Nowy serial Jessica Jones online

jessica jones netflixListopad w Netflixie zapowiada się bardzo interesująco. Jak co miesiąc publikujemy listę tytułów, które dołączą do naszej ulubionej usługi VOD. W listopadzie czeka na nas prawdziwy rodzynek – serial Jessica Jones! O tym jak mieć dostęp do Netflixa w Polsce, jak oglądać Jessica Jones online poniżej.

Kto to jest Jessica Jones?

Jeśli jesteście fanami komiksów i super bohaterów to na pewno wiecie, tym niemniej jednak (posilając się tym wpisem) postaramy się podać Wam podstawowe informacje.

Najbardziej znany członek składu The Defenders […] Jessica Jones jest superbohaterem, który ukrywał się pod takimi pseudonimami jak Knightress, Jewel czy Power Woman. […] Jessica jest kobietą wyjątkową. Jej moce to:

  • latanie,
  • siła,
  • wytrzymałość,
  • zwiększona prędkość.

Jak jest zdobyła? Jak to często bywa w przypadku komiksu za sprawą przypadku.

Tyle jeśli chodzi o wstęp. Jeśli to Was jeszcze nie przekonuje, że serial może być naprawdę świetny to przypomnijcie sobie inna produkcję Netflixa z tego roku (pierwszy z seriali, które Netflix wyprodukował dzięki umowie z Marvelem) czyli Daredevil. A jeśli i to jeszcze mało to prezentujemy oficjalny trailer serialu.

y nie mamy wątpliwości, że będzie to hit sieci!

Serial Marvel’s Jessica Jones będzie dostepny w Netflixie od 20-stego listopada.

Jak oglądać Marvel’s Jessica Jones online?

Nie licząc torrentów, do których Was nie zachęcamy jest tylko jedna dobra i wygodna metoda oglądania Jessica Jones online – subskrypcja Netflix! Tak, wiemy, nie ma (oficjalnie) Netflixa w Polsce. Nie oficjalnie Netflix (który w Polsce pewnie chciałby się już bardzo pojawić) bez żadnych kłopotów akceptuje Polskie karty płatnicze jak również nie ma nić przeciwko serwerowym VPN lub proxy. Pierwszy sezon Jessica Jones będzie dostępny w serwisie od 20.11.2015.

Skorzystajcie z naszej oferty VPN lub Smart DNS i cieszcie się nieograniczonym dostępem do serwisu Netflix już dziś – po co czekać? A jeśli chcecie wiedzieć czym VPN różni się od Smart DNS pytajcie w komentarzach lub zaglądnijcie do tego wpisu – Smart DNS vs. VPN.

VPN lub SMART DNS