VPN dla Androida – aktualizacja aplikacji

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza darmowa aplikacja VPN dla Androida właśnie została zaktualizowana do wersji 1.3. Jeśli chcecie wiedzieć co nowego czeka na Was w środku zapraszamy do czytania.

Co nowego w naszej aplikacji VPN dla Androida?

Przede wszystkim musimy się pochwalić, że nie wielu z Was miało z aplikacją VPN w poprzedniej wersji problemy. Cieszy nas to niezmiernie, że korzystanie z naszej sieci VPN jest przyjemne i bezproblemowe. W przypadku urządzeń mobilnych ma to tym bardziej znaczenie, ze to one często służą Wam do łączenia się z Internetem przy użyciu publicznych punktów dostępowych. Te jak wiecie z naszych artykułów należy traktowa z dużą dozą ostrożności – Kaspersky potwierdza, ze publiczne Wi-Fi są niebezpieczne.

Wracając do sedna sprawy. Oczywiście usunęliśmy znalezione błędy. Mamy tym samym nadzieję, z wersja 1.3 VPN dla Androida osób zgłaszających problemy będzie jeszcze mniej!

Poza tym dokonaliśmy następujących zmian:

 1. „Connect on sign in” – po wybraniu tej opcji aplikacja automatycznie połączy się z serwerem VPN zaraz po jej włączeniu. To powinno przyspieszyć i ułatwić korzystanie z VPN.
 2. „Hide app on connect” – po wybraniu tej opcji, aplikacja zostanie automatycznie schowana (zminimalizowana) po uzyskaniu połączenia z serwerem VPN.
 3. „Reconnect if connection dropped” – po włączeniu tej opcji, nasza aplikacja automatycznie spróbuje odzyskać połączenie z serwerem VPN w przypadku rozłączenia. To bardzo przydatne gdy urządzenie przełącza się miedzy sieciami Wi-Fi lub 3G/4G LTE.
 4. Dodaliśmy system powiadomień. Nasza aplikacja VPN dla Androida powiadomi Was gdy pojawi się jej kolejna wersja, ale przede wszystkim da Wam znać gdy będziemy mieli coś bardzo ważnego do zakomunikowania (np. awarię – choć trzymamy kciuki, by takich komunikatów nie było w ogóle!).

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące aplikacji czy usługi, jesteśmy do dyspozycji. Napiszcie w komentarzach poniżej – nikogo nie ignorujemy! Jeżeli zaś chcecie najpierw sprawdzić jak nasz VPN i aplikacja poradzą sobie w Waszym telefonie czy tablecie serdecznie zapraszamy do rejestracji darmowego konta trial. korzystanie z niego do niczego nie zobowiązuje.

Zarejestrujcie się, ściągnijcie nasz VPN dla Androida i testujcie – satysfakcja gwarantowana!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more