Kablówka online za granicą

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Kablówka online za granicą to dość popularny koncept. Teoretycznie, TV kablowa wymaga posiadania gniazdka i umowy z operatorem. Ale to przecież wszyscy mamy, nie zależnie od tego gdzie mieszkamy i czy gniazdko i kabel są fizyczne – broadband/łącze stałe – czy „wirtualne” – internet z sieci komórkowej. Zatem skoro wszyscy fizycznie mamy dostęp do sieci, kwestia dostępu do „sygnału” TV to prosta sprawa. 

WP Pilot jak angielska TV online

Idea serwisu WP Pilot nie jest nowa. W UK podobne usługi świadczy TVCatchup i TVPlayer. O obu pisaliśmy na naszym blogu już wielokrotnie. W przypadku obu serwisów idea jest prosta. Dostarczyć po przez Internet sygnał TV tak samo, jak dostarcza go telewizja kablowa.

Dzięki temu od tal, nie ma problemu, by oglądać angielskie kanały TV w Polsce – i to całkiem bezpiecznie, korzystając z oficjalnych serwisów a nie ich pirackich odmian. O tym dlaczego oglądanie TV online w pirackich serwisach może być niebezpieczne pisaliśmy przy okazji artykułu o tym, jak oglądać Polską TV w USA.

Kablówka online za granicą

Reasumując. Koncept angielskich serwisów w Polsce został podchwycony przez usługę Videostar.  Także i o nim było już na naszym blogu a także o tym, że usługę kupiła WP i przekształciła w WP Pilot.

Kablówka online za granicą – nowe kanały w WP Pilot!

Oferta kanałów WP Pilot ciągle rośnie. W ostatnim czasie do oferty dołączyły dwa kolejne. Pierwszy to FOX Play. Drugi to National Geographic Play.

Niedługo do oferty mają dołączyć nowe kanały w jakości HD – FOX, FOX Comedy i National Geographic (także Nat Geo People HD i Nat Geo Wild HD). Tym samym i w Polsce i za granicą – oficjalnie zestawów satelitarnych nie wolno wywozić za granicę – WP Pilot wyrasta na poważnego konkurenta.

Korzystając z dowolnej platformy kablowej czy satelitarnej nie przeskoczycie jeden rzeczy. TV możecie oglądać tylko w domu.

W przypadku TV online, ten problem przestaje występować. Tablet, telefon, dom czy wakacje za granicą. TV jest zawsze z Wami.

By uzyskać dostęp do WP Pilot za granicą musicie zmienić Wasz adres IP na Polski. Do tego najlepiej posłużyć się naszym pakietem Polski VPN.  Jeśli urządzenie z którego chcecie korzystać nie wspiera połączeń VPN otrzymacie od nas także dostęp po przez Smart DNS. Wtedy wystarczy zmienić ustawienia DNS w samym urządzeniu lub domowym ruterze.

Testuj Smart DNS i Polski VPN za darmo!

Pamiętajcie, że nie wciskamy Wam kota w worku. Sprawdźcie jak działa nasza usługa, co i gdzie i na czym możecie oglądać. W przypadku pytań piszcie, pomożemy Wam skonfigurować Wasze urządzenia – w miarę możliwości.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more