Jak oglądać FilmBox Live bezpiecznie?

oglądać FilmBox LiveBezpieczeństwo, prywatność i anonimowość online to priorytety naszej usługi. To jakość, którą staramy się Wam dostarczać do wszystkich urządzeń. Na co dzień. Jednocześnie jednak staramy się podpowiadać Wam jak możecie w pełni wykorzystać nasze usługi VPN i Smart DNS. Dziś napiszemy jak bezpiecznie oglądać FilmBox Live.

Co to jest Filmbox Live Polska?

FilmBox Live to platforma usług VOD i TV. Coś jak połączenie Netflix z Videostar lub podobnymi usługami. Oferuje widzom dwa typy treści. Pierwszy, to „tradycyjna” oferta VOD. Seriale i filmy (także HD) na żądanie, które mogą być oglądane na wielu różnych urządzeniach. Podobnie jak w przypadku Netflixa możecie przerwać oglądanie w dowolnym momencie i kontynuować na innym urządzeniu. Większość seriali i filmów dostępna jest z Polskim lektorem lub dubbingiem. Na obecną chwilę nie ma możliwości zmiany ścieżki językowej.

To, co sprawia, ze FilmBox Live jest inny niż pozostałe platformy VOD to (jak nazwa wskazuje) opcja TV online na żywo. Na obecna chwilę, w ramach pakietu możecie oglądać 13 kanałów TV. Są to: DocuBox HD, FightBox HD, fashionBox HD, FilmBox, KinoPolska Muzyka, PL KinoPolska, FilmBox Premium, FilmBox Extra HD, 360 Tune Box, Fast & FunBox, FilmBox Arthouse, FilmBox Family, FilmBox Action HD.

Jak sądzimy nazwy kanałów w większości wypadków mówią jakich treście możecie się spodziewać.

Całość, czyli dostęp do platformy VOD oraz programów LIVE kosztuje obecnie 19,90 zł/miesięcznie bez długoterminowej umowy. Warto też wiedzieć, że po rejestracji otrzymacie darmowy tydzień do testowania usługi.

Jak oglądać FilmBox Live – bezpiecznie?

Aby bezpiecznie oglądać FilmBo Live wystarczy, że będziecie pamiętać jak w bezpieczny i anonimowy sposób korzystać z Internetu. Jasnym jest już da wszystkich, że wystarczy włączyć VPN i połączyć się z odpowiednim serwerem – w tym wypadku z Polskim VPN.

VPN nie tylko pozwoli Wam oglądać serwisy VOD i TV z różnych krajów (także Polską TV za granicą). Dodatkowo, a może przede wszystkim to dodatkowa ochrona przed niebezpieczeństwami Internetu – szpiegowaniem przez Waszego ISP, pomoże pokonać blokady w sieciach szkolnych i firmowych, ochroni Waszą prywatność, ochroni Wasze dany gdy korzystacie z publicznych sieci Wi-Fi.

Użytkownicy naszych planów VPN mogą też skorzystać z usługi Smart DNS by uzyskać wygodny dostęp do serwisu FilmBox  dowolnego miejsca na świecie.

Pamiętajcie, że obie usługi możecie przetestować całkowicie za darmo (i bez zobowiązań) przed podjęciem decyzji o subskrypcji. Do celów testowych dane o płatności nie są wymagane.

TESTUJ VPN