Polecamy: Food Revolution z Jamie Oliver’em

Przez jakiś czas nie polecaliśmy Wam żadnych ciekawych programów, które moglibyście oglądać dzięki dostępowi do różnych stron dzięki naszym serwerom VPN. Tym razem mamy dla Was coś świeżego, coś nowego, coś zabawnego i przyjemnego do oglądania. Polecamy  Jamie Oliver’s Food Revolution!

Nie ma większego znaczenia czy mieszkamy w Ameryce czy gdziekolwiek indziej na świecie. Nie ma znaczenia czy jesteśmy grubi. Każdy z nas powinien starać się jeść „jak  najzdrowiej”  (i smacznie!) co niestety wcale nie jest proste. Dzięki Jamie’mu i jego programom zdrowe odżywianie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Jamie pokazuje, że zdrowo nie koniecznie musi oznaczać drogo, nie koniecznie musi oznaczać niesmacznie, nie koniecznie musi oznaczać czasochłonne.

Być może nie wszyscy z Was wiedzą kto to jest Jamie… spieszymy zatem z wyjaśnieniem, że to kolejny „kucharz celebryta”, taki jak np. Gordon Ramsay. Różnica jest jednak taka, że Jamie to „swój chłop” a nie gwiazda. Robi normalne rzeczy, dla normalnych ludzi. Jego programy to fajna, rodzinna rozrywka a przy okazji nauka tego jak jeść smacznie i zdrowo. W nowym sezonie swojej „Rewolucji” Jamie przenosi się do Los Angeles, gdzie będzie musiał stawić czoła nie tylko żywieniowym przyzwyczajeniom amerykanów ale także instytucjom, które powinny stać na straży właściwego żywienia. Zapowiada się nie tylko rewolucja ale wręcz wojna.

Aby oglądać wystarczy połączyć się z dowolnym z naszych serwerów VPN zlokalizowanych w USA, a potem kliknąć jeden z poniższych linków:

Link do hulu.com -> http://www.hulu.com/jamie-olivers-food-revolution

Link beżpośredni do stacji ABC  -> http://abc.go.com/watch/jamie-olivers-food-revolution/SH5517964 (w tym przypadku będziecie mogli ogladać program także na iPad / iPad 2; a w tym temacie więcej szczegółów o tej możliwości)

Przypominamy, że po założeniu na hulu konta (całkowicie darmowe!!!) wybrane serie programów mogą być subskrybowane. To oznacza, że nie trzeba sprawdzać czy nowy odcinek danej serii już się pojawił, bo zostaniemy o tym poinformowani drogą mailową. Co więcej, nasz odcinek zostanie dodany do kolejki (queue) programów, które mamy do obejrzenia.

A jeśli jeszcze nie korzystaliście z naszej usługi…

Konto HideIP VPN zapewni Wam dostęp do naszych serwerów VPN w 5 wybranych krajach na świecie (ilość zależy od wybranego pakietu), dzięki temu będziecie mogli:

  • ukryć i zastąpić swój prawdziwy adres IP, adresem naszego serwera
  • bezpiecznie i całkowicie anonimowo (bez żadnego śladu) „surfować” po sieci
  • uzyskać dostęp do stron i serwisów ( między innymi w USA i w UK), które są chronione tzw. blokadą regionalną
  • bezpiecznie i anonimowo wymieniać pliki w sieciach p2p i torrent

Aby uzyskać dostęp do naszych serwerów należy przejść do sekcji Premium. Wybrać pakiet VPN, który będzie Wam odpowiadał (jeśli nie jesteście pewni czy dany pakiet będzie dla Was wystarczający nie bójcie się – HideIP VPN to pełna elastyczność! Po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego pakiet zawsze można zmienić lub nawet zawiesić. Prawdziwa nielimitowana oferta bez haczyków!).

HideIP VPN to zawsze całkowita satysfakcja! Nielimitowana prędkość, nielimitowany transfer danych oraz całkowity brak umowy terminowej!

Pakiety zapewniające adres IP z USA to US VPN or US2 VPN za $5.99/miesięcznie.

Pamiętajcie…. Wasze IP to Wasze ID – warto je chronić!