Dzień Niepodległości 2018 – promocja VPN!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jak wiecie jestesmy formą rodem z USA. Oznacza to, że data 04.07 ma dla nas dość istotne znaczenie. Chcielibyśmy razem z Wami świętować Dzień Niepodległości. W związku z tym zapraszamy Was serdecznie na…. Dzień Niepodległości 2018 – promocja VPN! 

Szukasz VPN by bezpiecznie ściągać z BitTorrent, może chcecie oglądać Netflix USA w Polsce, a może mieszkacie za granicą i chcecie oglądać Polska TV online? Powód nie ma znaczenia! Jeśli szukacie dobrej oferty na VPN albo świetnego VPN w rewelacyjnej cenie – oto jest!

Dzień Niepodległości 2018 – promocja VPN!

Specjalnym upustem objęte są wszystkie nasze pakiety VPN oraz usługa Smart DNS. Szczególnie polecamy Wam pakiet Ninja Power VPN – najlpeszy VPN w Polsce. Jest to nasz najpopularniejszy pakiet VPN wśród użytkowników. W linku przeczytacie o nim więcej ale najważniejsze cechy to:

 • 29 serwerów szybkich VPN
 • adresy IP z 11 krajów w tym USA, UK i Polski!!!
 • bezproblemowy dostęp do Polskiej TV za granicą!
 • możliwość odblokowania wszystkich treści Netflix USA
 • całkowicie nielimitowany i anonimowy dostęp do sieci torrent!
 • świetne, darmowe aplikacje VPN dla iOS, Androida, Windows i macOS
 • wliczona w pakiet usługa Smart DNS!

Nasza promocja VPN z okazji Dnia Niepodległości startuje dziś, tj. 02/07 i potrwa do 07/07.

W zależności od tego, na jaki okres usługi się zdecydujecie, możecie zaoszczędzić do 60%!!! W przypadku proponowanego Wam pakietu Ninja Power VPN, cena to $4.08/miesięcznie czyli mniej niż dobry hamburger z frytkami na mieście!!!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące VPN tego jak i kiedy go używać, zapraszamy do komentarzy. A jeśli chcecie mieć dobry VPN w rewelacyjnej cenie to po prostu kliknijcie „SUBSKRYBUJ VPN” poniżej.

Niech żyje NIEPODLEGŁOŚĆ!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more