Polski VPN z Apple iTunes – aktualizacja aplikacji

Polski VPN z Apple iTunesWczoraj opublikowaliśmy informacje dotyczącą aktualizacji naszej aplikacji VPN dla Androida. Dziś podobna informacja dotycząca iOS, czyli Polski VPN z Apple iTunes. A zatem co nowego w darmowym kliencie VPN dla iOS?

Jak widzicie, nasze zaangażowanie w realny rozwój usług VPN (i Smart DNS) z których korzystacie na co dzień to nie tylko czcze przechwałki. Po zmianach w usłudze Netflix na nowo uruchomiliśmy możliwość oglądania Netflixa US i UK po przez Smart DNS. W ramach tej samej usługi (oraz dodatkowo przez Polski VPN i Polski adres IP) możecie oglądać Polska TV za granicą na dowolnym urządzeniu. Kolejny krok to aktualizacje serwerów VPN w naszej sieci (o czym informowaliśmy na blogu). Obecnie skupiamy się na aktualizowaniu naszych aplikacji VPN (dostępne dla Windows, OS X, Android i iOS). Aktualizacja Androida już za nami, dziś czas na iOS.

Polski VPN z Apple iTunes – płatności jeszcze bezpieczniejsze!

Oczywiście nowa aktualizacja to nie tylko kwestie płatności (o czym za chwilę). Korzystając z okazji usunęliśmy wszystkie zauważone błędy oraz te, zgłoszone przez Was. Nie było tego wiele. Ale faktycznie, największa nowość to kolejna metoda płatności.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że od dziś, korzystając z nowe wersji naszej aplikacji VPN dla systemu iOS (czyli iPhone’a i iPad’a) możecie wykupić nowy pakiet VPN lub odnowić subskrypcje posiadanego za pomocą płatności i konta w iTunes. Tym samym możecie wykupić  Polski VPN z Apple iTunes.

Płatności dokonacie w bardzo prosty sposób. Należy kliknąć „Order”, podać adres e-mail na który prześlemy Wam niezbędne do korzystania z VPN informacje (login i hasło) oraz potwierdzić zakup przyciskiem „BUY”. Cała reszta obędzie się jak w przypadku innych zakupów w iTunes.

Polski VPN z Apple iTunes

Pamiętajcie, że zarówno nasze darmowe aplikacje VPN jak i sama usługa może być w pełni przetestowana (bez żadnego ryzyka i haczyków) przed zakupem. Nie musicie kupować kota w worku! Klikając poniżej zarejestrujcie darmowe konto testowe po przez nasza stronę główną..

WYPRÓBUJ ZA DARMO:

WYPRÓBUJ VPN  WYPRÓBUJ SMART DNS

1 thought on “Polski VPN z Apple iTunes – aktualizacja aplikacji

Comments are closed.