Jak oglądać TVN za granicą z Player.pl

TVN za granicąWszyscy z nas, którzy mieszkają poza Polską lub często wyjeżdżają za granice szukają wygodnych metod do oglądania Polskiej TV online. Dziś, dzięki zmianom w usłudze Player.pl staje się to jeszcze wygodniejsze. Wypróbuj ofertę HideIPVPN.pl i oglądaj bez przeszkód TVN za granicą.

Jak oglądać Polską TV online za granicą?

Temat ten na naszych stronach pojawiał się już wielokrotnie przy okazji opisu poszczególnych usług VOD i TV dostępnych w Polsce. Jednym z najbardziej popularnych wpisów jest ten, w którym po raz pierwszy pisaliśmy jak odblokować Polskie VOD za granicą. Zatem by zbytnio się nie powielać, w telegraficznym skrócie – jak oglądać Polską TV i TVN za granicą? Polska TV online (podobnie jak zagraniczne odpowiedniki TV i VOD) jest przeznaczona dla użytkowników z polskim adresem IP. Jasnym jest, że korzystając z Internetu z poza Polski będziecie mieli adres IP innego kraju.

Metoda 1: zmienić adres IP na Polski

Adres IP można w prosty sposób, łącząc się z Internetem przez Polski serwer VPN. Nie tylko zmienicie adres IP komputera na Polski ale także szyfrując swoje dane i ukrywając prawdziwy adres IP poprawicie swoje bezpieczeństwo, prywatność i anonimowość w sieci. Polski VPN jest dostępny w najwyższym pakiecie VPN i Smart DNS lub w nowej, dedykowanym planie – Poland VPN.

Metoda 2: Polski serwer proxy czyli Smart DNS

Druga opcją (jest dołączona do naszych pakietów VPN) jest Smart DNS. Smart DNS to połączenie serwera DNS oraz szybkiego serwera proxy. Od jakiegoś czasu (zobaczcie wspominany wyżej wpis) HideIPVPN posiada Polski serwer proxy i dzięki temu oferuje dostęp do Polskich usług VOD przez Smart DNS.

TVN za granicą, czyli co nowego w Player.pl?

Do niedawna płatne pakiety Player.pl, znacznie poszerzające ofertę usługi dostępne były jedynie dla abonentów T-Mobile Polska. Obecnie Player.pl chcąc konkurować z iPla.pl i prawdopodobnie powoli przygotowując się na wejście do Polski Netflixa uruchomił nowe, dostępne dla wszystkich. Nowe pakiety kosztują do 5 – 15 zł/miesięcznie i oferują następujące możliwości.

Pakiet Player Plus z Live TV – hity TVN, programy produkowane dla player.pl, filmy i seriale zagraniczne oraz 5 kanałów TVN na żywo. Te kanały to: TVN 24, TVN 24 BIS, TVN Style, TVM Meteo Active i TVN Turbo.

Pakiet Player Kids to ponad 400h bajek, serial i programów dla dzieci w różnym wieku.

Należy zauważyć, ze w przypadku ww. pakietów wszystkie materiały (poza telewizja na żywo) będą prezentowane bez reklam.

Ostatni pakiet to Player Sports. W ramach tego pakietu użytkownicy uzyskają dostęp na żywo do kanałów Eleven oraz Eleven Sports.

Wydaje nam się, ze oferta jak i ceny brzmią całkiem nieźle i jeśli chcecie oglądać materiały TVN za granicą, to chyba warto spróbować.

KUP VPN lub SMART DNS