Zimowa promocja VPN 2017

promocja VPN 2017Dzyń, dzyń, dzyń…. spróbujemy przynieść do Waszych domów ciut Świątecznej radości po przez obniżenie cen naszych wszystkich pakietów VPN i Smart DNS. Nasza zimowa promocja VPN 2017 startuje dziś! Zanim jednak przejdziemy do szczegółów małe przypomnienie ważnych wydarzeń ostatnich dni.

Do czego przyda się VPN na Święta?

Jeśli jesteście na naszym blogu pierwszy raz lub zaglądacie tu sporadycznie, być może ominęły Was ciekawe informacje dotyczące zmian lub raczej nowych ofert VOD w Polsce. To zainteresuje wszystkich tych z Was, którzy chcą oglądać treści po Polsku –  filmy, seriale i Polską TV za granicą.

Najpierw mieliśmy spore zmiany w ofercie WP Pilot – legalnej TV nażywo online. Do której trafiły np. kanały Eleven Sports. Potem mieliśmy doniesienia o Canal Plus online oraz HBO online na żywo i bez umowy.

Innymi słowy teraz i w Polsce i za granicą – mając Polski VPN – możecie oglądać naprawdę olbrzymią ilość materiałów video i to zarówno na żywo jak i w formacie na żądanie.

Najciekawszą jednak informacje opublikowaliśmy  dosłownie tydzień temu. Pamiętamy jak po wejściu Netflix do Polski i blokadzie VPN byliście niezadowoleni. Wielu z Was korzystało z pakietów VPN i Smart DNS właśnie po to, by by oglądać w Polsce Netflix USA. Teraz to znów możliwe!

A do tego oczywiście to co VPN i tak gwarantuje – lepsze bezpieczeństwo Was i waszych danych online. Większa prywatność gdy korzystacie z Internetu czy wreszcie anonimowość w sieciach torrent.

A teraz VPN dla siebie lub kogoś bliskiego możecie subskrybować w naprawdę atrakcyjnych cenach!

zimowa promocja vpn 2017 – wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

Zaczynamy dziś, tj. 14.12 i kończymy w nowym roku, czyli 02.01

Wszystie nasze pakiety VPN mają obniżona cenę i możecie je subskrybować z upustem aż do 60%!!!

Jeśli więc zamierzacie spędzić ciepło Święta z herbatką – przed TV lub z tabletem w dłoni i relaksować się oglądając filmy i TV. Jesli chcecie powiększyc swoją bazę tytułów Netflix, oglądać zachodnie serwosy VD czy wspomnianą Polską TV za granicą nasza promocja VPN 2017 jest super okazją by zaopatrzyć się w super VN na cały kolejny rok.

Jeszcze raz – zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku od całego zespołu HideIPVPN!

KUP VPN TERAZ -60%