Dzień Niepodległości 2018 – promocja VPN!

Dzień Niepodległości 2018 - promocja VPNJak wiecie jestesmy formą rodem z USA. Oznacza to, że data 04.07 ma dla nas dość istotne znaczenie. Chcielibyśmy razem z Wami świętować Dzień Niepodległości. W związku z tym zapraszamy Was serdecznie na…. Dzień Niepodległości 2018 – promocja VPN! 

Szukasz VPN by bezpiecznie ściągać z BitTorrent, może chcecie oglądać Netflix USA w Polsce, a może mieszkacie za granicą i chcecie oglądać Polska TV online? Powód nie ma znaczenia! Jeśli szukacie dobrej oferty na VPN albo świetnego VPN w rewelacyjnej cenie – oto jest!

Dzień Niepodległości 2018 – promocja VPN!

Specjalnym upustem objęte są wszystkie nasze pakiety VPN oraz usługa Smart DNS. Szczególnie polecamy Wam pakiet Ninja Power VPN – najlpeszy VPN w Polsce. Jest to nasz najpopularniejszy pakiet VPN wśród użytkowników. W linku przeczytacie o nim więcej ale najważniejsze cechy to:

  • 29 serwerów szybkich VPN
  • adresy IP z 11 krajów w tym USA, UK i Polski!!!
  • bezproblemowy dostęp do Polskiej TV za granicą!
  • możliwość odblokowania wszystkich treści Netflix USA
  • całkowicie nielimitowany i anonimowy dostęp do sieci torrent!
  • świetne, darmowe aplikacje VPN dla iOS, Androida, Windows i macOS
  • wliczona w pakiet usługa Smart DNS!

Nasza promocja VPN z okazji Dnia Niepodległości startuje dziś, tj. 02/07 i potrwa do 07/07.

W zależności od tego, na jaki okres usługi się zdecydujecie, możecie zaoszczędzić do 60%!!! W przypadku proponowanego Wam pakietu Ninja Power VPN, cena to $4.08/miesięcznie czyli mniej niż dobry hamburger z frytkami na mieście!!!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące VPN tego jak i kiedy go używać, zapraszamy do komentarzy. A jeśli chcecie mieć dobry VPN w rewelacyjnej cenie to po prostu kliknijcie „SUBSKRYBUJ VPN” poniżej.

Niech żyje NIEPODLEGŁOŚĆ!

SUBSKRYBUJ VPN