Jak oglądać HBO Go za granicą?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

oglądać HBO Go za granicą
Jak oglądać HBO Go za granicą?

HBO Go, obok Netflix, to chyba najbardziej popularny serwis VOD w Polsce. Z jednej strony oferuje możliwość oglądania dobrych seriali produkcji HBO. „Gra o Tron”, „Sopranos”, „The Wire” czy „True Detective” by wspomnieć o kilku. Oraz oczywiście filmów, w tym blockbusterów. Z drugiej strony, oferuje też dostęp do programów HBO na żywo. Wielu internautów szuka opcji by oglądać HBO Go za granicą. Dziś kilka słów na ten temat. 

Konto HBO Go za granicą

Jasnym jest, że by zacząć oglądać HBO Go za granicą potrzebujecie dostępu do usługi. Konto w usłudze HBO Go jest już od jakiegoś czasu nie powiązane z innymi usługami TV. Tak samo jak Netflix. Innymi słowy, nie musicie być abonentem sieci kablowej by móc wykupić usługę.

Swoją przygodę z HBO możecie zacząć od darmowego miesiąca „trial”.

Rejestracji konta w usłudze HBO sugerujemy dokonywać z aktywnym połączeniem VPN – więcej o VPN za chwilę. Połączenie z serwisem z Polskiego adresu IP sprawi, że całość rejestracji powinna przebiec bez większego problemu. Jedyny newralgiczny punkt, to zagraniczna karta płatnicza. Jednak w większości wypadków karty popularnych systemów są akceptowane bez kłopotu. Skoro rejestracja już za nami, czas na dwie metody odblokowania dostępu do treści HBO Go za granicą.

Możesz skorzystać z VPN by oglądać HBO Go za granicą

VPN, a właściwie połączenie VPN to pierwsza i rekomendowana metoda na to by odblokować treści i oglądać HBO Go za granicą. Powodów dla tej rekomendacji jest kilka. Po pierwsze, co oczywiste, będziecie mogli oglądać filmy i seriale z HBO Go w dowolnym miejscu na świecie.

Po drugie, poprzez połączenie z Polskim serwerem VPN odblokujecie nie tylko serwis HBO ale wszystkie inne działające w Polsce. Ipla za granicą? – proszę bardzo. TVN Player w USA? – bez problemu. Polska TV za granicą? – jak najbardziej.

Po trzecie, posiadanie aktywnego połączenia VPN znacząco poprawi Twoje bezpieczeństwo i anonimowość w sieci. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj – Co to jest VPN? Surfujesz pod zmienionym adresem IP, a wszystkie Twoje przesyłane w tunelu VPN dane są zaszyfrowane. Oznacza to, że nie może ich odczytać ani potencjalny haker ani dostawca internetu. Z tego wynika także kolejny pozytyw. Możliwość bezpiecznego i anonimowego korzystania z sieci torrent – bezpieczny torrent VPN.

Po czwarte, mając dostęp do serwerów VPN z innych krajów możecie uzyskać dostę do innych usług online a czasem nawet kupować w sieci rzeczy taniej.

Możesz skorzystać ze Smart DNS by oglądać HBO Go za granicą

Druga opcja dostępu do HBO Go za granicą to usługa Smart DNS. Możesz ją subskrybować osobno – nie jest jednak tak wszechstronna jak VPN – ale pamiętaj, że jest „dokładana” do każdego pakietu VPN, dając dodatkowy wybór.

Oglądać HBO Go za granicą - oferta dla dzieci
HBO Go to nie tylko filmy i seriale dla dorosłych. HBO Go ma także pokaźna ofertę dla dzieci!

Smart DNS działa na zasadzie przekierowania części ruchu – w opisywanym wypadku do i z HBO Go – przez serwer DNS do odpowiedniego serwera proxy. Innymi słowy, zmieniając ustawienia DNS, korzystacie z internetu tak jak teraz, ale… W specyficznych przypadkach, gdy chcecie skorzystać z usług znajdujących się jakby na „specjalnej liście” serwera DNS ten przekieruje ruch do serwera proxy. We wszelkich pozostałych wypadkach, ruch odbywa się normalnie. Warto pamiętać, że:

 • Adres IP – Smart DNS nie zmienia adresu IP użytkownika, tak jak VPN
 • Szyfrowanie danych – Smart DNS nie szyfruje przesyłanych danych, tak jak VPN
 • Anonimowość online – Smart DNS nie wpływa na Twoją anonimowość w internecie
 • Urządzenia – Smart DNS działa na każdym urządzeniu, w przeciwieństwie do VPN
 • Router – Smart DNS możesz skonfigurować na każdym routerze, w przeciwieństwie do VPN – każde urządzenie w sieci od razu korzysta ze Smart DNS

Jeśli macie jeszcze jakiekolwiek pytania o VPN, Smart DNS czy jak oglądać HBO GO za granicą zapraszamy do działu komentarzy pod postem. A jeśli chcecie zobaczyć jak działa nasz VPN i Smart DNS zapraszamy do darmowego testu!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more