Zimowa promocja VPN 2017

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Dzyń, dzyń, dzyń…. spróbujemy przynieść do Waszych domów ciut Świątecznej radości po przez obniżenie cen naszych wszystkich pakietów VPN i Smart DNS. Nasza zimowa promocja VPN 2017 startuje dziś! Zanim jednak przejdziemy do szczegółów małe przypomnienie ważnych wydarzeń ostatnich dni.

Do czego przyda się VPN na Święta?

Jeśli jesteście na naszym blogu pierwszy raz lub zaglądacie tu sporadycznie, być może ominęły Was ciekawe informacje dotyczące zmian lub raczej nowych ofert VOD w Polsce. To zainteresuje wszystkich tych z Was, którzy chcą oglądać treści po Polsku –  filmy, seriale i Polską TV za granicą.

Najpierw mieliśmy spore zmiany w ofercie WP Pilot – legalnej TV nażywo online. Do której trafiły np. kanały Eleven Sports. Potem mieliśmy doniesienia o Canal Plus online oraz HBO online na żywo i bez umowy.

Innymi słowy teraz i w Polsce i za granicą – mając Polski VPN – możecie oglądać naprawdę olbrzymią ilość materiałów video i to zarówno na żywo jak i w formacie na żądanie.

Najciekawszą jednak informacje opublikowaliśmy  dosłownie tydzień temu. Pamiętamy jak po wejściu Netflix do Polski i blokadzie VPN byliście niezadowoleni. Wielu z Was korzystało z pakietów VPN i Smart DNS właśnie po to, by by oglądać w Polsce Netflix USA. Teraz to znów możliwe!

A do tego oczywiście to co VPN i tak gwarantuje – lepsze bezpieczeństwo Was i waszych danych online. Większa prywatność gdy korzystacie z Internetu czy wreszcie anonimowość w sieciach torrent.

A teraz VPN dla siebie lub kogoś bliskiego możecie subskrybować w naprawdę atrakcyjnych cenach!

zimowa promocja vpn 2017 – wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

Zaczynamy dziś, tj. 14.12 i kończymy w nowym roku, czyli 02.01

Wszystie nasze pakiety VPN mają obniżona cenę i możecie je subskrybować z upustem aż do 60%!!!

Jeśli więc zamierzacie spędzić ciepło Święta z herbatką – przed TV lub z tabletem w dłoni i relaksować się oglądając filmy i TV. Jesli chcecie powiększyc swoją bazę tytułów Netflix, oglądać zachodnie serwosy VD czy wspomnianą Polską TV za granicą nasza promocja VPN 2017 jest super okazją by zaopatrzyć się w super VN na cały kolejny rok.

Jeszcze raz – zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku od całego zespołu HideIPVPN!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more