VPN dla Androida – aplikacja mobilna v2

VPN dla AndroidaWażna informacja dla wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników VPN i SmartDNS od HideIPVPN. Dziś debiutuje nasza nowa aplikacja mobilna VPN dla Androida w wersji 2. Przed Wami sporo zmian, nowe funkcje i wygląd. Mamy nadzieje, ze będziecie zadowoleni! 

Co nowego w VPN dla Androida?

Jesteśmy dumni z przeprowadzonych prac i zmian. Aplikacja VPN dla Androida to nowe funkcje, nowy wygląd, mniej błędów w kodzie i jeszcze wygodniejsze korzystanie z VPN w telefonach i tabletach z Androidem. Oto co się zmieniło.

Nowy wygląda aplikacji mobilnej VPN – to będzie pierwsza i najbardziej rzucająca się w oczy zmiana w aplikacji. Mamy nadzieję, że nowe UI przypadnie Wam do gustu i będziecie z VPN korzystać częściej!

VPN dla Androida

W aplikacji connect/disconnect – od dziś, po aktualizacji, w samej aplikacji pojawia się opcja Włącz/Wyłącz. Koniec z „bieganiem” po ustawieniach telefonu by odłączyć się od sieci VPN.

Nowy protokół VPN – po zainstalowaniu lub aktualizacji aplikacji VPN dla Androida będziecie mogli od razu skorzystać z nowego protokołu VPN – IKEv2. O samym protokole IKEv2, więcej przeczytacie tutaj.

Smart Location – to nowa funkcja, która od jakiegoś czasu jest dostępna dla użytkowników systemów Windows, iOS i macOS. Jeśli nie zależy Wam na połączeniu z konkretnym adresem IP i lokalizacją skorzystajcie z funkcji Smart Location. o jej aktywacji aplikacja sama wybierze najbardziej optymalny serwer VPN do połączenia. Tak by korzystanie z VPN dla Androida było absolutnie fajne!

Ponadto w aplikacji…

Sort by Speed – czyli sortuj wg prędkości. Wszystkie nasze serwery VPN oferują prędkości do 1 Gbps. Jednak tunel VPN łączący Was z serwerem VPN często przechodzi przez wiele rożnych sieci. Dzięki tej funkcji lista serwerów VPN wyświetli się od tych, z którymi połączenie będzie najszybsze.

Favorite Servers and Countries – czyli ulubione serwery i kraje. Jeśli są miejsca z którymi łączycie się częściej i chętniej możecie je teraz dodać do „ulubionych”.

Sign in at the start – mamy nadzieję, że korzystacie z VPN przez cały czas. W takim wypadku funkcja startui logowania do aplikacji automatycznie będzie bardzo przydatna!

Connect VPN on the sign in – połącz się z VPN od razu! Skoro jest funkcja automatycznego logowania się do systemu VPN oczywiście jest także opcja automatycznego łączenia się z serwerem VPN by Wasze urządzenia i dane były zawsze bezpieczne.

Hide app on connect – już nie musisz ręcznie ukrywać aplikacji po połączeniu. Skorzystaj z funkcji „hide” a aplikacja sama zniknie z ekranu Twojego urządzenia!

Reconnect if the connection dropped – stabilność połączenia VPN jest zawsze ważna. Szczególnie w urządzeniu mobilnym, które przełącza się miedzy stacjami bazowymi i sieciami GSM/LTE/WiFi to coś, co jest poza nasza bezpośrednią kontrolą. Dlatego też oferujemy Wam funkcje automatycznego odzyskiwania połączenia w przypadku jego utraty. Dzięki temu, jeśli jesteście online Wasz VPN dla Androida będzie zawsze aktywny!

Notifications – czyli powiadomienia. Zmiany, aktualizacje, promocje i wszystkie inne istotne dla użytkownika VPN informacje pojawia się w Waszej aplikacji mobilnej VPN.

Zainstaluj, zaktualizuj UŻYWAJ 24/7 wypróbuj VPN dla androida za darmo!

Jeśli jeszcze nie macie w urządzeniu naszej aplikacje, możecie ja pobrać z Google Play. Zaś Ci z Was, którzy jeszcze nie znają usługi mogą kliknąć w przycisk poniżej i przetestować nasze usługi za darmo. Tu znajdziecie instrukcje krok ko korku jak założyć darmowe konto testowe VPN.

TESTUJ VPN ZA DARMO

3 thoughts on “VPN dla Androida – aplikacja mobilna v2

Comments are closed.