Jak oglądać TVN za granicą z Player.pl

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Wszyscy z nas, którzy mieszkają poza Polską lub często wyjeżdżają za granice szukają wygodnych metod do oglądania Polskiej TV online. Dziś, dzięki zmianom w usłudze Player.pl staje się to jeszcze wygodniejsze. Wypróbuj ofertę HideIPVPN.pl i oglądaj bez przeszkód TVN za granicą.

Jak oglądać Polską TV online za granicą?

Temat ten na naszych stronach pojawiał się już wielokrotnie przy okazji opisu poszczególnych usług VOD i TV dostępnych w Polsce. Jednym z najbardziej popularnych wpisów jest ten, w którym po raz pierwszy pisaliśmy jak odblokować Polskie VOD za granicą. Zatem by zbytnio się nie powielać, w telegraficznym skrócie – jak oglądać Polską TV i TVN za granicą? Polska TV online (podobnie jak zagraniczne odpowiedniki TV i VOD) jest przeznaczona dla użytkowników z polskim adresem IP. Jasnym jest, że korzystając z Internetu z poza Polski będziecie mieli adres IP innego kraju.

Metoda 1: zmienić adres IP na Polski

Adres IP można w prosty sposób, łącząc się z Internetem przez Polski serwer VPN. Nie tylko zmienicie adres IP komputera na Polski ale także szyfrując swoje dane i ukrywając prawdziwy adres IP poprawicie swoje bezpieczeństwo, prywatność i anonimowość w sieci. Polski VPN jest dostępny w najwyższym pakiecie VPN i Smart DNS lub w nowej, dedykowanym planie – Poland VPN.

Metoda 2: Polski serwer proxy czyli Smart DNS

Druga opcją (jest dołączona do naszych pakietów VPN) jest Smart DNS. Smart DNS to połączenie serwera DNS oraz szybkiego serwera proxy. Od jakiegoś czasu (zobaczcie wspominany wyżej wpis) HideIPVPN posiada Polski serwer proxy i dzięki temu oferuje dostęp do Polskich usług VOD przez Smart DNS.

TVN za granicą, czyli co nowego w Player.pl?

Do niedawna płatne pakiety Player.pl, znacznie poszerzające ofertę usługi dostępne były jedynie dla abonentów T-Mobile Polska. Obecnie Player.pl chcąc konkurować z iPla.pl i prawdopodobnie powoli przygotowując się na wejście do Polski Netflixa uruchomił nowe, dostępne dla wszystkich. Nowe pakiety kosztują do 5 – 15 zł/miesięcznie i oferują następujące możliwości.

Pakiet Player Plus z Live TV – hity TVN, programy produkowane dla player.pl, filmy i seriale zagraniczne oraz 5 kanałów TVN na żywo. Te kanały to: TVN 24, TVN 24 BIS, TVN Style, TVM Meteo Active i TVN Turbo.

Pakiet Player Kids to ponad 400h bajek, serial i programów dla dzieci w różnym wieku.

Należy zauważyć, ze w przypadku ww. pakietów wszystkie materiały (poza telewizja na żywo) będą prezentowane bez reklam.

Ostatni pakiet to Player Sports. W ramach tego pakietu użytkownicy uzyskają dostęp na żywo do kanałów Eleven oraz Eleven Sports.

Wydaje nam się, ze oferta jak i ceny brzmią całkiem nieźle i jeśli chcecie oglądać materiały TVN za granicą, to chyba warto spróbować.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more