Smart DNS znów się powiększa!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Ostatnimi czasy nie pisaliśmy dużo o powiększaniu oferty w ramach SmartDNS. Ci z Was, którzy śledzą naszą stronę na Facebooku wiedzą, że w ostatnim czasie byliśmy zajęci rozdawaniem nagrody, którą był darmowy VPN oraz modernizowaliśmy naszą sieć serwerów VPN. Obecnie już 13 serwerów zostało podniesionych do wyższego standardu i oferują prędkości do 1Gbps na użytkownika. Jednak pomimo nawału pracy nie przeszkodziło nam to rozszerzyć oferty programowej Smart DNS. 

Zanim powiemy Wam jakie nowe usługi zostały odblokowane, pozwólcie, że w kilku słowach napiszemy do tych z Was, którzy dopiero zorientowali się, że istnieje alternatywa dla VPN, czyli Smart DNS.

Co to jest Smart DNS?

Smart DNS to kombinacja dwóch technologii, która została stworzona w czysto rozrywkowym celu. Jeśli chcecie ukryć swój adres IP, zmienić adres IP, szyfrować swoje dane, anonimowo surfować w Internecie, czy bezpiecznie korzystać z sieci P2P i Bittorrent nadal powinniście korzystać z połączeń typu VPN. Jeśli jednak interesuje Was głownie rozrywka, czyli proste i wygodne odblokowanie dostępu do serwisów takich jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Crackle, itp. (w Polsce) czy też Polskich serwisów TV i VOD np. Vod.onet.pl, videostar.pl. TVN Player, Ipla, itp. (za granicą Polski) najlepszym wyborem będzie SmartDNS. Usługa Smart DNS składa się serwera DNS i specjalnych serwerów proxy zlokalizowanych w różnych krajach (w naszym przypadku USA, UK i Polska). Gdy na Waszym komputerze, telewizorze, konsoli Wy lub aplikacja wywołujecie usługę działającą za geo-blokadą serwer DNS kieruje odpowiednie pakiety do serwerów proxy. W ten prosty sposób Netflix czy Hulu działają bez problemu w Polsce a wspomniane wyżej TVN Player czy Ipla w USA czy UK. Smart DNS, w przeciwieństwie do VPN działa cały czas, nie wymaga osobnego połączenie, mogą z niego korzystać wszystkie urządzenia w sieci domowej zdolne do korzystania z danej usługi.

Aktualnie SmartDNS gwarantuje dostęp do 131 usług TV, VOD i muzycznych w USA, UK i Polsce. Czas więc najwyższy powiększyć tę liczbę do 135!

Jest nam bardzo miło poinformować, że do naszej usługi DNS dołożyliśmy 4 nowe serwisy video. Są nimi:

Mamy nadzieje, że cieszy Was stały rozwój usługi Smart DNS. Jeśli brakuje Wam jakichś serwisów w naszej ofercie – dajcie znać! Postaramy się dodać je jak najszybciej.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more