#zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

#ZOSTANWDOMU – DARMOWE FILMY

W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I pomimo tego, że pandemia była (i jak widać jest) o wiele bardziej prawdopodobna, nikt nie traktował tych zapowiedzi bardzo poważnie.  Teraz, gdy epidemia już jest, powinieneś bardzo poważnie potraktować radę #zostanwdomu.  Im mniej okazji do rozprzestrzeniania się i zarażania wirusem, tym szybciej to wszystko minie. Więc… #zostanwdomu – darmowe filmy pomogą w tym trudnym okresie!

Aby „umilić” Wam czas, który spędzacie w domu, odblokowaliśmy kolejny serwis VoD. Ta wiadomość może być szczególnie interesująca dla tych z Was, mieszkających poza Stanami Zjednoczonymi, Kanadą, Australią, Wielką Brytanią i Meksykiem. Są to bowiem jedyne kraje, w których usługa jest oficjalnie dostępna.

#zostanwdomu darmowe filmy na TubiTV czekają

Co to jest TubiTV i czy warto się tym zainteresować…? TubiTV to amerykańska, darmowa usługa VoD. Oferuje bezpłatny dostęp do ponad 15 tys. filmów i programów telewizyjnych. Jest to największy niezależny serwis wideo w Stanach Zjednoczonych z ponad 20 milionami aktywnych użytkowników. Jak już mówiliśmy, usługa jest całkowicie bezpłatna i nie trzeba mieć konta, aby oglądać treści. Podobnie jak inne bezpłatne usługi, TubiTV jest wspierane przez reklamy. Jednak podczas naszych testów stwierdziliśmy, że nie stanowią one prawie żadnego problemu i nie uprzykrzają oglądania filmów i seriali. TAK! TubiTV to i filmy i całe sezony różnych seriali.

Jak odblokować TubiTV gdy siedzimy w domu?

Filmy i seriale z serwisu TubiTV można oglądać komputerach PC/Mac/Linux za pośrednictwem dowolnej przeglądarki i na urządzeniach mobilnych – Android i iOS. Aby uzyskać dostęp do usługi, należy podłączyć się do jednego z naszych serwerów VPN (będą działać tylko serwery VPN znajdujące się w USA, Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii). Ale jeśli chcesz oglądać filmy i programy telewizyjne z TubiTv za pośrednictwem komputera PC/Mac, a masz skonfigurowany nasz Smart DNS, nie musisz robić nic więcej! Wystarczy wejść na stronę, wybrać tytuł i oglądać.

A na koniec dwa ważne przypomnienia! Po pierwsze, pamiętaj, że możesz łatwo odblokować dostęp do Netflix USA, jeśli biblioteka Netflix w Twoim regionie nie zbyt bogata. To samo odnosi się do Hbo Go & Habo Now… i to przypomina nam o drugiej rzeczy.

#zostanwdomu – to naprawdę ważne!

Nie możemy tego wystarczająco podkreślić. Prosimy, #zostanwdomu! Im więcej z nas weźmie sobie tę „prostą” radę do serca, tym szybciej to wszystko się skończy. A jeśli nie masz jeszcze konta HideIPVPN, kliknij poniżej i sprawdź jak to wszystko działa!

Wypróbuj VPN – za darmo!