Jak oglądać testy F1 w Polsce? – odblokować Sky TV

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

W tym roku, po raz pierwszy w historii brytyjska stacja TV pozwoli fanom Formuły 1 oglądać testy F1. Poniżej napiszemy, jak możecie dzięki nam oglądać testy F1 w Polsce i nie tylko. Oczywiście, korzystając z oferty Sky uzyskacie dostęp także do szerokiej oferty sportowej Sky TV. 

Jak oglądać testy F1 w Polsce – Jak odblokować SKY TV poza UK?

W tym roku, zimowe testy F1 odbędą się w Barcelonie w dniach 18 – 21 luty. Po wieloletniej przerwie w startach F1, do ścigania wraca też Robert Kubica. Jeśli chcecie oglądać Roberta w bolidzie F1 oto co musicie zrobić.

By uzyskać dostęp do treści Sky TV online i oglądać testy F1 w Polsce potrzebujecie 2 rzeczy. Pierwsza to konto w usłudze Sky, która nazywa się NOW TV.

oglądać testy F1 w Polsce

Na stronie znajdziecie ofertę planów, żaden z nich nie wymaga podpisania umowy długoterminowej. Oczywiście testy F1 jak i same wyścigi, oferowane są w ramach Sky Sports Pass.

oglądać testy F1 w Polsce

Cena subskrypcji startuje od £5.99 w przypadku przepustki mobilnej. Pozostałe plany kosztują następująco:

 • Day Pass – £7.99
 • Week Pass – £12.99
 • Month Pass – £33.99

Przy zakładaniu konta warto skorzystać z połączenia VPN z jednym z naszych serwerów w UK. Jeśli będziecie mieć kłopot z rejestracja konta i płatnościa, warto skorzystać z pomocy kogoś ze znajomych czy rodziny mieszkających w UK. Może się zdarzyć jak w przypadku usługi Hulu Plus, że nie wszystkie Polskie karty płatnicze zostaną zaakceptowane. Kiedy już konto w Now TV będzie aktywne, czas na odblokowanie dostępu do samych treści Sky TV. Dzięki temu będziecie mogli oglądać testy F1 w Polsce. I oczywiście nie tylko w Polsce!

Włącz Smart DNS by oglądać testy F1 w Polsce

Do oglądania oferty programowej SKY i Now TV potrzebujecie skonfigurowanej usługi Smart DNS. Pakiet Smart DNS jest dostępny jako niezależna usługa oraz dodawany do każdego oferowanego pakietu VPN. Oczywiście z zastrzeżeniem, że jego funkcjonalność pokrywa się z wykupionym pakietem VPN. Innymi słowy sam Smart DNS oraz ten oferowany w ramach pakietu Ninja VPN.

Polski VPN to Smart DNS działający w Polsce i dostęp do Polskiej TV online za granicą, i tak dalej.

Smart DNS konfigurujecie albo na urządzeniu, na którym chcecie z niego korzystać. W sekcji „Support / Smart DNS” znajdziecie instrukcje do konfiguracji Smart DNS w różnych systemach i urządzeniach.

My polecamy Wam najbardziej uniwersalny sposób, tj. konfigurację Smart DNS na Waszym domowym routerze. Sprowadza się to do zmiany domyślnego serwera DNS, na nasz. Dzięki temu od razu, wszystkie sprzęty podpięte do Waszej domowej sieci – komputery, telefony, Smart TV, konsole, itd. – będą mogły skorzystać z wolności dostępu do treści, jaką oferuje Smart DNS.

Przetestuj VPN i Smart DNS za darmo!

Przypominamy, że w przypadku naszej usługi nie musicie kupować kota w worku i od razu decydować się na subskrypcję. Załóżcie darmowy VPN do przetestowania i jeśli będziecie zadowoleni… zapraszamy. Do rejestracji nie potrzebna jest karta płatnicza. Darmowy VPN i Smart DNS jest aktywny przez 24h. A tu – jeśli macie wątpliwości – przeczytacie, jak założyć darmowy VPN.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more