Jak oglądać Grand Tour – następcę Top Gear?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

W naszych żyłach już zaczyna się gotować benzyna na myśl o tym co czeka nas w tym roku w TV. Wreszcie poznaliśmy nazwę następcy Top Gear produkowanego dla Amazon przez słynną trójkę prezenterów. The Grand Tour – czy będzie lepszy niż Top Gear? Zobaczymy. Zatem jak oglądać Grand Tour online?

The Grand Tour czyli Top Gear od Amazon’a

Jak na pewno wiecie ekipa HideIPVPN bardzo lubiła oglądać najlepszy samochodowy show w TV czyli Top Gear. Trójka prezenterów – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May sprawiła, że w czasie kolejnych sezonów Top Gear stał się jedna z najlepszych produkcji BBC. Wiemy, ze i Wy lubiliście show i chętnie oglądaliście go za pośrednictwem naszego VPN i Smart DNS. O tym jak oglądać Top Gear w BBC2 pisaliśmy zresztą nie raz.

Po skandalu w zeszłym roku, trójka prezenterów odeszła z BBC i (po miesiącach niepewności) podpisała kontrakt z Amazonem. Skoro wiemy już gdzie możemy oglądać nowy program i kiedy (jesień 2016) czas odpowiedzieć na pytanie – jak oglądać Grand Tour w Polsce.

Zanim jednak przejdziemy do odpowiedzi… pamiętacie historie nazwy nowego programu?

Jak oglądać Grand Tour w Polsce?

Jedynym miejscem w sieci, w którym (oficjalnie) będzie można oglądać nowy program jest Amazon Prime Video. O tym jak oglądać Amazon Prime Video w Polsce też pisaliśmy nie tak znowu dawno temu.

Oczywiście podobnie jak w przypadku innych usług VOD z Poza Polski potrzebujecie jednego z dwóch narzędzi o których wspomnieliśmy już wyżej, czyli VPN lub Smart DNS.

W przypadku Amazona dodatkowo potrzebujecie wykupienia płatnej subskrypcji – Amazon Prime. Jeśli kupujecie online warto wiedzieć, ze uczestnicy programu Amazon Prime często mogą korzystać z darmowych dostaw towarów a także np. nielimitowanego miejsca na zdjęcia w chmurze Amazon. Zatem w ramach abonamentu otrzymuje się sporo więcej niż tylko dostęp do samych materiałów video.

Część z Was (szczególnie jeśli na naszej stronie jesteście pierwszy raz) może tez nurtować kwestia co to jest VPN, czym różni się od Smart DNS i co wybrać?

Zatem w telegraficznym skrócie. VPN to rodzaj szyfrowanego połączenia między Waszym komputerem a serwerem VPN gdzieś na świecie. Dzięki temu połączeniu ukrywacie swój adres IP (jeśli kwestia prywatności i anonimowości w sieci jest dla Was ważna to VPN jest tym czego powinno się używać na co dzień). Ukrywając adres IP zmieniacie go (dla stron i usług online na adres IP serwera. To tym nowym IP jesteście identyfikowani w Internecie. Tym samym np. serwisy VOD z poza Polski będą bez problemu działać. Podobnie np. pobierając plik z sieci torrent nikt nie sprawdzi Waszego prawdziwego adresu.

Smart DNS to zaś specjalnie przygotowany serwer DNS który odpowiednie pakiety danych przekierowuje do serwera proxy. Jeśli np chcecie oglądać programy BBC czy Amazon na swoim TV po przez konsolę Xbox One, która nie wspiera VPN to dokonując zmiany serwera DNS w konsoli na Smart DNS bez problemu możecie oglądać treści na domowym TV.

Warto tez pamiętać, że Smart DNS jest dołączony do wszystkich pakietów VPN a obie usługi przed zakupem może bez problemu przetestować całkowicie za darmo.

TESTUJ DARMOWY VPN  TESTUJ DARMOWY SMART DNS

I jeszcze kilka słów o Grand Tour i zakładaniu konta na Amazon. Now show pojawi się w Amazonie już w ten piątek! – Oglądamy Grand Tour na Amazonie.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more