Polski Netflix od TVP – Strefa Abo w VOD.TVP.PL

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

W 2016 i w 2017 roku, Prezes TV zapowiadał aktywną konkurencje z Polskimi platformami VOD – Palyer.pl i Iplą oraz Netflixem. W między czasie w Polce pojawił się jeszcze Showmax – tu: jak oglądać Showmax za granicą – który też dość mocno rozpycha się łokciami. Sytuacje na rynku, zaostrzając jednocześnie konkurencję zmieniło też uwolnienie usługi HBO Go od innych usług – tu więcej o HBO Go bez umowy. Wszystko jednak wskazuje na to, i głośno zapowiadany Polski Netflix od TVP w końcu startuje. Zapraszamy od Strefa ABO. 

VOD.TVP.PL wzbogaca się o ofertę PREMIUM

Serwisu VOD Polskiej Telewizji publicznej – vod.tvp.pl – przedstawiać Wam nie musimy. Także informacje o tym jak oglądać Polską TV za granicą także pisaliśmy na blogu wielokrotnie. Dziś jednak informujemy o bardzo dużej zmianie w ofercie VOD od TVP, czyli uruchomieniu części Premium, płatnej, która będzie się starać rywalizować z innymi płatnymi platformami VOD w Polsce. Nowość od TVP w ramach VOD.TVP.PL nazywa się Strefa ABO.

Strefa ABO, czyli Polski Netflix od TVP

Co dostaniemy i za ile?

Po pierwsze musicie wiedzieć, że Strefa ABO to nie tylko produkcje TVP. Dzięki umowie podpisanej z BBC, w ofercie znalazło się sporo programów i seriali angielskiej produkcji. Wśród tytułów znajdziemy takie pozycje jak np: „Dom z kart” czyli pierwowzór „House of Cards” Netflix’a, „Wojna i Pokój”, „Jane Eyre” czy komediowe „Allo, Allo”. A także produkcje BBC HD i BBC Earth. Część niestety tylko z Polskimi napisami.

Oczywiście oferta BBC jest uzupełniona produkcjami własnymi TVP. W płatnej wersji serwisu znaleźć można tez premier obecnie nadawanych w telewizji seriali. Sądzimy, że przed decyzją o wykupieniu dostępu warto zapoznać się z katalogiem Strefy ABO TVP.

Ile kosztuje Polski Netflix od TVP?

TVP oferuje kilka opcji dostępu do treści premium. Jeśli zatem macie znajomych albo rodzinę w Polsce, nie będziecie mieć z uzyskaniem konta problemu. A teraz o kosztach.

Strefa ABO za darmo – jeśli w rodzinie jest ktoś, kto jest ustawowo zwolniony z obowiązku opłacania abonamentu RTV albo macie kogoś, kto go płaci, dostęp do strefy Premium w serwisie VOD.TVP.PL uzyskacie za darmo. Bez dodatkowych opłat.

Kolejna opcja, to dostęp próbny – 14 dni za darmo. Oczywiście będzie potrzebna karta kredytowa, na tę chwile nie wiemy czy karty wydane poza Polska są akceptowane – jeśli wiecie, dajcie nam znać!

W przypadku płatności macie wybór. Cykliczne opłacanie 9,99 zł/30 dni lub jednorazowe wykupienie dostępu na miesiąc.

Jeśli chcecie istnieje też opcja wykupienia dostępu do serwisu na 24h. W przypadku płatności online cena to 5,00 zł a w przypadku płatności po przez SMS Premium 6,15 zł.

Czy to faktycznie Polski Netflix od TVP

Co siądziecie o nowej ofercie TVP? Jedziecie płacić i korzystać? A jeśli nie to do czego wykorzystujecie Polski VPN i Smart DNS?

O autorze

Dodaj komentarz

Poprzedni post :

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more