Zimowa promocja VPN 2020!

zimowa promocja VPN 2020

Choć Black Friday już za nami, sezon na różne promocje został oficjalnie otwarty. W najbliższych tygodniach wielu z Was spędzi więcej czasu online w domu lub w czasie podróży w czasie ferii zimowych. W związku z tym, wielu z Was przyda się świetna usługa VPN i Smart DNS.  Aby pomóc wam wszystkim pozostać bardziej niewidzialnymi w sieci oficjalnie startujemy – Zimowa promocja VPN 2020 rusza już dziś!

Zimowa promocja VPN 2020! – zaoszczędź do 50%

Wybierz dowolny cykl rozliczeniowy naszego planu Ninja Power VPN & Smart DNS, a my udzielimy Ci specjalnego, jednorazowego rabatu w wysokości do 50%! Zniżka ta nie powtarza się, więc dokonaj mądrego wyboru… Im więcej miesięcy subskrypcji wybierzesz, tym więcej zaoszczędzisz na pierwszej płatności.


zimowa promocja VPN 2020
Kliknij i subskrybuj taniej!

Nie potrzebujecie żadnego kodu, upust zostanie naliczony automatycznie. Wszystko, co musicie zrobić, to wybrać okres rozliczeniowy, który Wam odpowiada i dokonać rejestracji konta.

W przypadku pytań czy wątpliwości, jesteśmy do Waszej dyspozycji – piszcie w komentarzach!

A tu, krótka informacja o tym jak wygląda proces zakładania konta i jak (przed zakupem), możecie za darmo i bez zobowiązań przetestować naszą usługę – jak założyć VPN?


Subskrybuj VPN i SMART DNS taniej!