Kablówka online za granicą

Kablówka online za granicąKablówka online za granicą to dość popularny koncept. Teoretycznie, TV kablowa wymaga posiadania gniazdka i umowy z operatorem. Ale to przecież wszyscy mamy, nie zależnie od tego gdzie mieszkamy i czy gniazdko i kabel są fizyczne – broadband/łącze stałe – czy „wirtualne” – internet z sieci komórkowej. Zatem skoro wszyscy fizycznie mamy dostęp do sieci, kwestia dostępu do „sygnału” TV to prosta sprawa. 

WP Pilot jak angielska TV online

Idea serwisu WP Pilot nie jest nowa. W UK podobne usługi świadczy TVCatchup i TVPlayer. O obu pisaliśmy na naszym blogu już wielokrotnie. W przypadku obu serwisów idea jest prosta. Dostarczyć po przez Internet sygnał TV tak samo, jak dostarcza go telewizja kablowa.

Dzięki temu od tal, nie ma problemu, by oglądać angielskie kanały TV w Polsce – i to całkiem bezpiecznie, korzystając z oficjalnych serwisów a nie ich pirackich odmian. O tym dlaczego oglądanie TV online w pirackich serwisach może być niebezpieczne pisaliśmy przy okazji artykułu o tym, jak oglądać Polską TV w USA.

Kablówka online za granicą

Reasumując. Koncept angielskich serwisów w Polsce został podchwycony przez usługę Videostar.  Także i o nim było już na naszym blogu a także o tym, że usługę kupiła WP i przekształciła w WP Pilot.

Kablówka online za granicą – nowe kanały w WP Pilot!

Oferta kanałów WP Pilot ciągle rośnie. W ostatnim czasie do oferty dołączyły dwa kolejne. Pierwszy to FOX Play. Drugi to National Geographic Play.

Niedługo do oferty mają dołączyć nowe kanały w jakości HD – FOX, FOX Comedy i National Geographic (także Nat Geo People HD i Nat Geo Wild HD). Tym samym i w Polsce i za granicą – oficjalnie zestawów satelitarnych nie wolno wywozić za granicę – WP Pilot wyrasta na poważnego konkurenta.

Korzystając z dowolnej platformy kablowej czy satelitarnej nie przeskoczycie jeden rzeczy. TV możecie oglądać tylko w domu.

W przypadku TV online, ten problem przestaje występować. Tablet, telefon, dom czy wakacje za granicą. TV jest zawsze z Wami.

KABLÓWKA ONLINE ZA GRANICĄ

By uzyskać dostęp do WP Pilot za granicą musicie zmienić Wasz adres IP na Polski. Do tego najlepiej posłużyć się naszym pakietem Polski VPN.  Jeśli urządzenie z którego chcecie korzystać nie wspiera połączeń VPN otrzymacie od nas także dostęp po przez Smart DNS. Wtedy wystarczy zmienić ustawienia DNS w samym urządzeniu lub domowym ruterze.

Testuj Smart DNS i Polski VPN za darmo!

Pamiętajcie, że nie wciskamy Wam kota w worku. Sprawdźcie jak działa nasza usługa, co i gdzie i na czym możecie oglądać. W przypadku pytań piszcie, pomożemy Wam skonfigurować Wasze urządzenia – w miarę możliwości.

TESTUJ VPN ZA DARMO