Jaki VPN? Jak wybrać dobra ofertę VPN?

jaki VPNJaki VPN? Jak wybrać dobry VPN? Czy znacie dobry VPN? A znacie szybki VPN? Takie i inne pytanie związane z hasłem „jaki VPN” przewijają się przez posty i fora internetowe. Postaramy się opisać Wam dziś cechy naszej usługi VPN i na ich podstawie pomóc Wam znaleźć odpowiedź na wszelkie pytania leżące w pobliżu głównego – jaki VPN? 

Jak tworzymy naszą usługę VPN?

Otóż, co jakiś czas zadajemy sobie pytanie – jaki VPN chciałbym mieć? Jaki VPN jest dobry? Jaki VPN wybrałbym i dlaczego? Itp. Udzielając sobie na nie odpowiedzi, staramy się tak kształtować naszą usługę VPN, jakiej sami chcielibyśmy używać. A zatem jaki powinien być dobry VPN?

Jaki VPN – cechy dobrej usługi VPN

Dobry VPN powinien być niewidoczny, bezproblemowy, wszechstronny i nie uciążliwy. Innymi słowy, taki, który może być aktywny przez cały czas i w niczym ie przeszkadzać.

To taki VPN, z którego możesz korzystać na wielu urządzeniach, także jednocześnie. A zatem bardziej hasłowo…

Anonimowość! – to podstawowa kwestia, którą musi zapewnić dobry VPN. Nasz VPN dokładnie to zapewnia. Dajemy Wam do wyboru zaawansowane protokoły VPN w tym OpenVPN i SoftEther VPN. Nasz software VPN zabezpiecza przed zjawiskiem DNS Leak. Będąc firmą z USA nie trzymamy logów (historii) tego jak korzystacie z usługi VPN.

Jaki VPN? Szybki, stabilny, wszechstronny! I dokładnie taka jest nasza usługa VPN. Wszystkie serwery są szybkie – prędkości do 1 Gbps na użytkownika. Są zlokalizowane w najlepszych centrach danych. Software zawiadujący siecią VPN jest zawsze zaktualizowany, by zapewnić z jednej strony Wasze bezpieczeństwo a z drugiej stabilność usługi. Z naszej usługi VPN możecie korzystać na urządzeniach z systemami  iOS, Android, Windows i macOS oraz oczywiście routerach DD-WRT.

   

VPN z którego będzie Wam się dobrze korzystać to taki, który pozwoli Wam jednocześnie uruchomić połączenie w kilku urządzeniach. W naszym przypadku, konto VPN pozwala na trzy jednoczesne połączenia.

Co chcesz robić przez VPN?

Nie oszukujmy się. VPN poza zapewnieniem bezpieczeństwa i anonimowości to także dodatkowe możliwości.

Amerykański netflix w Polsce? Polska TV za granicą? A może bezpieczne ściąganie z torrent? VPN musi pozwalać na takie działania. Istotne tu jest zwrócenie uwagi na to, by VPN pozwalał na wybranie adresu IP z konkretnej lokalizacji oraz nie posiadał żadnych limitów. Filmy, muzyka, codzienne przeglądanie stron, oglądanie TV online to setki gigabajtów danych, które trzeba przesłać przez tunel VPN. Warto mieć pewność, że wybrany VPN na to pozwoli.

VPN musi być łatwy!

Warto sprawdzić czy wybrany dostawca VPN oferuje wsparcie, dedykowane oprogramowanie VPN i co to oprogramowanie potrafi. Czy połączy się automatycznie gdy trzeba? Jak dużo zasobów pochłania, czy jest przyjazne dla baterii.

Dlatego warto zwrócić uwagę czy usługa VPN pozwala na darmowy test i na jakich warunkach. Czy do „darmowego” konta od razu potrzebna jest karta płatnicza? Czy po teście trzeba specjalnie rezygnować by nie stracić pieniędzy?

Od razu uspokajamy, nasz test jest darmowy, nie poprosimy o katę kredytową i nie trzeba po teście rezygnować, jeśli się Wam nie spodoba.

Mamy nadzieję, że powyższy tekst ułatwi Wam odpowiedź na pytanie – „JAKI VPN?”. I jeśli chcecie sprawdzić nasz w działaniu, wystarczy kliknąć poniżej.

TESTUJ VPN