Do czego przyda mi się adres IP z UK?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jeśli wszystkie informacje i adresy stron, które podamy poniżej są Wam dobrze znane – przepraszamy za zabranie cennego czasu. Jednak pomyśleliśmy, że być może nie wszyscy z Was wiedzą do czego posiadanie adresu IP z Wielkiej Brytanii może być przydatne. Oczywiście jeśli zauważycie, że pominęliśmy coś istotnego koniecznie dajcie nam znać! Zatem jak i po co mieć adres IP z UK.

Adres IP z UK – jak zmienić polski adres IP?

Pierwszą i najważniejsza sprawą jest zmiana Waszego prawdziwego adresu IP i zastąpienie go naszym. Tym samym w pewien sposób zaczynacie być w sieci niewidzialni. Co najważniejsze nie da się Was faktycznie połączyć z żadnym krajem czy fizyczną lokalizacją. Dokonując np. wpisu na jakimś forum czy blogu jego administrator nie będzie wstanie wskazać, że dokonał tego internauta korzystający z usług TP S.A. czy Netii, z takiej i takiej lokalizacji, o takim i takim numerze. Pamiętajcie, że w sieci Wasze IP to Wasze ID. Nie chodzi się po ulicy obwieszczając wszystkim co się lubi i gdzie się mieszka – dlaczego więc robienie tego w Internecie byłoby OK? Nie lepiej zmienić prawdziwe IP na wirtualne, np. adres IP z UK?

Wracając do specyfiki zmiany „lokalizacji” Waszego IP na UK – co poza anonimowością jeszcze?

Adres IP z UK = Angielska TV na żywo (z legalnych/bezpiecznych stron i w dobrej jakości).

Aby oglądać potrzebujecie dowolny pakiet Premium z UK w nazwie – pakiety zaczynają się od $5.99/miesięcznie (czyli ok. 16 zł) i ich wykupienie nie wiąże się z żadną długoterminową umową. Możecie płacić co miesiąc, zawiesić płacenie (np. na czas wakacyjnego wyjazdu), znów zacząć – pełna dowolność!

A wracając do oglądania… (do którego potrzebny będzie adres IP z UK)

Najbardziej znane są oczywiście kanały BBC. Na stronie głównej BBC (www.bbc.co.uk) po prawej stronie na dole, zobaczycie linki do głównych kanałów stacji, czyli BBC One, BBC Two, BBC Three i BBC Four. Ich oferta to coś całkiem innego niż międzynarodowe kanały BBC dostępne np. w kablówkach. To prawdziwa Anglia i Anglicy. Ich wiadomości, rozrywka, to czym żyją, itp. Dodatkowo duża ilość dobrych filmów, seriali i programów rozrywkowych. Aby przejść na stronę kanału i zobaczyć co nadawane jest w tej chwili, co było i co będzie wystarczy kliknąć interesujący nasz kanał. Jeśli jednak chcecie przejść bezpośrednio do transmisji streamu skorzystajcie z linków poniżej (przy okazji, jeśli interesujecie się motoryzacją to obecnie w niedzielne wieczory możecie oglądać Top Gear – najlepszy tego typu program na świecie).

Publiczna TV BBC jest na tyle miła i fajna, że nie tylko pozwoli Wam oglądać swoje programy na prawie dowolnym urządzeniu, ale w przypadku gdybyście z rożnych powodów nie mogli oglądać większość programów jest dostępna w usłudze (darmowej)  BBC iPlayer.

Kolejną stacja dostępną dla klientów HideIP VPN jest prywatna stacja ITV. ITV jest po części odpowiednikiem naszych telewizji TVN czy Polsat. Emituje 4 darmowe programy. Aby oglądać wystarczy kliknąć (i zapamiętać): http://www.itv.com/watchitv/, a po wejściu na stronę kliknąć logo wybranego kanału. Także telewizja ITV udostępnia na swoich stronach usługę typu „catch up” czyli ITV Player.

Poza TV na żywo, część brytyjskich stacji telewizyjnych udostępnia także sporo swoich materiałów na żądanie. Możecie oglądać programy stacji Channel 4 w usłudze „4 on demand” – 4oD (http://www.channel4.com/programmes/4od) i Channel 5 (http://www.five.tv/watch). Jeśli macie znajomych w Wielkiej Brytanii (rodzinę, przyjaciół, itp) którzy korzystają z usług TV Sky lub Virgin są spore szanse, że otrzymacie dostęp do jeszcze większej liczby programów (w tym płatnych – np: Sky One, Sky Movies, Sky Sports, itp). Jeśli Wasi znajomi w ramach swojego abonamentu mają dołożony „pakiet” Sky Player lub Virgin Player – czyli dostęp do usług TV przez internet wystarczy, że udostępnią Wam swoje dane do logowania – mając IP z UK oglądanie czegokolwiek nie będzie problemem.

Pamiętajcie:

HideIP VPN = całkowita satysfakcja

Nie limitowana prędkość, nie limitowana ilość wysłanych i odebranych danych i zero umowy!

Ps. Tak jak pisaliśmy na początku – jeśli znacie inne ciekawe strony, które wymagają adresu IP z UK – dajcie nam znać.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more