Polska TV na żywo – wszędzie i legalnie

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Trochę to trwało ale fakty wydają się potwierdzać, że worek z odblokowanymi Polskimi usługami VOD się rozwiązał. Do tej pory byliście skazani na pirackie serwisy w sieci, oferujące treści w j. polskim lub szukanie serwerów proxy, co zapewne do łatwych zadań nie należało. Co prawda nasz VPN nie pozwala na uzyskanie Polskiego IP za granicą (nowy Polski serwer VPN już działa), ale z naszym Smart DNS nie jest to konieczne. Oto jak oglądać Polska TV na żywo!

A co już można oglądać z HideIPVPN?

SmartDNS odblokowujący Polskie serwisy VOD wygląda już całkiem nieźle. Ipla, HBO GO, Player.pl, bajki.onet.pl, Chili.TV – praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. W oczekiwaniu na Netflix (tak, my też wierzymy, ze Netlix będzie w Polsce) i rewolucję na rodzimym rynku VOD odblokowujemy kolejne znalezione serwisy. Tak jak część z powyższych, szczególnie typowe serwisy VOD mogą się bać trzęsienia ziemi, jakim będzie rozpoczęcie przez Netflix oficjalnej działalności w Polsce są tez takie, które bać się (aż tak) nie muszą. Co więcej, być może dzięki nam uda się im powiększyć bazę użytkowników i jednocześnie nie łamać licencji wg. której działają.

Jednym z takich serwisów, praktycznie chyba jedynym obok ipla.pl (nie mówimy o typowo pirackich ofertach) VideoStar.pl, który pozwala na oglądanie Polskiej TV przez Internet.

Polska TV na żywo = VideoStar.pl

Pozwolimy sobie zacytować kilka informacji dotyczących usługi z ich strony.

Czy po założeniu konta są pobierane jakiekolwiek opłaty?

Zdecydowanie nie! Po założeniu konta masz dostęp do darmowych kanałów w naszej ofercie. Nie naliczamy żadnych opłat, nie wystawiamy faktur i nie próbujemy naciągać naszych użytkowników.

Czyli działają podobnie jak my. Prosto i uczciwie. My też mówimy ZAWSZE jak jest!

Czy mogę oglądać telewizję w Videostar zagranicą?

Niestety z powodów licencyjnych oglądanie większości kanałów jest ograniczone do terytorium Polski (geo blocking). Bardzo chcielibyśmy oferować naszą usługę na całym świecie, bo przecież oznacza to dla nas więcej użytkowników, ale obecne regulacje prawne oraz umowy z nadawcami nam tego zabraniają . W miarę możliwości będziemy starali się tą niedogodność likwidować.

No i dzięki HideIPVPN, ten problem został rozwiązany. Obecnie każdy posiadać usługi SmartDNS (solo i w pakiecie z VPN) może bez problemu korzystać z oferty VideoStar bez względu na to czy jest w Londynie, Berlinie, Chicago czy Sidney :-). Mamy nadzieje, ze i Wy i VideoStar doceni tę opcję.

Więcej informacji jak i pełną ofertę programową serwisu znajdziecie na ich stronie. Zatem zapraszamy na Polska TV na żywo w Internecie!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more