Nowy serial Jessica Jones online

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Listopad w Netflixie zapowiada się bardzo interesująco. Jak co miesiąc publikujemy listę tytułów, które dołączą do naszej ulubionej usługi VOD. W listopadzie czeka na nas prawdziwy rodzynek – serial Jessica Jones! O tym jak mieć dostęp do Netflixa w Polsce, jak oglądać Jessica Jones online poniżej.

Kto to jest Jessica Jones?

Jeśli jesteście fanami komiksów i super bohaterów to na pewno wiecie, tym niemniej jednak (posilając się tym wpisem) postaramy się podać Wam podstawowe informacje.

Najbardziej znany członek składu The Defenders […] Jessica Jones jest superbohaterem, który ukrywał się pod takimi pseudonimami jak Knightress, Jewel czy Power Woman. […] Jessica jest kobietą wyjątkową. Jej moce to:

 • latanie,
 • siła,
 • wytrzymałość,
 • zwiększona prędkość.

Jak jest zdobyła? Jak to często bywa w przypadku komiksu za sprawą przypadku.

Tyle jeśli chodzi o wstęp. Jeśli to Was jeszcze nie przekonuje, że serial może być naprawdę świetny to przypomnijcie sobie inna produkcję Netflixa z tego roku (pierwszy z seriali, które Netflix wyprodukował dzięki umowie z Marvelem) czyli Daredevil. A jeśli i to jeszcze mało to prezentujemy oficjalny trailer serialu.

Jak oglądać Marvel’s Jessica Jones online?

Nie licząc torrentów, do których Was nie zachęcamy jest tylko jedna dobra i wygodna metoda oglądania Jessica Jones online – subskrypcja Netflix! Tak, wiemy, nie ma (oficjalnie) Netflixa w Polsce. Nie oficjalnie Netflix (który w Polsce pewnie chciałby się już bardzo pojawić) bez żadnych kłopotów akceptuje Polskie karty płatnicze jak również nie ma nić przeciwko serwerowym VPN lub proxy. Pierwszy sezon Jessica Jones będzie dostępny w serwisie od 20.11.2015.

Skorzystajcie z naszej oferty VPN lub Smart DNS i cieszcie się nieograniczonym dostępem do serwisu Netflix już dziś – po co czekać? A jeśli chcecie wiedzieć czym VPN różni się od Smart DNS pytajcie w komentarzach lub zaglądnijcie do tego wpisu – Smart DNS vs. VPN.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more