Olimpijska Promocja Rio 2016 VPN i Smart DNS

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie skorzystali z pretekstu do super promocji jaki dają Igrzyska Olimpijskie Rio 2016. Jako, że Igrzyska to coś naprawdę specjalnego dla wszystkich fanów sportu to i nasza promocja musi być choć ciut inna niż zawsze. A zatem oficjalnie ogłaszamy  – Olimpijska Promocja Rio 2016 ruszyła! Jeśli chcesz oglądać transmisje z Rio 2016, śledzić wszelkie informacje a jednocześnie nie martwic się o swoje bezpieczeństwo i anonimowość skorzystaj z naszych pakietów VPN i Smart DNS!

Olimpijska Promocja Rio 2016 – VPN

Ci z Was, którzy podróżują dokładnie wiedzą jakie niebezpieczeństwa wiążą się z dostępem do Internetu przez otwarte sieci. Szczególnie gdy wyjeżdżacie za granicę i korzystacie z ogólnodostępnych hotspotów (VPN za granicą). Z nami, nie tylko zapewnisz sobie stał dostęp do ulubionych stron i usług. Najważniejsze, że dostęp ten będzie bezpieczny i anonimowy, dzięki wykorzystaniu anonimowego adresu IP i szyfrowania danych! Aktywuj VPN, korzystaj z niego przy każdym połączeniu z Internetem. Nie da się zaskoczyć!

Olimpijska Promocja Rio 2016 – Smart DNS

Smart DNS to jeszcze jedna opcja by pozostać w kontakcie z transmisjami z Rio 2016 bez względu na to, gdzie jesteście. Dodatkowo, korzystając z naszego serwera DNS ukrywacie swoje wyszukiwania i „cele” w Internecie zarówno przed dostawcą Internetu jak i „popularnymi” serwerami DNS korporacji.

Więcej szczegółów o tym jak korzystać z VPN i Smart DNS by śledzić transmisje z Rio 2016 znajdziecie pod tym linkiem: Oglądaj Rio 2016 z HideIPVPN!

Olimpijska Promocja Rio 2016 VPN & Smart DNS

Nasza promocja VPN i Smart DNS z okazji Rio 2016 trwa od 01.08 – 27.08. Po tym czasie, wszystkie ceny pakietów VPN i Smart DNS wracają do normy. W okresie promocji (promocją objęte są wszystkie pakiety) możecie zaoszczędzić do 61%!!!!

Pamiętajcie, że przed zakupem możecie przetestować nasza usługę, całkowicie za darmo i bez żadnych „haczyków”.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more