Polska TV online – oszczędzamy i oglądamy

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Co prawda oryginalnie, na stronie HideIPVPN.com artykuł ten wspiera się rynkiem amerykańskim ale patrząc na nas samych wydaje nam się, ze dokładnie tak samo działa to w Polsce. A jeśli tak, to wybierając VPN i Smart DNS można oglądać Polska TV online (i oczywiście nie tylko Polską!) i kto wie…. może uda nam się zaoszczędzić czas i pieniądze?

Tradycyjna TV – za dużo kanałów, za drogo i ciągłe powtórki…

Sprawa jest banalnie prosta. Doba ma 24h i tylko określona ilość z nich można przeznaczyć na konkretne działania. Chcesz dłużej pospać, tzn. że krócej poczytasz książkę albo nie pójdziesz biegać. Chcesz oglądać TV, to albo będziesz krócej spać albo zaoszczędzisz czas w innym miejscu. 24h i ani minuty więcej.

Skoro tak, to nie ma się co dziwić, że choć poświęcamy na TV trochę więcej czasu niż kiedyś (Wasze dzieci też chodzą spać później niż chodziliście Wy?) to oglądamy mniejszy % kanałów.

Dokładnie widać to na grafice przygotowanej przez Business Insider

Jak widać na wykresie amerykański konsument w 1994 miał dostęp do ok. 40 programów. Z tego oglądał ok 25%. Obecnie ma dostęp do ponad 200 kanałów. Ale ogląda z nich tylko 8,5%. Pieniądze za pozostałe idą w błoto.

Co więcej rachunki za TV wcale nie maleją, ale wiecie o tym sami przy przedłużaniu kolejnych umów na tv kablowa czy satelitarną. W przypadku USA ocenia się, że średni rachunek za TV w 2011 na poziomie $86 wzrośnie do 2020 roku do $200!!! W naszych warunkach te kwoty są odpowiednio niższe. Nadal jednak należy sobie zadać pytanie czy korzystamy z tego za co płacimy?

TV nie zabierzemy z domu, w większości wypadków musimy się dostosować od ramówki, połowa rzeczy to ciągłe powtórki z innych kanałów, zanim znajdziemy cos ciekawego trzeba spędzić 10 min. na klikaniu pilotem a gdy pojawia się coś naprawdę interesującego to coraz częściej poza abonamentem jako „pay per view”. Może w tej sytuacji warto wypróbować czegoś innego?

Polska TV online (nie tylko Polska)  z VPN i Smart DNS

Kupujecie nasz VPN i lub Smart DNS/ Dodatkowo możecie opłacić Netflix i/lub Hulu w zależności od tego ile faktycznie oglądacie TV. A dodatkowo do wyboru pozostają Wam jeszcze dziesiątki polskich i zagranicznych serwisów TV i VOD, darmowych i płatnych. Eurosport, Chili.pl, Videostar.pl, Ipla.pl, TVPlayer.com, TVCatchup.com, player.pl, i wiele innych.

Dodatkowo korzystając z VPN poprawiacie własne bezpieczeństwo i prywatność w sieci. A mając VPN i Smart DNS możecie zabrać telewizje z domu jeśli chcecie!Może zatem warto spróbować, tym bardziej, ze w przypadku umów na TV stacjonarną decydujecie się na 12 lub 24 miesięczny cyrograf. W przypadku TV online + VPN i Smart DNS nie ma żadnych umów. A płatne serwisy działają w trypie comiesięcznych opłat – nie płacisz, nie oglądasz, nikt Cię nie ściga!

Co Ci zatem szkodzi? Wypróbuj za darmo!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more