Oglądaj Chili TV Polska z HideIPVPN i Smart DNS

Chili TV Polska

Nie ma dnia byśmy nie starali się jakoś ułatwić czy uprzyjemnić Wam życia. Faktycznie, z iplą było pod górkę ale ważne, że w końcu działa i dziś z naszym Smart DNS ipla jest dostępna na całym świecie (jak odblokować ipla za granicą?). Dziś czas na kolejny, nowy serwis VOD dostępny od niedawna w Polsce czyli Chili TV Polska.

Chili TV Polska vs Netflix – co wybieracie?

Chili TV Polska to względnie nowy serwis. Rozpoczął działalność we Włoszech w 2012 i z końcem zeszłego roku zawitał do Polski. Pytanie co lepsze… Netflix czy Chili.Tv? Cóż, przede wszystkim oba serwisy troszkę się od siebie różnią co ma swoje dobre i złe strony.

Nie każdy z nas ma tyle czasu by usprawiedliwić płacenie co miesiąc za Netflix’a. Być może kwota miesięcznego abonamentu nie jest duża, tym niemniej jednak w sytuacji gdy praktycznie z usługi nie korzystamy należy się zastanowić nad sensownością tego wydatku. Druga sprawa to dostępność tytułów. Netflix, z uwagi na swoją dość atrakcyjna cenę oraz fakt, że wytwórnie filmowe wcale go nie „kochają” ma tytuły, w najlepszym przypadku  (nie licząc własnych produkcji) z przed kilku miesięcy. Oznacza to, że Ci z Was, którzy czas na oglądanie filmów czy seriali mają rzadko i chcą zobaczyć coś „nowego” nie bardzo mają czego w Netflixie szukać. A co z Chili TV Polska?

Chili TV to inna forma usługi VOD. Zamiast opłacać miesięczny abonament Chili TV Polska pozwala Wam wybrać konkretny tytuł filmu lub serialu. Ceny oferowanych materiałów są bardzo zróżnicowane i oczywiście im nowszy film czy też w lepszej jakości tym cena wyższa. Kwestię oceny tego czy drogo czy tanio – pozostawiamy Wam. Sądzimy, że każdy dodatkowy serwis czy usługa, z której możecie korzystać dzięki naszemu VPN czy Smart DNS to wartość dodana, która na pewno cieszy. Jak to mówią, od przybytku głowa nie boli.

Zatem jeśli chcecie ukryć adres IP, stać się w sieci niewidzialni, anonimowi – polecamy zmienić IP z VPN. Jeśli zależy Wam na swobodnym dostępie do wielu serwisów VOD z USA, UK i Polski – SmartDNS jest tym czego potrzebujecie!

Jeśli jakiekolwiek kwestie dotyczące tego jak z VPN lub Smart DNS korzystać (czym się różnią) są nie jasne – dajcie znać w komentarzach!

Chili TV Polska

KUP VPN KUP SMART DNS