Świąteczna promocja VPN – na Święta i Nowy Rok!

Świąteczna promocja VPNJeśli obawialiście się, że nasz ostatni konkurs w którym możecie wygrać router DD-WRT i VPN lub Smart DNS na cały rok to wszystko, co przygotowaliśmy na Święta, coż… oczywiście, że to nie wszystko! Jest nam niezmiernie miło ogłosić, ze dziś rozpoczyna się wielka Świąteczna promocja VPN!

Oszczędź do 70% z naszą Świąteczną promocja VPN i Smart DNS!

Dla pełnej jasności, nasza Świąteczna promocja VPN jest dla każdego, na każdy pakiet i obie usługi – VPN i Smart DNS! I tak jak wspomnieliśmy wyżej, każdy z pakietów zakupionych w naszej Świątecznej promocji może być wykorzystany do wzięcia udziału w naszej Świątecznej loterii. Kliknij w obrazek poniżej by poznać szczegóły.

Świąteczna promocja VPN

Świąteczna promocja – wszystko co musicie wiedzieć

Nasza Świąteczna promocja VPN to następujące upusty na dowolny pakiet VPN lub Smart DNS:

  • VPN lub Smart DNS na1 miesiąc – 70% TANIEJ
  • VPN lub Smart DNS na 3 miesiące – 50% TANIEJ
  • VPN lub Smart DNS na cały rok – 30% TANIEJ

Nasza Świąteczna promocja VPN trwa w dniach 19/12/2015 – 01/01/2016. Kliknij w obrazek poniżej by wybrać swój pakiet VPN lub Smart DNS i cieszyć się Świąteczno- Noworocznym upustem!

Świąteczna promocja VPN
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Chcielibyśmy wykorzystać ten post by złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych , spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i oczywiście rewelacyjnej zabawy w Sylwestra i jeszcze lepszego roku 2016!

Chcielibyśmy tez podziękować wszystkim Wam, za to, że jesteście z nami miesiąc w miesiąc. Że korzystacie z naszej usługi, doradzacie nam co zmienić poprawić. Że polecacie nas swoim znajomym i rodzinie. Takie zaufanie użytkowników to skarb i jesteście najważniejszą częścią naszego sukcesu. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni i z całego serca dziękujemy!

Zatem jeszcze raz – Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

KUP VPN KUP SMART DNS