Kto wygał darmowy VPN i SmartDNS?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Być może pamiętacie nasz ostatni wpis? Ogłosiliśmy w nim prosty konkurs z bardzo atrakcyjną nagrodą. Wystarczyło, kliknąć w link, polubić obrazek na Facebooku i czekać. Konkurs trwał w dniach 7-14.04 i dziś jest najwyższy czas by podzielić się z Wami listą nagrodzonych osób. Zanim jednak dowiecie się kto wygrał przypomnijmy o co „walczyliście”. Dostęp do 26 serwerów VPN i tym samym 26 różnych adresów IP. Możliwość skorzystania z dowolnego protokołu VPN. Możliwość ukrycia własnego adresu IP i zastąpienia go adresem z USA, UK, Holandii lub Niemiec. W pełni anonimowe korzystanie z Internetu, w tym także sieci P2P i Bittorrent. Oczywiście kompletnie nielimitowany dostęp do usługi SmartDNS a tym samym (np. dla tych z Was, którzy mieszkają poza Polską) prosta możliwość oglądania Polskich serwisów VOD za granicą (jak oglądać Polskie VOD z granicą).

Reasumując, ten pakiet pozwoli Wam (przez VPN lub SmartDNS) na dostęp do takich usług VOD i TV jak: Netflix, HBO Go Polska, HBO GO USA, HBO Now, Crackle, Hulu, TVPlayer,com, TVN Player, IPLA, vod.onet.pl, TVP PL, iplex, Pandora, Spotify, iPlayer BBC i wielu, wielu innych!

Brzmi dobrze? Rozdawaliśmy aż 20 taki kont! Jeśli nie zdecydowaliście si wziąć udziału, nie zdążyliście lub nie mieliście szczęścia – NIC STRACONEGO!!! To na pewno nie ostatni raz, gdy rozdawaliśmy darmowy dostęp do naszych usług!

A teraz czas na ogłoszenie wyników!

Jedno z 20 kont VPN i Smart DNS otrzymują:

1 Dumitru Stefan
2 Felipe Klein Branco
3 Monika Jędrych
4 Renato Martinez
5 Jie Yu
6 Ines Godlewska
7 Ruben Marques
8 Kammy Singh
9 Yasir Kiani
10 Sagar Hamal
11 Reynaldo Bonifacio
12 Zaimoon Sookhoo
13 Raj Karki
14 Stephen Ke
15 Evgenya Udalova
16 Yasin Bakşi
17 Henry Caballero
18 Murat Gedik
19 Alaa Allam
20 Rebel Kashmire

Jak odebrać darmowy VPN i Smart DNS?

Nic prostszego! Wysyłacie wiadomość na adres [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać „April Giveaway” a w samej wiadomości (chcemy móc potwierdzić, że nikt się pod Was nie podszywa) link do swojego profilu na Facebooku.

Jeszcze raz gratulujemy szczęścia zwycięzcom i zapraszamy do śledzenia naszego bloga, gdzie na pewno niedługo znów ogłosimy kolejną taką akcję!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more