F1 2011 – runda 2 – GP Malezji na torze Sepang

Witamy wszystkich fanów F1. Druga runda Mistrzostw Świata Formuły 1 zaczyna się już jutro! Przypuszczamy, że podobnie jak my nie chcielibyście stracić niczego z kolejnej „bitwy” na torze. Pozwalamy sobie zatem opublikować małe przypomnienie i informacje co Was czeka jak i kilka informacji dla tych z Was, którzy o transmisjach F1 z BBC słyszeli ale jeszcze nie mieli okazji oglądać.

Zacznijmy jednak od początku. Już jutro, tj. w piątek będziecie mogli obejrzeć (dzięki ukochanemu BBC!) początek zmagań kierowców na torze Sepang. Zaczniemy od dwóch sesji treningowych, które będą dostępne jako stream wideo na stronach BBC (link poniżej). Kolejna sesja treningowa oraz kwalifikacje w sobotę. Kulminacja weekendu GP nastąpi w niedzielę gdy rozpocznie się właściwy wyścig? Kto wygra? Kto ma szansę na pole position? Kto będzie mieć (i jakie) kłopoty? Oglądajcie transmisje z BBC (będziecie wiedzieć więcej niż komentatorzy jednej z naszych stacji;-) ). Wszystkie sesje będziecie mogli oglądać !NA ŻYWO! na ekranie swojego PC-ta/ Mac-a / iPhone – a / iPada – a – dzięki dowolnemu z naszych pakietów Premium VPN (z dostępem do serwerów w UK)  lub pakietowi F1 VPN (info na dole).

Ramówka Malaysian Grand Prix

Tor Sepang, 8-10 kwiecień

Piątek 8 kwiecień: pierwsza sesja treningowa – 0300-0430;  druga sesja treningowa – 0700-0830

Sobota 9 kwiecień: trzecia sesja treningowa – 0600-0700; Kwalifikacje – 0900-1000

Niedziela 10 kwiecień: Wyścig – 0900

(czas startu poszczególnych sesji wg czasu UK – w Polsce należy dołożyć +1h)

transmisje / stream z poszczególnych sesji obejrzycie na stronach:

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/motorsport/formula_one/default.stm – wszystkie sesje

lub bezpośredniu na stronie BBC 1 (kwalifikacje i wyścig)

http://www.bbc.co.uk/bbcone/

Dlaczego warto oglądać F1 z BBC i HideIP VPN?

Przede wszystkim (niezależnie od tego w jakim kraju się znajdujecie) jeśli musicie oglądać Grand Prix F1 w telewizji stacja BBC ma najlepszy „zespół F1” z pośród wszystkich stacji TV oraz olbrzymie doświadczenie w tego typu relacjach. Podamy Wam trzy nazwiska członków teamu BBC F1, które w zupełności powinny wystarczyć jako rekomendacja:  MARTIN BRUNDLE + DAVID COULTHARD + EDDIE JORDAN. Najnowsze wiadomości i analizy, zwrócą Waszą uwagę na wszelkie aspekty F1, wszelkie niuanse w końcu znają Formułę Jeden od podszewki.

A dlaczego warto oglądać z nami? HideIP VPN gwarantuje korzystną cenę, najwyższą jakość połączeń (stabilność i prędkość) z naszymi serwerami VPN oraz pełną ochronę połączeń. Nie stosujemy żadnych limitów w prędkości połączeń czy ilości przesłanych danych – HideIP VPN to wszystko czego potrzebujecie aby cieszyć się transmisja z zawodów F1 „by BBC” (do czego jeszcze możecie wykorzystać adres IP z Wielkiej Brytanii dowiecie się tu: http://hideipvpn.pl/do-czego-przyda-mi-sie-adres-ip-z-uk/). A teraz kilka słów o nowym pakiecie…

Pakiet F1 VPN

Jak wspomnieliśmy wyżej mamy nowy, specjalny pakiet tylko dla fanów F1. Pakiet składa się z dostępu do trzech super szybkich serwerów VPN zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii. Jego cena to $4,99/miesięcznie zamiast dotychczasowych $5,99 za podobną funkcjonalność. W związku z tym, że jest to pakiet specjalny i tylko dla zainteresowanych Formułą 1 nie jest wymieniony wśród pozostałych pakietów Premium VPN. Jak zatem można go wykupić?

  1. Kliknij w link do naszej angielskiej strony
  2. Na blogu (angielskim) poszukaj postu dotyczącego F1
  3. Kliknij w podany (na końcu) link bezpośrednio do sekcji zamówień i wybierz sposób płacenia (miesięcznie/kwartalnie/rocznie), skonfiguruj połączenie i już. Oglądaj!

Przypominamy, że pakiet F1 VPN posiada wszystkie zalety innych naszych pakietów Premium, czyli szyfrowanie połączenia, brak logów dotyczących Waszego surfowania w sieci, zapewnia całkowitą anonimowość i ochronę adresu IP.