Oglądaj Chili TV Polska z HideIPVPN i Smart DNS

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Nie ma dnia byśmy nie starali się jakoś ułatwić czy uprzyjemnić Wam życia. Faktycznie, z iplą było pod górkę ale ważne, że w końcu działa i dziś z naszym Smart DNS ipla jest dostępna na całym świecie (jak odblokować ipla za granicą?). Dziś czas na kolejny, nowy serwis VOD dostępny od niedawna w Polsce czyli Chili TV Polska.

Chili TV Polska vs Netflix – co wybieracie?

Chili TV Polska to względnie nowy serwis. Rozpoczął działalność we Włoszech w 2012 i z końcem zeszłego roku zawitał do Polski. Pytanie co lepsze… Netflix czy Chili.Tv? Cóż, przede wszystkim oba serwisy troszkę się od siebie różnią co ma swoje dobre i złe strony.

Nie każdy z nas ma tyle czasu by usprawiedliwić płacenie co miesiąc za Netflix’a. Być może kwota miesięcznego abonamentu nie jest duża, tym niemniej jednak w sytuacji gdy praktycznie z usługi nie korzystamy należy się zastanowić nad sensownością tego wydatku. Druga sprawa to dostępność tytułów. Netflix, z uwagi na swoją dość atrakcyjna cenę oraz fakt, że wytwórnie filmowe wcale go nie „kochają” ma tytuły, w najlepszym przypadku  (nie licząc własnych produkcji) z przed kilku miesięcy. Oznacza to, że Ci z Was, którzy czas na oglądanie filmów czy seriali mają rzadko i chcą zobaczyć coś „nowego” nie bardzo mają czego w Netflixie szukać. A co z Chili TV Polska?

Chili TV to inna forma usługi VOD. Zamiast opłacać miesięczny abonament Chili TV Polska pozwala Wam wybrać konkretny tytuł filmu lub serialu. Ceny oferowanych materiałów są bardzo zróżnicowane i oczywiście im nowszy film czy też w lepszej jakości tym cena wyższa. Kwestię oceny tego czy drogo czy tanio – pozostawiamy Wam. Sądzimy, że każdy dodatkowy serwis czy usługa, z której możecie korzystać dzięki naszemu VPN czy Smart DNS to wartość dodana, która na pewno cieszy. Jak to mówią, od przybytku głowa nie boli.

Zatem jeśli chcecie ukryć adres IP, stać się w sieci niewidzialni, anonimowi – polecamy zmienić IP z VPN. Jeśli zależy Wam na swobodnym dostępie do wielu serwisów VOD z USA, UK i Polski – SmartDNS jest tym czego potrzebujecie!

Jeśli jakiekolwiek kwestie dotyczące tego jak z VPN lub Smart DNS korzystać (czym się różnią) są nie jasne – dajcie znać w komentarzach!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more