Oglądaj TVCatchup przez Smart DNS

Oglądaj TVCatchup

Część z Was zapewne pamięta nasz wpis dotyczący brytyjskiej usługi TVCatchup.com.  Sukces był jednak połowiczny. TVCatchup stało się dostępne przez nasze serwery VPN w UK ale niestety nie przez SmartDNS. Dziś zmiana! Czytaj i oglądaj TVCatchup czyli brytyjską TV na żywo!

Oglądaj TVCatchup – na każdym urządzeniu i wszędzie!

Dlaczego piszemy o usłudze tvcatchup. Jest to legalna (zatem bezpieczna) storna czy raczej usługa, która działa na rynku Brytyjskim od wielu lat. Oferuje dostęp do brytyjskiej TV na żywo poprzez Internet. Kanały takie jak BBC, ITV, 5 i wiele innych w całkiem niezłej jakości.

Dodatkowym, dużym plusem tvcatchup.com jest fakt, że działa praktycznie na każdej znanej platformie. Android, Windows, Windows Phone, iOS, strona internetowa. To wszystko wymaga jednak aktywacji połączenia VPN by ukryć Polski adres IP i zmienić go na IP z UK…. a właśnie, że nie.

Nie było to łatwe, ale z przyjemnością informujemy Was, że TVCatchup.com jest w końcu (skutecznie) odblokowany po przez naszą usługę Smart DNS – połączenie serwera DNS i super szybkich serwerów proxy.

Mamy nadzieję, że taka forma dostępu umożliwi Wam jeszcze wygodniejsze korzystanie z usługi TVC na Waszych urządzeniach.

Jeśli forma TVC nie będzie Wam odpowiadać alternatywnie, możecie sprawdzić podobną usługę, czyli tvplayer.com ( z nawet większym wyborem kanałów na żywo!)

2 thoughts on “Oglądaj TVCatchup przez Smart DNS

Comments are closed.