Vod.onet.pl za granicą – tak jak Netflix

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Dziś krótki wpis dotyczący vod onet pl za granicą oraz co łączy vod.onet.pl I Netflixa? Zacznijmy od końca – żeby nie było zbyt prosto. Czy vod.onet.pl I Netflix Polska.

Vod.onet.pl prawie jak Netflix

Jak zapewne wiecie, Netflix, tak jak większość najpopularniejszych usług VOD nie bazuje na sprzedaży filmów czy wypożyczaniu ale na stałej opłacie. Miesięczny abonament dzięki któremu wiadomo dokładnie ile zapłacimy jest dla większości ludzi widać dużo bardziej praktyczny niż płacenie za poszczególne tytuły.

Dlatego też usługi takie jak Redbox (który zawiesił opcję Instant – a miał być w USA drugim Netflixem) czy Chili.TV w których płacimy za każdy tytuł osobno nie zdobędą takiej popularności. Ich przewaga na usługami typu Netflix czy vod.onet.pl jest tylko na dwóch polach.

Jeśli oglądacie bardzo, bardzo mało być może (kalkulując cały rok) opłaca się płacić za oglądanie konkretnych kilku filmów w roku niż co miesięczny abonament.

Druga sprawa, to kwestia nowości. Te usługi, w których za każdy tytuł zapłacicie osobno (jak w sklepie za płytę DVD czy Blue-Ray) są wstanie oferować znacznie nowszy repertuar niż usługi z opłata abonamentową.

Vod.onet.pl podobnie jak Netflix oferuje opcję abonamentu. Po rejestracji, tak samo jak w przypadku Netflixa otrzymacie dostęp do usługi za darmo na okres jednego miesiąca. Jeśli nie zawiesicie Waszej subskrypcji, serwis zacznie obciążać Was kwota 19.90 zł/miesięcznie.

Opcja ta nosi nazwę VOD+ i tak samo jak w przypadku Netflixa można z niej w każdej chwili zrezygnować. Oczywiście w zakresie repertuaru trudno jest porównać VOD.pl i Netflix – szczególnie, że w przypadku tego drugiego w ramach jednego abonamentu można mieć dostęp do wielu regionów usługi. To zaś wprost przekłada się na wręcz olbrzymią liczbę oferowanych tytułów. Jeśli jednak interesują Was Polskie produkcje, vod.onet.pl może być ciekawszą opcją.

Jest to jednak usługa ograniczona regionalnie i (oficjalnie) oglądanie Vod onet pl za granicą jest niemożliwe.

Odblokowujemy Vod onet pl za granicą

Podobnie jak inne Polskie serwisy VoD także serwis onetu jest ograniczony regionalnie. By działać, użytkownik musi się „legitymować” Polskim adresem IP. Co oczywiste, korzystając z Internetu poza Polską nie macie Polskiego adresu IP.

HideIPVPN ma na to odpowiedź. Po pierwsze możecie skorzystać z naszej usługi VPN.

Łącząc się z Polskim serwerem VPN w bardzo prosty sposób uzyskacie Polskie IP za granicą, dodatkowo jako, że VPN szyfruje przesyłane dane i ukrywa prawdziwy adres IP zadbacie o własne bezpieczeństwo i anonimowość.

Druga opcja by odblokować Vod onet pl za granicą, w przypadku gdy Wasze urządzenie nie wspiera protokołów VPN to Smart DNS. Po przez połączenie specjalnego serwera DNS oraz serwerów proxy w łatwy sposób możecie odblokować polskie (I NIE TYLKO!!!!) serwisy VoD.

Obie opcje – VPN i Smart DNS możecie przetestować przed zakupem.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more