Jak oglądać Ligę Mistrzów UEFA online za granicą?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Zaczynamy nowy sezon Ligi Mistrzów UEFA. Oto nasz krótki przewodnik na temat jak i gdzie oglądać Ligę Mistrzów UEFA online. Prosimy byście pamiętali, że umowy na dystrybucje transmisji mogą zawsze by podpisane z kolejnymi podmiotami. Dlatego jeśli znacie alternatywne – legalne i bezpieczne źródła – dajcie nam znać, uzupełnimy wpis. 

Dlaczego warto mieć opcje?

Teoretycznie by oglądać Ligę Mistrzów UEFA online wystarczy kliknąć i już. Niestety, jak to w życiu, sprawy często lubią się skomplikować.

Rynek praw telewizyjnych jest bardzo mocno poszatkowany. Umowy dystrybucyjne czy na transmisje streamów online zawierają różne klauzule. Dlatego warto mieć opcje i być ich świadomym. Mecze UEFA Champions League nie wszędzie są transmitowane online. Nie zawsze też macie dostęp do usług – i transmisji – za które zapłaciliście. Wyjazd zagraniczny, praca, to często może odciąć od treści, do których chcecie mieć dostęp.

Nasz przewodnik powie jak odblokować i oglądać Ligę Mistrzów UEFA online oraz gdzie znajdziecie transmisje meczy w różnych krajach.

Pamiętajcie, że te same treści w różnych krajach, mogę być różnie wycenianie. Czasem warto sprawdzić czy u sąsiadów nie będzie taniej.

Jak oglądać Ligę Mistrzów UEFA online w różnych krajach?

W większości wypadków usługi TV i VOD przejmują się tylko jednym parametrem i o niego operują dostępność treści. To adres IP. Jeśli jest z właściwego kraju dla wybranej zawartości, usługi zbytnio nie wnikają czy to adres prywatny czy współdzielony, np. należący do serwera VPN. Adres jest z właściwej lokalizacji, geo-blokada oficjalnie działa. Nikt się nie przyczepi.

A zatem – tak jak w przypadku Netflix USA w Polsce – wystarczy zmienić adres IP po przez który łączycie się z internetem by uzyskać dostęp do pożądanych treści.

To możecie zrobić na dwa sposoby.

Jak oglądać Ligę Mistrzów UEFA online przez vpn?

Pierwsza metoda to skorzystać z tunelu VPN. Z usługą HideIPVPN o banalnie proste i nie wymaga żadnej technicznej wiedzy. Ściągnijcie jedną z naszych darmowych aplikacji VPN dla iOS, Androida, Windows czy macOS. Podać swoje dane do konta VPN i już. Po wybraniu serwera VPN wystarczy się połączyć. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o tym co to jest VPN – zapraszamy do artykułu.

Pamiętajcie, że VPN to nie tylko dobra metoda by oglądać Ligę Mistrzów UEFA online. Przede wszystkim to świetne narzędzie do poprawy Waszego bezpieczeństwa, prywatności i anonimowości online.

Jak oglądać Ligę Mistrzów UEFA online przez Smart DNS

Smart DNS to druga opcja z której możecie skorzystać w naszej usłudze – dodajemy tę opcje do każdego pakietu VPN!

Jeśli chcecie oglądać transmisje meczy Ligi Mistrzów na smart TV albo konsoli i urządzenia te nie wspierają VPN – nie da się takiego połączenia skonfigurować – skorzystajcie ze Smart DNS.

Jest to połączenie serwera DNS z serwerami proxy w różnych krajach. DNS automatycznie przekieruje część Waszego ruchu do wybranego serwera proxy. Ten, podobnie jak VPN będzie pośredniczyć między Wami a wybrana usługa TV czy VOD.

Smart DNS nie szyfruje połączeń z internetem ale pozwala korzystanie jednocześnie z różnych urządzeń i łączenie się z usługami w różnych krajach.

Gdzie OGLĄDAĆ mecze Ligi Mistrzów online, na żywo?

Oto lista legalnych źródeł transmisji meczy UEFA Champions League w krajach, gdzie działa nasz VPN i Smart DNS:

Europa

Francja: beIN Sports
Niemcy: ZDFSky Deutschland
Litwaa: Viasat
Luxemburg: ProximusRTLSky Deutschland
Holandia: SBSZiggo Sport
Polska: Canal+, IPLA
Wielka Brytania: BT Sport

Poza Europą

Australia: beIN Sports
Kanada: TSNRDSbeIN Sports
Singapur: Eurosport
USA: Fox SportsESPN


Sprawdź jak how VPN & Smart DNS działa z twoim urządzeniem

Kliknij poniżej i zarejestruj darmowe konto VPN – w przypadku problemów, tu jest instrukcja krok po kroku.

Bez żadnych ograniczeń możesz przetestować całość naszej usługi. Jak działa Netflix USA, czy Smart DNS zadziała na Twoim TV.

To naprawdę łatwe – być niewidzialnym online!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more