Święta z Player.pl za granicą i HideIPVPN

Player.pl za granicąJak dobrze wiecie, dzięki HideIPVPN oraz naszym usługom VPN i Smart DNS możecie oglądać treście z polski serwisów VOD za granicą. Oznacza to, ze także treści z Player.pl za granicą są dla wszystkich z Was dostępne. Dziś krótki post z przypomnieniem – jak oglądać Player.pl za granicą oraz co czeka na Was w serwisie w święta. 

Najpierw nudy…

Player.pl za granicą przez VPN lub Smart DNS

Byogladac Player.pl za granicą musicie skorzystać z jednej z dwóch technologi. Są nią VPN i Smart DNS.

VPN (czyli wirtualny tunel) to połączenie Waszego urządzenia za granicą ze specjalnym serwerem (serwerem VPN w Polsce) po przez który będziecie korzystając z internetu tak jakbyście faktycznie w Polsce byli.

To tylko brzmi w skomplikowany sposób! Wystarczy subskrybować nasza usługę (w ramach VPN dostaniecie tez Smart DNS – o nim za momencik). Ściągnąć naszą darmową aplikację dla Windows, MacOS, Androida lub iOS.  Zalogować się, połączyć z jednym z serwerów w Polsce i już. Jesteście za granicą ale macie Polski adres IP. I wszystkie Polskie usługi (i treści!!!) działają. Więcej o VPN dowiecie się z innych postów na blogu lub z zakładki na górze.

Smart DNS działa jeszcze prościej. Oczywiście możecie skorzystać z ww. aplikacji lub zmienić ustawienia DNS na routerze domowej sieci Wi-Fi. Potem potwierdzacie w naszej bazie swój adres IP i już. Reszta po naszej stronie. Nie zmieniacie swojego adresu IP, ale to nasz serwer DNS wie czy chcecie uruchomić treści z Polski czy USA i sprawia, że będą działać.

Co w Święta w Player.pl za granicą…

Zgodnie z informacjami ze stron Player.pl możecie oczekiwać…

Bajeczna paczka od player.pl – kolekcje tematyczne wideo w player.pl

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym wszystko się może zdarzyć. Daj się ponieść świątecznej atmosferze i zajrzyj do wielkiego wora prezentów, który przygotowaliśmy specjalnie dla najmłodszych widzów. Nie czekaj więc na pierwszą gwiazdkę, już teraz wyrusz w niezapomnianą podroż z player.pl.

A to wszystko wraz z „Bajeczną paczką

Ci bardziej dorośli tez mają sporo fajnych rzeczy do wyboru…

Świąteczny Seans – kolekcje tematyczne wideo w player.pl

Rozsiądź się wygodnie w rodzinnym gronie, z ulubionymi smakołykami pod ręką i rozkoszuj się wybranymi przez nas filmami. Masz ochotę na kino familijne? Obejrzyj ponadczasowy hit – „Shrek Trzeci” lub poznaj przepiękną historię przyjaźni nastolatka i… smoka w „Jak wytresować smoka”! Polecamy także nową wersję znanej bajki – „Królewnę Śnieżkę”. Świetna zabawa gwarantowana!

A może przy blasku bijącym z choinki, wolisz rozgrzać się pełnymi romantycznych uniesień komediami? Koniecznie zobacz „Co kryje miłość” z niezastąpionymi Monicą Bellucci i Robertem De Niro w rolach głównych lub „Miłość. Nie przeszkadzać!” z Audrey Tautou i Gadem Elmalehem – to prawdziwa kinowa uczta!

Dla spragnionych mocniejszych wrażeń mamy „Podejrzanych” – film, który zdobył dwa Oscary, a w tytułowe role wcielili się m.in.: Kevin Spacey, Gabriel Byrne, Kevin Pollak, Stephen Baldwin czy Benicio Del Toro. Zmysły wymagających widzów dopieści film „Nienasyceni”, a Tilda Swinton zachwyci nie tylko idealnie skrojonymi kreacjami od Diora.

Wszystko w ramach „Świątecznego seansu” z Player.pl

Oczywiście przez nasz VPN i Smart DNS działa też Ipla, videostar.pl i wszystkie inne Polskie serwisy VOD.

WYPRÓBUJ VPN i Smart DNS ZA DARMO

CategoriesVPN