne karty są akceptowane i czy PayU to jedyna możliwość płatności za usługę. Gdy tylko trzymamy odpowiedź, damy Wam znać!

2 thoughts on “Polska TV online – więcej kanałów

Comments are closed.