Sprawdzamy co i jak oglądać na Hulu? (2)

oglądać na HuluNasz poprzedni wpis, to pierwsza część opisu zmian w amerykańskim  serwisie  Hulu. Poruszyliśmy tak kwestie zmian w modelu subskrypcji oraz pisaliśmy jak zapłacić za Hulu z poza USA. Dziś czas na drugą część. Jak (nadal) oglądać Hulu za darmo i co oglądać na Hulu?

Czy da się coś nadal oglądać na Hulu za darmo?

Tak, ale nie na Hulu. Wiemy, ta odpowiedź nie wiele wyjaśnia. Otóż spora część, jeśli nie cała darmowa oferta Hulu przeniosła się do „nowego” miejsca jakim jest Yahoo! View.

oglądać na Hulu

 

Wszystko wskazuje na to, że jeśli chcecie nadal za darmo oglądać nowe odcinki ulubionych seriali, które dotąd oglądaliście na Hulu będziecie mogli robić to nadal po przez serwis Yahoo („featuring Hulu”). Yahoo View jest oczywiście dostępny dla naszych użytkowników US VPN i Smart DNS.

W jesiennej ramówce też jest jednak klika zmian…

Co oglądać na Hulu?

Z gustami oczywiście się nie dyskutuje ale warto chyba wspomnieć o dość popularnych produkcjach, które na Hulu gościły i nowościach.

Czego na Hulu już nie zobaczycie? Są to między innymi seriale stacji CW, czyli The Flash, Arrow i DC’s Legends of Tomorrow. Stacja CW podpisała bowiem nową umowę z… Netflixem. Ich produkcje trafią zatem do lokalnych katalogów Netflix o ile w danym regionie ktoś inny wcześniej nie wykupił do nich praw. Gdyby tak się stało najnowsze odcinki ww. seriali zobaczyć można też bezpośrednio na stronie (lub w aplikacji) CW. Podobnie jak Hulu i Yahoo View materiały CW są dostępne przez nasz VPN i Smart DNS.

A teraz czas na dwie ciekawe naszym zdaniem nowości.

Pierwsza to nowy serial z udziałem Jacka Bauera, khem… Kiefera Sutherlanda. Tytuł serialu to „Designated Survivor„. Opowiada historię niskiego szczebla członka gabinetu Prezydenta USA, który na skutek zamachu, jako ostatni w drabinie sukcesji staje się…. Prezydentem USA. Oglądaliśmy pilot serialu i powiemy, że wciągnęło nas i czekamy na kolejny odcinek.

oglądać na Hulu

Druga nowość to serial bazujący na olbrzymiej popularności (z lat 80-tych) filmów z Melem Gibsonem i Dannym Gloverem – „Lethal Weapon„. Trudno oczywiście oczekiwać po serialu identyczną formę, historię i dynamikę jak w filmie, ale znów, po obejrzeniu pilota stwierdzamy, że nie jest źle. Chętnie zobaczymy jak akcja i relacja obu Panów się rozwiną. Skoro udały się sequele filmów, to może i tu się uda?

oglądać na Hulu

W obu przypadkach polecamy sprawdzić i samodzielnie wyrobić sobie opinie.

A co Wy i gdzie oglądacie?

Kończąc temat tego co oglądać na Hulu i seriali, chcemy zapytać Was. Co oglądacie, gdzie oglądacie i co polecacie. My, z rodzimych produkcji „odkryliśmy” niedawno jeszcze serial „Ranczo” co z kolei skłoniło nas do wyrażenia opinii na temat serwisu i aplikacji TVP – VOD TVP na Androidzie.

Przypominamy, że z naszym VPN i Smart DNS polskie serwisy VOD i Polską TV możecie oglądać także za granicą!

A obie nasze usługi, możecie testować całkiem za darmo!

TESTUJ VPN i Smart DNS