Kto wygał darmowy VPN i SmartDNS?

Darmowy VPN Smart DNS - lista zwycięzcówByć może pamiętacie nasz ostatni wpis? Ogłosiliśmy w nim prosty konkurs z bardzo atrakcyjną nagrodą. Wystarczyło, kliknąć w link, polubić obrazek na Facebooku i czekać. Konkurs trwał w dniach 7-14.04 i dziś jest najwyższy czas by podzielić się z Wami listą nagrodzonych osób. Zanim jednak dowiecie się kto wygrał przypomnijmy o co „walczyliście”. Dostęp do 26 serwerów VPN i tym samym 26 różnych adresów IP. Możliwość skorzystania z dowolnego protokołu VPN. Możliwość ukrycia własnego adresu IP i zastąpienia go adresem z USA, UK, Holandii lub Niemiec. W pełni anonimowe korzystanie z Internetu, w tym także sieci P2P i Bittorrent. Oczywiście kompletnie nielimitowany dostęp do usługi SmartDNS a tym samym (np. dla tych z Was, którzy mieszkają poza Polską) prosta możliwość oglądania Polskich serwisów VOD za granicą (jak oglądać Polskie VOD z granicą).

Reasumując, ten pakiet pozwoli Wam (przez VPN lub SmartDNS) na dostęp do takich usług VOD i TV jak: Netflix, HBO Go Polska, HBO GO USA, HBO Now, Crackle, Hulu, TVPlayer,com, TVN Player, IPLA, vod.onet.pl, TVP PL, iplex, Pandora, Spotify, iPlayer BBC i wielu, wielu innych!

Brzmi dobrze? Rozdawaliśmy aż 20 taki kont! Jeśli nie zdecydowaliście si wziąć udziału, nie zdążyliście lub nie mieliście szczęścia – NIC STRACONEGO!!! To na pewno nie ostatni raz, gdy rozdawaliśmy darmowy dostęp do naszych usług!

A teraz czas na ogłoszenie wyników!

Jedno z 20 kont VPN i Smart DNS otrzymują:

1 Dumitru Stefan
2 Felipe Klein Branco
3 Monika Jędrych
4 Renato Martinez
5 Jie Yu
6 Ines Godlewska
7 Ruben Marques
8 Kammy Singh
9 Yasir Kiani
10 Sagar Hamal
11 Reynaldo Bonifacio
12 Zaimoon Sookhoo
13 Raj Karki
14 Stephen Ke
15 Evgenya Udalova
16 Yasin Bakşi
17 Henry Caballero
18 Murat Gedik
19 Alaa Allam
20 Rebel Kashmire

Jak odebrać darmowy VPN i Smart DNS?

Nic prostszego! Wysyłacie wiadomość na adres support@hideipvpn.com. W tytule wiadomości należy wpisać „April Giveaway” a w samej wiadomości (chcemy móc potwierdzić, że nikt się pod Was nie podszywa) link do swojego profilu na Facebooku.

Jeszcze raz gratulujemy szczęścia zwycięzcom i zapraszamy do śledzenia naszego bloga, gdzie na pewno niedługo znów ogłosimy kolejną taką akcję!