Showmax za darmo – kilka fimów i dostęp do biblioteki

Showmax za darmoWkurza Was fakt, że nie da się sprawdzić tego co Netflix oferuje do oglądania na swojej stronie? Nas też. Mamy dobre wieści w zakresie serwisu Showmax, który na tym tle mocno się wyróżnia. A zatem gdzie sprawdzić bibliotekę serwisu i co oglądać na Showmax za darmo? 

Nie kupuj kota w worku, czyli Showmax za darmo

Zapewne, podobnie jak my mocno rozważacie czy założyć gdzieś konto, podać mail, dane karty płatniczej, itd… To wszystko zajmuje czas. Do tego często po rejestracji następuje rozczarowanie. Bo w serwisie jest nie wiele, bo nie ma tego konkretnego tytułu, którego szukaliśmy…

Tak niestety działa Netflix. Najpierw trzeba założyć i zarejestrować konto użytkownika. Dopiero wtedy otrzymujemy dostęp do bazy filmów i seriali. Nie da się przeglądnąć i sprawdzić tego co serwis oferuje wcześniej. Na całym świecie narzeka na ten fakt wile osób. Na plus Netflixa przemawia jednak duża baza tytułów. Netflix to także względna łatwość zmiany regionu a tym samym biblioteki seriali i filmów, które możemy oglądać

Można oglądać Netflix USA – ZNOWU!!! – i nie mów nikomu!

Showmax podszedł do sprawy inaczej. Po wejściu do serwisu, nim założymy konto, możemy sprawdzić jaką rozrywkę Showmax nam oferuje.  To bardzo miłe, że serwis nie zaczyna współpracy z nami, od poproszenia o numer karty płatniczej.

Podobnie działa nasz darmowy test VPN i Smart DNS. Poprosimy Was jedynie o podanie adresu e-mail, na który trzymacie Wasz login VPN i hasło. Tu przeczytacie o tym jak założyć darmowy VPN.

Showmax, podobnie jak Netflix oferuje darmowy okres testowy. Ale co fajniejsze, oferuje też do oglądania kilka tytułów, które (już po założeniu konta) zadziałają nawet bez aktywnej subskrypcji.

Co można oglądać na Showmax za darmo?

Jak rejestrować i oglądać Showmax za granicą?

Oto lista filmów i seriali, które możecie oglądać na Showmax za darmo, tylko posiadając konto. Nawet jeśli z subskrypcji już zrezygnowaliście jakiś czas temu.

Filmy na Showmax za darmo

Fanatyk, Wszystkie nieprzespane noce, Demon, Córki Dancingu, Na granicy, Miasto 44, Bez wstydu, Smoleńsk, Zacisze, Prosta historia o morderstwie, Anatomia zła i Czerwony punkt

Seriale i programy dostępne na Showmax za darmo

Dla części tytułów za darmo dostępne są tylko wybrane odcinki, ale to i tak lepsze, niż nic.

Ucho prezesa, Nawiedzona panna młoda, Stand Up Festiwal Komedii Szpak, 7 metrów pod ziemią, Egzorcysta (pierwszy sezon), Botoks, Kobiety mafii, Opowieść podręcznej, Fargo i SNL Polska.

A jeśli gracie (zawodowo) w Fortnite, być moze zainteresuje Was darmowy przewodnik po grze Fortnite.

TESTUJ VPN