Jak odblokować HBO Now w Polsce?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jeśli marzy Wam się dostęp do HBO Now w Polsce, wszystko wskazuje na to, ze mamy dla Was bardzo dobre wieści. Wszystko wskazuje na to, że nie tylko da się w prosty sposób zarejestrować w usłudze ale także po pierwszym darmowym miesiącu (HBO Now podobnie jak Netflix czy Hulu Plus oferuje pierwszy miesiąc swoich usług za darmo, do sprawdzenia) opłacać subskrypcję HBO. Do przeprowadzenia całej operacji będziecie potrzebować karty kredytowej (za dostęp do materiałów HBO co miesiąc dokonuje się stałej opłaty) oraz urządzenia z Androidem by dokonać rejestracji.

Netflix, Hulu & HBO Now w Polsce

Choc wyżej wymienione usługi są oficjalnie objęte blokadami regionalnymi to dzięki VPN i Smart DNS cieszą się nimi ludzie z całego świata. Warto też nadmienić, że choć uzyskując do nich dostęp w ten sposób łamiemy postanowienia regulaminowe same usługi nie robią z tego żadnego problemu. Co więcej, wręcz ułatwiają tego typu procedury co pokazuje zmiana polityki Hulu w zakresie akceptowania obcych (innych niż amerykańskie) kart płatniczych.

Wracając do samego HBO. Do niedawna jedyna usługą VOD oferowaną przez HBO było HBO Go. Choć jest dostępne w Polsce, to tez nie dla wszystkich. Wymaga bowiem posiadania albo usługi TV od któregoś z dostawców lub wykupienia dostępu do Internetu w konkretnej firmie. Zatem jeśli chcecie sami wypróbować HBO Now w Polsce, bez żadnych zobowiązań na przyszłość oto co należy zrobić.

Jak zarejestrować HBO NOW w Polsce?

1). Po pierwsze, szczególnie jeśli usługa Wam się spodoba musimy przygotować konto Google do rejestracji HBO Now i do (ewentualnych) dalszych płatności. W tym celu wchodzimy do sklepu Google Play (np. przez przeglądarkę) i dodajemy metodę płatności (jeśli macie już zarejestrowana kartę płatnicza w Google Play pomijacie ten etap). W naszym przypadku użyliśmy karty z adresem rozliczeniowym w Polsce.

2). Kolejny krok to ściągnięcie aplikacji HBO NOW z amerykańskiego Google Play.

Jak odblokować amerykański Google Play Store w Polsce?

Aplikacja HBO Now nie jest dostępna w Polskiej edycji sklepu Google. By zamiast do Polskiego Google Play dostać się do Amerykańskiego należy:

Wyczyść dane aplikacji Google Play Store w urządzeniu. By to zrobić należy wejść do ustawień, wyświetlić zakładkę aplikacje, znaleźć na liście Google Play Store (1) i (2).

3). Wybieramy pozycje na liście i uruchamiamy opcje „Clear Data” (bez obaw, żadne ważne informacje nie zostaną utracone!).

4). Teraz możemy przystąpić do pobrania aplikacji HBO Now z amerykańskiego Google Play. W tym celu najpierw uruchamiamy połącznie VPN z jednym z amerykańskich serwerów VPN. Sugerujemy wykorzystanie do tego celu naszej darmowej aplikacji VPN dla Androida. Zaloguj się, wybierz USA i jeden z dostępnych serwerów, wybierz opcję CONNECT.

5). Po aktywowaniu połączenia VPN uruchamiamy aplikacje Google Play Store. Ponowie akceptujemy warunki działania sklepu. I…

6). … jeśli wszystko wykonaliśmy poprawnie powinniśmy zobaczyć amerykańską zawartość sklepu z cenami w USD. Teraz wystarczy wyszukać aplikacje HBO Now i zainstalować. Alternatywnie można skorzystać z tego linku.

7). Po instalacji (możecie wyłączyć już VPN – HBO Now będzie działać także z naszą usługa Smart DNS) uruchamiamy aplikację HBO Now i dokonujemy rejestracji podając imię, nazwisko, adres e-mail (może być inny niż ten zarejestrowany w Google), hasło i na koniec dowolny amerykański kod pocztowy (kod pocztowy znajdziecie np. tu, wystarczy przybliżyć mapę).

I to już wszystko. Od tej chwili, po przez VPN lub Smart DNS HBO Now w Polsce będzie działać na każdym urządzeniu wspierającym tę usługę.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more