VPN Facebook News – jak nie dać się odciąć?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Drodzy Przyjaciele, jak pewnie zauważacie staramy się być aktywni w social media. Używamy Facebooka, Google Plus i Twittera byście byli na bieżąco ze wszytki co dotyczy usługi VPN i Smart DNS z której korzystacie. Ale Facebook… cóż to Facebook. Ma własne zasady. Do tego stara się wiedzieć lepiej od Was co chcecie widzieć w tzw. news feed na swojej ścianie. Stąd pomysł na krótki post pt. „VPN Facebook News” – czyli byście zawsze byli poinformowani. 

VPN Facebook News – mamy problem?

Tak jak napisaliśmy przed chwilą. Facebook to Facebook – prawie państwo w państwie. Zanim usługa stała się tak wielkim gigantem i praktycznie monopolistą wśród sieci społecznościowych była znacznie „delikatna” jeśli chodzi o to jak traktuje użytkowników i firmy korzystające z serwisu. Poza co oczywiste umożliwieniem Wam łatwiejszego kontaktu ze znajomymi i przyjaciółmi, pomagał także w komunikacji między Wami a Waszymi ulubionymi usługami i stronami.

Te czasy to jednak przeszłość. Teraz, podobnie jak w przypadku innych firm (poza HideIPVPN oczywiście!!!) pierwszym i podstawowym celem Facebook’a jest zarabianie i zadowolenie akcjonariuszy. I z tego powodu (zapewne sami to już zauważyliście) dostajecie i widzicie coraz mniej i mniej powiadomień i informacji od polubionych (firmowych) profili. Przynajmniej wtedy, gdy profile te nie zechcą wydać Waszych (klientów) pieniędzy na promowanie się w ramach portalu. Czy to w porządku? Nie do końca. Wydaje nam się, że kwestie komercyjne w tym zakresie poszły za daleko. Tym bardziej, że jeszcze do niedawna Facebook reklamował się jako najlepszy możliwy kanał komunikacji.

VPN Facebook News – dlaczego wiadomości są ważne?

Jak wiecie staramy się bardzo by nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Jesteśmy jednak realistami. Nawet nam może się zdarzyć nie działający przez chwilę serwer VPN czy jakiś kłopot  z jedną ze stron odblokowanych przez Smart DNS.

W takim przypadku zawsze się staramy byście otrzymali wszystkie informacje jak najszybciej. By korzystanie z usługi było w jak najmniejszym stopniu zakłócone. Dodatkowo chcemy byście wiedzieli o tym co słychać u nas nowego – czy dokonujemy zmian, jakich, czy pojawiają się np. nowe serwery VPN. Wreszcie czy organizujemy jakąś promocję, dzięki której macie możliwość wydania na VPN mniej. Jeśli zatem chcecie nadal otrzymywać informacje od nas na bieżąco – te wspomniane „VPN Facebook News” oto co należy zrobić.

Jak otrzymywać aktualane informacje od HideIPVPN przez Facebooka?

Wejdzie na nasz Facebookowy profil.

Naprowadźcie mysz na opcję „Liked” i oznaczcie dwie opcje tak, jak pokazalismy na grafice poniżej.

Nie obiecujemy, że otrzymacie zawsze wszystkie nasze wiadomości – to zależy nadal od Facebooka. Jednak z tego co widzimy są spore szanse na to, że wiadomości od nas znów pojawią się na Waszej ścianie. Jest jeszcze jedna sugestia a naszej strony, by po jakimś czasie sytuacja nie wróciła do normy – czyli braku wiadomości w ogóle. Od czasu do czasu warto kliknąć „Like” pod naszymi postami. Wtedy Facebook ma szansę wiedzieć, że informacje od nas faktycznie Was interesują.

Jeśli z jakiegoś powodu ten post dotyczący VPN i Facebooka to Wasz pierwszy kontakt z HideIPVPN i nie korzystaliście jeszcze z naszego VPN i/lub Smart DNS… pamiętajcie, że serdecznie zapraszamy Was do darmowego testu naszych usług przed podjęciem decyzji o ewentualnej subskrypcji.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more