Jak odblokować HBO Now w Polsce?

HBO Now w PolsceJeśli marzy Wam się dostęp do HBO Now w Polsce, wszystko wskazuje na to, ze mamy dla Was bardzo dobre wieści. Wszystko wskazuje na to, że nie tylko da się w prosty sposób zarejestrować w usłudze ale także po pierwszym darmowym miesiącu (HBO Now podobnie jak Netflix czy Hulu Plus oferuje pierwszy miesiąc swoich usług za darmo, do sprawdzenia) opłacać subskrypcję HBO. Do przeprowadzenia całej operacji będziecie potrzebować karty kredytowej (za dostęp do materiałów HBO co miesiąc dokonuje się stałej opłaty) oraz urządzenia z Androidem by dokonać rejestracji.

Netflix, Hulu & HBO Now w Polsce

Choc wyżej wymienione usługi są oficjalnie objęte blokadami regionalnymi to dzięki VPN i Smart DNS cieszą się nimi ludzie z całego świata. Warto też nadmienić, że choć uzyskując do nich dostęp w ten sposób łamiemy postanowienia regulaminowe same usługi nie robią z tego żadnego problemu. Co więcej, wręcz ułatwiają tego typu procedury co pokazuje zmiana polityki Hulu w zakresie akceptowania obcych (innych niż amerykańskie) kart płatniczych.

Wracając do samego HBO. Do niedawna jedyna usługą VOD oferowaną przez HBO było HBO Go. Choć jest dostępne w Polsce, to tez nie dla wszystkich. Wymaga bowiem posiadania albo usługi TV od któregoś z dostawców lub wykupienia dostępu do Internetu w konkretnej firmie. Zatem jeśli chcecie sami wypróbować HBO Now w Polsce, bez żadnych zobowiązań na przyszłość oto co należy zrobić.

Jak zarejestrować HBO NOW w Polsce?

1). Po pierwsze, szczególnie jeśli usługa Wam się spodoba musimy przygotować konto Google do rejestracji HBO Now i do (ewentualnych) dalszych płatności. W tym celu wchodzimy do sklepu Google Play (np. przez przeglądarkę) i dodajemy metodę płatności (jeśli macie już zarejestrowana kartę płatnicza w Google Play pomijacie ten etap). W naszym przypadku użyliśmy karty z adresem rozliczeniowym w Polsce.

Google Play Store

2). Kolejny krok to ściągnięcie aplikacji HBO NOW z amerykańskiego Google Play.

Jak odblokować amerykański Google Play Store w Polsce?

Aplikacja HBO Now nie jest dostępna w Polskiej edycji sklepu Google. By zamiast do Polskiego Google Play dostać się do Amerykańskiego należy:

Wyczyść dane aplikacji Google Play Store w urządzeniu. By to zrobić należy wejść do ustawień, wyświetlić zakładkę aplikacje, znaleźć na liście Google Play Store (1) i (2).

Google Play zmiana regionu sklepu

 

3). Wybieramy pozycje na liście i uruchamiamy opcje „Clear Data” (bez obaw, żadne ważne informacje nie zostaną utracone!).

Google Play zmiana regionu sklepu

4). Teraz możemy przystąpić do pobrania aplikacji HBO Now z amerykańskiego Google Play. W tym celu najpierw uruchamiamy połącznie VPN z jednym z amerykańskich serwerów VPN. Sugerujemy wykorzystanie do tego celu naszej darmowej aplikacji VPN dla Androida. Zaloguj się, wybierz USA i jeden z dostępnych serwerów, wybierz opcję CONNECT.

best Android VPN

5). Po aktywowaniu połączenia VPN uruchamiamy aplikacje Google Play Store. Ponowie akceptujemy warunki działania sklepu. I…

Google Play terms

6). … jeśli wszystko wykonaliśmy poprawnie powinniśmy zobaczyć amerykańską zawartość sklepu z cenami w USD. Teraz wystarczy wyszukać aplikacje HBO Now i zainstalować. Alternatywnie można skorzystać z tego linku.

HBO Now w Polsce

7). Po instalacji (możecie wyłączyć już VPN – HBO Now będzie działać także z naszą usługa Smart DNS) uruchamiamy aplikację HBO Now i dokonujemy rejestracji podając imię, nazwisko, adres e-mail (może być inny niż ten zarejestrowany w Google), hasło i na koniec dowolny amerykański kod pocztowy (kod pocztowy znajdziecie np. tu, wystarczy przybliżyć mapę).

HBO Now w Polsce

I to już wszystko. Od tej chwili, po przez VPN lub Smart DNS HBO Now w Polsce będzie działać na każdym urządzeniu wspierającym tę usługę.

KUP VPN KUP SMART DNS

1 thought on “Jak odblokować HBO Now w Polsce?

Comments are closed.