Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu.

Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy?

Jeśli weźmiesz udział w naszej loterii masz szansę na wylosowanie naszego najlepszego konta Premium VPN i Smart DNS. Tak, dokładnie pełnego pakietu oferowanego w cenie $9.99. I nie! Oczywiście, że nie trzeba nic kupować ani wcześniej, ani później!  Zwykłe konta testowe VPN i Smart DNs są oferowane odpowiednio na 24h i 7 dni. Te, które losujemy obecnie będą bez żadnych ograniczeń i wymagań działać przez cały miesiąc.

Tak jak pisaliśmy wyżej konto jest częścią naszej płatnej usługi Premium. W ramach konta otrzymacie, tak jak płacący klienci pełen pakiet naszych usług, czyli:

 • dostęp do 29 serwerów VPN z przepustowością do 1 Gbps na użytkownika
 • możliwość wyboru z pośród 29 różnych adresów IP z 7 krajów czyli: USA, UK, Niemcy, Holandia, Francja, Kanada i Polska
 • wybór dowolnego protokołu VPN – Open VPN, PPTP, L2TP or SoftEther VPN
 • dostęp do serwerów proxy
 • możliwość anonimowego korzystania z Internetu, w tym także sieci torrent i P2P
 • możliwość odblokowania stron i usług objętych blokadami geograficznymi

Szczególna uwagę zwracamy na dwie opcje, które warto przetestować. Bezpieczne i anonimowe pobieranie plików z Internetu (także sieci torrent i P2P) – po przez serwery VPN zlokalizowane w Holandii i Niemczech.

Możliwość odblokowania Polskiej telewizji za granicą po przez najlepszy Polski VPN – jeśli chcecie dokładnie sprawdzić jak będzie działać za granicą Ipla, TVN Player, Videostar.pl, vod.tvp.pl to jest fajna okazja!

Zarówno VPN jak i Smart DNS są bajecznie proste w konfiguracji. Polecamy Wam tez (jeśli chcecie uniknąć ręcznego tworzenia połączeń VPN) skorzystać z naszych darmowych aplikacji dla Windows, Mac OS X, Androida i iOS.

By wygrać VPN za darmo należy…

Wystarczy polubić obrazek poniżej. Aż tyle i tylko tyle. Macie czas od 17-26 maja. „Zaraz” po zakończeniu ogłosimy zwycięzców (zwykle na drugi dzień).

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i dobrej zabawy! A jeśli się nie uda…

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more