Olimpijska Promocja Rio 2016 VPN i Smart DNS

Olimpijska Promocja Rio 2016Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie skorzystali z pretekstu do super promocji jaki dają Igrzyska Olimpijskie Rio 2016. Jako, że Igrzyska to coś naprawdę specjalnego dla wszystkich fanów sportu to i nasza promocja musi być choć ciut inna niż zawsze. A zatem oficjalnie ogłaszamy  – Olimpijska Promocja Rio 2016 ruszyła! Jeśli chcesz oglądać transmisje z Rio 2016, śledzić wszelkie informacje a jednocześnie nie martwic się o swoje bezpieczeństwo i anonimowość skorzystaj z naszych pakietów VPN i Smart DNS!

Olimpijska Promocja Rio 2016 – VPN

Ci z Was, którzy podróżują dokładnie wiedzą jakie niebezpieczeństwa wiążą się z dostępem do Internetu przez otwarte sieci. Szczególnie gdy wyjeżdżacie za granicę i korzystacie z ogólnodostępnych hotspotów (VPN za granicą). Z nami, nie tylko zapewnisz sobie stał dostęp do ulubionych stron i usług. Najważniejsze, że dostęp ten będzie bezpieczny i anonimowy, dzięki wykorzystaniu anonimowego adresu IP i szyfrowania danych! Aktywuj VPN, korzystaj z niego przy każdym połączeniu z Internetem. Nie da się zaskoczyć!

Olimpijska Promocja Rio 2016 – Smart DNS

Smart DNS to jeszcze jedna opcja by pozostać w kontakcie z transmisjami z Rio 2016 bez względu na to, gdzie jesteście. Dodatkowo, korzystając z naszego serwera DNS ukrywacie swoje wyszukiwania i „cele” w Internecie zarówno przed dostawcą Internetu jak i „popularnymi” serwerami DNS korporacji.

Więcej szczegółów o tym jak korzystać z VPN i Smart DNS by śledzić transmisje z Rio 2016 znajdziecie pod tym linkiem: Oglądaj Rio 2016 z HideIPVPN!

Olimpijska Promocja Rio 2016 VPN & Smart DNS

Olimpijska Promocja Rio 2016

Nasza promocja VPN i Smart DNS z okazji Rio 2016 trwa od 01.08 – 27.08. Po tym czasie, wszystkie ceny pakietów VPN i Smart DNS wracają do normy. W okresie promocji (promocją objęte są wszystkie pakiety) możecie zaoszczędzić do 61%!!!!

Pamiętajcie, że przed zakupem możecie przetestować nasza usługę, całkowicie za darmo i bez żadnych „haczyków”.

KUP VPN