Niskie ceny VPN i Smart DNS na Halloween

tani vpnUwielbiamy okazje, gdy mozemy zorganizowac pormoccje i zaoferowac Wam niski ceny naszych pakietów VPN i Smart DNS. Halloween to tradycyjnie jedna z takich okazji, by zorganizować cos specjalnego. Zatem, bez zbednego przynudzania ogłaszamy WIELKĄ PROMOCJĘ NA HALLOWEEN – czyli niskie ceny na VPN i Smart DNS.

O ile nasze niskie ceny bedą niższe?

Promocja z okazji Halloween będzie trwac orzez 6 dni. Zaczynamy dziś, 27.10 i konzymy doładnie w Halloween czyli 01.11. Podczas tych 6 dni, nasze normalnie niskie ceny stają sie jeszcze niższe. Upusty na pakiety VPN i SMart DNS przedstawiają się nastepujaco:

VPN (i  Smart DNS) lub tylko Smart DNS na miesiąc – 70% taniej!

VPN (i  Smart DNS) lub tylko Smart DNS na 3 miesiące – 50% taniej!

VPN (i  Smart DNS) lub tylko Smart DNS na 12 miesięcy – 30% taniej!

promocja na halloween

Jestesmy pewni, ze bez wzgledu na wybór bedzieci zadowoleni!

VPN, Smart DNS czy VPN + Smart DNS!

Z naszymi pakietami VPN możecie ukryć prawdziwy adres IP i zastapic go adresm IP z USA, UK, Kanady, Niemiec, Holandii lub Polski. Bedziecie mogli korzystac ze wszystkich usług i serwisów, które działają w tych krajach. Szyfrowanie przesyłanych danych, ochrona prywatności w sieci czy anonimowe korzystanie z sieci torrent to tylko część zalet naszego VPN!

Smart DNS pozwoli Wam na bajecznie prosty dostep do pnad 150 usług video, TV i vod ze USA, UK i Polski na praktycznie każdym urzadzeniu – także telewizory czy konsole do gier.

Ale dlaczego wybierać? Z naszymi pakietami usługe Smart DNS dostajecie w cenie pakietu, zupełnie za darmo!

Chesz wypróbowac nasze usługi przed zakupem? Nie ma sprawy – po orostu kliknij link ponizej i dokonaj rejestracji!

Testuj za darmo – VPN i Smart DNS