Oglądaj TVCatchup przez Smart DNS

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Część z Was zapewne pamięta nasz wpis dotyczący brytyjskiej usługi TVCatchup.com.  Sukces był jednak połowiczny. TVCatchup stało się dostępne przez nasze serwery VPN w UK ale niestety nie przez SmartDNS. Dziś zmiana! Czytaj i oglądaj TVCatchup czyli brytyjską TV na żywo!

Oglądaj TVCatchup – na każdym urządzeniu i wszędzie!

Dlaczego piszemy o usłudze tvcatchup. Jest to legalna (zatem bezpieczna) storna czy raczej usługa, która działa na rynku Brytyjskim od wielu lat. Oferuje dostęp do brytyjskiej TV na żywo poprzez Internet. Kanały takie jak BBC, ITV, 5 i wiele innych w całkiem niezłej jakości.

Dodatkowym, dużym plusem tvcatchup.com jest fakt, że działa praktycznie na każdej znanej platformie. Android, Windows, Windows Phone, iOS, strona internetowa. To wszystko wymaga jednak aktywacji połączenia VPN by ukryć Polski adres IP i zmienić go na IP z UK…. a właśnie, że nie.

Nie było to łatwe, ale z przyjemnością informujemy Was, że TVCatchup.com jest w końcu (skutecznie) odblokowany po przez naszą usługę Smart DNS – połączenie serwera DNS i super szybkich serwerów proxy.

Mamy nadzieję, że taka forma dostępu umożliwi Wam jeszcze wygodniejsze korzystanie z usługi TVC na Waszych urządzeniach.

Jeśli forma TVC nie będzie Wam odpowiadać alternatywnie, możecie sprawdzić podobną usługę, czyli tvplayer.com ( z nawet większym wyborem kanałów na żywo!)

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more