Jak oglądać DC Universe w Polsce od września?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Przemysł filmowy zmierza ku konsolidacji. Marki i firmy łączą siły a usługi zmieniają profil. Na pewno słyszeliście o tym, że Disney wykupił Lucasfilm czy, że przejął całe uniwersum Marvel’a. HBO ogłosiło niedawno, że zwiększa nakłady na własne produkcje i zamierza mocniej konkurować z Netflixem na polu streamingu. Dodatkowo warto zauważyć, że gatunek superbohaterów przeżywa prawdziwy renesans. Filmy, seriale – sporo do znalezienia na Hulu lub Yahoo View!, mamy ich prawdziwy wysyp. Zaś samo DC usiłuje mocno konkurować z Marvelem na polu produkcji filmowo telewizyjnej. Od września DC startuje z nowym pomysłem. Streamingową platformą VOD. Oto czego możecie oczekiwać wraz z informacją jak oglądać DC Universe w Polsce? 

Co warto wiedzieć o DC Universe?

Zapewne słusznie się domyślacie, że DC Universe VOD  będzie platformą bazującą wyłącznie na treściach DC. Czy to dobry pomysł, to się okaże. Wydaje się jednak, że w związku z tym właściciele DC mają kilka pomysłów. Oto jak DC Universe się zapowiada…

Ekskluzywne treści, serie na wyłączność, komiksy… Nie wygląda to źle… Czy dla Was to wystarczające by zapłacić za dostęp do tych treści?

Ile kosztuje dostęp do DC UNIVERSE?

Skoro zeszło na pieniądze to co nieco już wiemy… Usługa ma wystartować po wakacjach, we wrześniu. Miesięczny dostęp ma kosztować $7.99 ale na stronie usługi znajduje się informacja o aktualnej promocji na subskrypcję przed premierą. Jeśli zdecydujecie się na jednorazową płatność otrzymacie dostęp przez 3 miesiące za darmo.

oglądać DC Universe w Polsce

I co myślicie? Czy ta platforma to coś dla Was?

Jak oglądać DC Universe w Polsce?

oglądać DC Universe w Polsce

DC Universe będzie na początek dostępny wyłącznie w USA. W zwiazku z tym macie – najprawdopodobniej – dwie opcje na dostęp do usługi z Polski, czy generalnie z poza USA.

Pierwsza opcja to VPN z USA. Podobnie jak w przypadku Netflix US, czy wspomnianych wyżej Hulu, Yahoo i innych do oglądania wystarczy szyfrowane połączenie z serwerem VPN w USA.

Druga opcja o którą będziemy się dla Was starać to Smart DNS. To jednak będzie potwierdzone w momencie startu usługi.

W oczekiwaniu…

Zanim usługa wystartuje i będzie można fizycznie oglądać DC Universe w Polsce przypominamy. Z VPN warto korzystac niezależnie i zawsze. Z VPN z USA – a oferujemy tez serwery w innych krajach – możecie odblokować Netflix US, Hulu, Yahoo View, HBO Now & HBO Go i oczywiście np. Pandora Radio.

Co ważniejsze, korzystanie z VPN dzięki szyfrowaniu przesyłanych informacji zabezpiecza Wasze dane przed wścibskimi oczami i wspomaga Waszą prywatność i anonimowość.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more