Polski VPN z Apple iTunes – aktualizacja aplikacji

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Wczoraj opublikowaliśmy informacje dotyczącą aktualizacji naszej aplikacji VPN dla Androida. Dziś podobna informacja dotycząca iOS, czyli Polski VPN z Apple iTunes. A zatem co nowego w darmowym kliencie VPN dla iOS?

Jak widzicie, nasze zaangażowanie w realny rozwój usług VPN (i Smart DNS) z których korzystacie na co dzień to nie tylko czcze przechwałki. Po zmianach w usłudze Netflix na nowo uruchomiliśmy możliwość oglądania Netflixa US i UK po przez Smart DNS. W ramach tej samej usługi (oraz dodatkowo przez Polski VPN i Polski adres IP) możecie oglądać Polska TV za granicą na dowolnym urządzeniu. Kolejny krok to aktualizacje serwerów VPN w naszej sieci (o czym informowaliśmy na blogu). Obecnie skupiamy się na aktualizowaniu naszych aplikacji VPN (dostępne dla Windows, OS X, Android i iOS). Aktualizacja Androida już za nami, dziś czas na iOS.

Polski VPN z Apple iTunes – płatności jeszcze bezpieczniejsze!

Oczywiście nowa aktualizacja to nie tylko kwestie płatności (o czym za chwilę). Korzystając z okazji usunęliśmy wszystkie zauważone błędy oraz te, zgłoszone przez Was. Nie było tego wiele. Ale faktycznie, największa nowość to kolejna metoda płatności.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że od dziś, korzystając z nowe wersji naszej aplikacji VPN dla systemu iOS (czyli iPhone’a i iPad’a) możecie wykupić nowy pakiet VPN lub odnowić subskrypcje posiadanego za pomocą płatności i konta w iTunes. Tym samym możecie wykupić  Polski VPN z Apple iTunes.

Płatności dokonacie w bardzo prosty sposób. Należy kliknąć „Order”, podać adres e-mail na który prześlemy Wam niezbędne do korzystania z VPN informacje (login i hasło) oraz potwierdzić zakup przyciskiem „BUY”. Cała reszta obędzie się jak w przypadku innych zakupów w iTunes.

Pamiętajcie, że zarówno nasze darmowe aplikacje VPN jak i sama usługa może być w pełni przetestowana (bez żadnego ryzyka i haczyków) przed zakupem. Nie musicie kupować kota w worku! Klikając poniżej zarejestrujcie darmowe konto testowe po przez nasza stronę główną..

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more