Jak oglądać: Gra o Tron na HBO Go za granicą

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Pierwszy odcinek nowego sezonu, niestety krótkiego już za nami. Dziś postaramy się przypomnieć Wam – szczególnie tym, którzy z VPN i Smart DNS jeszcze nie korzystali – jak odblokować i korzystać, czyli Gra o Tron na HBO Go za granicą. 

GRA O TRON NA HBO GO ZA GRANICĄ

Pierwsza dobra informacja jest taka, że dostęp czy raczej konto w usłudze HBO Go nie wymaga już posiadania umowy z operatorem telewizji kablowej i pakietu HBO. Tym samym, nawet jeśli mieszkacie za granicą, nie musicie prosić  udostępnienie konta rodziny czy znajomych w Polsce.

Opcje dostępu do subskrypcji HBO Go macie następujące.

Po pierwsze, możecie wykupić konto bezpośrednio w samej usłudze HBOGO.pl. Usługa oczywiście podobnie jak Netflix działa bez umowy, więc możecie przerwać subskrypcję po okresie testowym w dowolnym momencie. Cena dostępu do usługi po pierwszym, darmowym miesiącu to 19,90 zł

GRA O TRON NA HBO GO ZA GRANICĄ

Kolejne opcje mogą być atrakcyjne dla Tych z Was, którzy korzystają też z innych Polskich platform VOD za granicą, czyli ipla i player.pl.

Obie oferują dodatkowe pakiety, w tym dostęp do HBO Go. To na którą ofertę się zdecydujecie zależy wyłącznie od Was.

JAK OGLĄDAĆ GRĘ O TRON ZA GRANICĄ?

By odblokować dostęp do treści na HBO Go za granicą możecie skorzystać z dwóch opcji. Obie oferowane są w ramach naszego podstawowego pakietu, Ninja Power VPN.

GRA O TRON NA HBO GO ZA GRANICĄ

Pierwsza z nich to VPN, druga to Smart DNS. 

HBO Go za granicą przez VPN

VPN – czyli wirtualny tunel prywatny – tworzy w internecie niejako prywatny, wirtualny kabel. Połączenie takie łączy Was, Wasze urządzenie, z serwerem VPN. W tym przypadku będzie to nasz serwer VPN. Dopiero w dalszej kolejności, informacje które przesyłacie wychodzą z serwera VPN i podążają w świat. Dla wszystkich stron internetowych które odwiedzacie i usług z których, to właśnie serwer VPN i jego adres IP będzie „prawdziwym” użytkownikiem. Oznacza to, że wybierając połączenie z serwerem w konkretnej lokalizacji można odblokować działanie danej usługi.

Łącząc się z za granicy z naszym serwerem VPN w Polsce, surfujecie dalej już z Polskim adresem IP. HBO Go z Polski będzie działać za granicą.

Sam VPN ma jeszcze wiele innych, dodatkowych zalet o których dowiecie się tutaj.

HBO Go za granicą przez Smart DNS

Smart DNS to druga możliwość odblokowania i oglądania Gry o Tron na HBO Go za granicą.

Smart DNS nie zmienia adres IP i nie szyfruje Waszych danych. Jednak dzięki prostej zmianie adresu serwera DNS w domowym routerze – zmiana adres serwera DNS oznacza zmianę samego serwera – możecie dostać się do ulubionych zasobów sieci.

Serwer DNS to urządzenie które tłumaczy adresy www na adres IP i kieruje dane we właściwe miejsce w internecie. Nasz serwer, Smart DNS, w niektórych przypadkach – jak np. właśnie HBO Go – przekierowuje ruch do takich serwisów po przez pośredniczące serwery proxy. Tym samym taki serwis znów „myśli”, że łączy się z nim użytkownik z Polski. 

Cała operacja dokonuje się w 100% automatycznie. Przyda sie na wszystkich tych urządzeniach, na których brakuje wsparcie dla VPN.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more