Jak oglądać Polsat Sport za granicą?

Polsat Sport za granicąKońcówka roku będzie dość interesująca jeśli chodzi o opcje sportowe. Pomyśleliśmy, że przyda się przypomnienie dotyczące Ipli a konkretniej programów Polsatu, które możecie oglądać w sieci na żywo. Dziś zatem krótkie przypomnienie jak oglądać Polsat Sport za granicą? 

Telewizja online za granicą…

Jeszcze do niedawna, by oglądać programy Polskich telewizji za granicą trzeba było korzystać albo z pirackich stron. Nie dość, że nie były darmowe to często „cała zabawa” kończyła się na wpłacie pieniędzy. Oglądać się nic nie dało. Druga metoda – też kłopotliwa i nie dostępna dla każdego to wywóz dekodera jednej z platform cyfrowych.

Na szczęście wraz z ewolucją Internetu, platform VOD i streamingu ograniczenia te to przeszłość. Wystarczy wspomnieć o usłudze videostar.pl. Wchodzimy na stronę imamy prawdziwą TV przez internet i spory wybór kanałów na żywo.

Nie dla wszystkich jednak wybór ten będzie wystarczający. Jeśli interesuje Was sport, to warto przyglądnąć się dwóm opcjom. O pierwszej, czyli player.pl za granicą pisaliśmy ostatnio. Druga to Ipla, która też gościła  już na naszym blogu – jak oglądać Ipla za granicą?

Polsat Sport za granicą – oglądaj online dzięki Ipli

W ramach oferty serwisu Ipla można skorzystać z kilku rodzajów pakietów premium. Jednym z nich jest pakiet Ipla Sport. W ramach pakietu uzyskacie dostęp do kilku kanałów sportowych na żywo.

Polsat Sport za granicą

Pakiet kosztujący 19.90 zł/miesięcznie oferuje dostęp do takich kanałów jak: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Eurosport 1 HD, Eurosport 2HD, Extreme Sports Channel oraz FightBox.

Jest jednak mały haczyk…

Polsat Sport za granicą

Jak oglądać Polsat Sport za granicą?

Teoretycznie, by oglądać programy TV (a także ofertę VOD) Polsatu powinniście się znajdować na terytorium Polski. Jednak dzięki prostemu trikowi możemy oszukać serwery i oglądać Polsat za granicą, z dowolnego miejsca. Możliwości zmiany lokalizacji naszego urządzenia mamy dwie.

Pierwsza to VPN. Dzięki połączeniu z serwerem VPN zmienicie swój widoczny adres IP, zaszyfrujecie przesyłane dane i dodatkowo ochronicie swoją prywatność w sieci. W przypadku serwisu Ipla wystarczy połączyć się z jednym z dwóch oferowanych przez nas serwerów VPN w Polsce.

Druga opcja to Smart DNS. Jest to połączenie specjalnego serwera DNS oraz sieci serwerów proxy przez które łączycie się z wybraną usługą. Wybór metody zależy wyłącznie od Was i urządzenia na jakich chcecie oglądać Polsat Sport za granicą. Na górze strony znajdziecie linki szczegółowiej opisujące obie technologie. Konfiguracja obu metod też jest łatwa. Na platformach iOS, Android, Windows i Mac oferujemy darmową aplikację VPN / Smart DNS, która automatycznie połączy Was wybrany sposób.

Najważniejsze na koniec

Po pierwsze…

Mecze eliminacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej (transmitowane przez Polsat Sport):

08.10.2016 – Stadion Narodowy – Warszawa – Polska : Dania
11.10.2016 – Stadion Narodowy – Warszawa – Polska : Armenia
11.11.2016 – Arena Narodowa – Bukareszt – Rumunia : Polska
Po drugie…

Zanim zdecydujecie się skorzystać z naszych usług VPN i Smart DNS serdecznie zapraszamy Was do darmowego testu. Nie potrzebujecie karty płatniczej a test nie wiąże się z żadnym dalszym zobowiązaniem!

TESTUJ VPN i Smart DNS