Oglądamy Top Gear 2016 w BBC 2

Top Gear 2016Wygląda na to, że 2016 będzie wyjątkowo fajnym rokiem dla wszystkich fanów motoryzacji. Już informowaliśmy kiedy, gdzie i jak oglądać Grand Tour – nowy program byłych prezenterów Top Gear. Dziś czas na post o Top Gear 2016, który w TV pojawi się jako pierwszy.

Top Gear 2016 – nowy sezon, nowa ekipa

Nowy sezon Top Gear to wręcz dramatyczna zmiana. Od 2002 prowadzony był przez trójkę przyjaciół. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. Panowie Ci to wręcz esencja programu i to ich pomysły oraz prowadzenie programu sprawiły, ze Top Gear stał się najsłynniejszym programem o autach w historii TV na świecie i jedna z najbardziej znanych produkcji BBC.

Jednak po skandalu w zeszłym roku drogi BBC i prezenterów rozeszły się. Właścicielem marki Top Gear jest oczywiście BBC więc głównym pytaniem było co dalej.

Top Gear 2016 to całkiem nowa ekipa. Głównymi prowadzącymi zostali Chris Evans (prezenter radiowy, nie Kapitan Ameryka) oraz Matt LeBlanc (tak, ten z „Przyjaciół”). W nowych odcinkach towarzyszyć im będą: Eddie Jordan (były kierowca F1 i właściciel teamu), Sabine Schmitz (która kiedyś, w Top Gear ścigała się z Clarksonem Fordem Transitem po Nürburgring), Chris Harris (gwiazda YouTube) i Rory Reid (dziennikarz, który wygrał przesłuchanie organizowane dla wszystkich chętnych przez BBC). Pytanie brzmi… czy nowa ekipa da radę i jaki będzie ich Top Gear 2016.

Osobiście trzymamy kciuki za oba programy i mamy nadzieję, że i Top Gear i Grand Tour będzie się oglądać świetnie!

To Gear 2016 debiutuje w BBC2 29 maja!

Do premiery nowej serii zostało już bardzo mało czasu. Po wakacjach, będziemy mogli realnie ocenić, który program zostanie królem Moto Show w TV. Tymczasem warto wiedzieć, że BBC2 możecie oglądać na żywo także w Polsce.

Program jest dostępny jako stream w świetnej platformie BBC czyli iPlayer. Do jej odblokowania potrzebujecie adresu IP z UK lub dostępu do szybkiego serwera proxy.

Adres IP z UK uzyskacie korzystając z naszej usługi VPN. Ukryjecie swój prawdziwy adres IP (przydaje się np. podczas korzystania z sieci torrent, zawsze wtedy, gdy chcecie zachować anonimowość w Internecie a szczególnie gdy korzystacie z publicznych sieci Wi-Fi). Warto też pamiętać, ze druga opcja (Smart DNS), która jest oferowana także jako samodzielna usługa jest dołączona w cenie do pakietów VPN. Innymi słowy kupując VPN kupujcie też Smart DNS.

Smart DNS to zaś specjalnie przygotowany serwer DNS, który pozwoli Wam odblokować dowolne usługi VOD z Polski, USA czy UK na TV i wszelkich innych urządzeniach, które VPN nie wspierają. Obie opcje możecie przetestować przed zakupem całkowicie za darmo, bezpiecznie i bez konieczności jakichkolwiek dalszych działań jeśli po okresie testowym nie będziecie chcieli z nich korzystać.

TESTUJ DARMOWY VPN TESTUJ DARMOWY SMART DNS