Polski James Bond online

jack strongZapewne większości z Was postaci pułkownika Kuklińskiego przedstawiać nie trzeba. Najsłynniejsza historia szpiegowska PRL do tego nie wymyślona jak James Bond, prawdziwa. Dla jednych bohater dla innych zdrajca. Dla nas ważne, że jego historia okazała się świetnym materiałem na film. Jack Strong, czyli troche Polski James Bond – jeśli jeszcze nie widzieliście, jest okazja!

Jack Strong online

Film nie jest nowością, wszedł do kin w 2014 roku ale przypuszczamy, że nadal jest wiele osób, które jeszcze nie miało okazji go zobaczyć. Ci z Was, którzy byli w kinie lub ściągnęli film z torrentów (warto pamiętać, jeśli nadal korzystacie z takich źródeł, że nie należy tego robić pod własnym adresem IP – bezpieczne korzystanie z torrentów) też mogą mieć ochotę zobaczyć ten film jeszcze raz.

To co napiszemy teraz może być kolejnym argumentem za tym, że Netflix jest zainteresowany wejściem do Polski w najbliższym czasie. W końcu kto w USA czy UK chciałby oglądać film po Polsku z napisami?

Jack Stron w Netflix USA i UK

Jeśli jesteście subskrybentami naszych planów VPN lub Smart DNS z dostępem do IP z USA lub IP z UK (ewentualnie obu – najwyższy plan) i jednocześnie korzystacie z usług Netflix już dziś możecie spędzić niedzielne popołudnie z popcornem i fajnym filmem.

Jeśli z Netflixa nie korzystacie, warto się zarejestrować. Pierwszy miesiąc (na próbę ) otrzymacie bez żadnej opłaty i zobowiązania.

Podobnie z oferta HideIPVPN. Jeśli dotąd nie korzystaliście z VPN (błąd!) lub Smart DNS zapraszamy do przetestowania naszej oferty bez żadnych dalszych zobowiązań.

Zarówno VPN jak i Smart DNS są dostępne w okresie testowym bez żadnych opłat, ukrytych opcji, regulaminów, itp. Jeśli się Wam nie spodoba (w co nie chce nam się wierzyć) i nie zdecydujecie się na dokonanie opłaty pakiet po prostu przestanie działać.

Informacje o pozostałych zaletach VPN i Smart DNS oraz powodach, dla których warto korzystać z takich usług znajdziecie na naszym blogu.

TESTUJ VPN lub SMART DNS