Smart DNS znów się powiększa!

Smart DNS - wiecej TVOstatnimi czasy nie pisaliśmy dużo o powiększaniu oferty w ramach SmartDNS. Ci z Was, którzy śledzą naszą stronę na Facebooku wiedzą, że w ostatnim czasie byliśmy zajęci rozdawaniem nagrody, którą był darmowy VPN oraz modernizowaliśmy naszą sieć serwerów VPN. Obecnie już 13 serwerów zostało podniesionych do wyższego standardu i oferują prędkości do 1Gbps na użytkownika. Jednak pomimo nawału pracy nie przeszkodziło nam to rozszerzyć oferty programowej Smart DNS. 

Zanim powiemy Wam jakie nowe usługi zostały odblokowane, pozwólcie, że w kilku słowach napiszemy do tych z Was, którzy dopiero zorientowali się, że istnieje alternatywa dla VPN, czyli Smart DNS.

Co to jest Smart DNS?

Smart DNS to kombinacja dwóch technologii, która została stworzona w czysto rozrywkowym celu. Jeśli chcecie ukryć swój adres IP, zmienić adres IP, szyfrować swoje dane, anonimowo surfować w Internecie, czy bezpiecznie korzystać z sieci P2P i Bittorrent nadal powinniście korzystać z połączeń typu VPN. Jeśli jednak interesuje Was głownie rozrywka, czyli proste i wygodne odblokowanie dostępu do serwisów takich jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Crackle, itp. (w Polsce) czy też Polskich serwisów TV i VOD np. Vod.onet.pl, videostar.pl. TVN Player, Ipla, itp. (za granicą Polski) najlepszym wyborem będzie SmartDNS. Usługa Smart DNS składa się serwera DNS i specjalnych serwerów proxy zlokalizowanych w różnych krajach (w naszym przypadku USA, UK i Polska). Gdy na Waszym komputerze, telewizorze, konsoli Wy lub aplikacja wywołujecie usługę działającą za geo-blokadą serwer DNS kieruje odpowiednie pakiety do serwerów proxy. W ten prosty sposób Netflix czy Hulu działają bez problemu w Polsce a wspomniane wyżej TVN Player czy Ipla w USA czy UK. Smart DNS, w przeciwieństwie do VPN działa cały czas, nie wymaga osobnego połączenie, mogą z niego korzystać wszystkie urządzenia w sieci domowej zdolne do korzystania z danej usługi.

Aktualnie SmartDNS gwarantuje dostęp do 131 usług TV, VOD i muzycznych w USA, UK i Polsce. Czas więc najwyższy powiększyć tę liczbę do 135!

Jest nam bardzo miło poinformować, że do naszej usługi DNS dołożyliśmy 4 nowe serwisy video. Są nimi:

Mamy nadzieje, że cieszy Was stały rozwój usługi Smart DNS. Jeśli brakuje Wam jakichś serwisów w naszej ofercie – dajcie znać! Postaramy się dodać je jak najszybciej.