VPN dla Androida – aktualizacja aplikacji

VPN dla AndroidaJest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza darmowa aplikacja VPN dla Androida właśnie została zaktualizowana do wersji 1.3. Jeśli chcecie wiedzieć co nowego czeka na Was w środku zapraszamy do czytania.

Co nowego w naszej aplikacji VPN dla Androida?

Przede wszystkim musimy się pochwalić, że nie wielu z Was miało z aplikacją VPN w poprzedniej wersji problemy. Cieszy nas to niezmiernie, że korzystanie z naszej sieci VPN jest przyjemne i bezproblemowe. W przypadku urządzeń mobilnych ma to tym bardziej znaczenie, ze to one często służą Wam do łączenia się z Internetem przy użyciu publicznych punktów dostępowych. Te jak wiecie z naszych artykułów należy traktowa z dużą dozą ostrożności – Kaspersky potwierdza, ze publiczne Wi-Fi są niebezpieczne.

Wracając do sedna sprawy. Oczywiście usunęliśmy znalezione błędy. Mamy tym samym nadzieję, z wersja 1.3 VPN dla Androida osób zgłaszających problemy będzie jeszcze mniej!

Poza tym dokonaliśmy następujących zmian:

  1. „Connect on sign in” – po wybraniu tej opcji aplikacja automatycznie połączy się z serwerem VPN zaraz po jej włączeniu. To powinno przyspieszyć i ułatwić korzystanie z VPN.
  2. „Hide app on connect” – po wybraniu tej opcji, aplikacja zostanie automatycznie schowana (zminimalizowana) po uzyskaniu połączenia z serwerem VPN.
  3. „Reconnect if connection dropped” – po włączeniu tej opcji, nasza aplikacja automatycznie spróbuje odzyskać połączenie z serwerem VPN w przypadku rozłączenia. To bardzo przydatne gdy urządzenie przełącza się miedzy sieciami Wi-Fi lub 3G/4G LTE.
  4. Dodaliśmy system powiadomień. Nasza aplikacja VPN dla Androida powiadomi Was gdy pojawi się jej kolejna wersja, ale przede wszystkim da Wam znać gdy będziemy mieli coś bardzo ważnego do zakomunikowania (np. awarię – choć trzymamy kciuki, by takich komunikatów nie było w ogóle!).
VPN dla Androida

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące aplikacji czy usługi, jesteśmy do dyspozycji. Napiszcie w komentarzach poniżej – nikogo nie ignorujemy! Jeżeli zaś chcecie najpierw sprawdzić jak nasz VPN i aplikacja poradzą sobie w Waszym telefonie czy tablecie serdecznie zapraszamy do rejestracji darmowego konta trial. korzystanie z niego do niczego nie zobowiązuje.

Zarejestrujcie się, ściągnijcie nasz VPN dla Androida i testujcie – satysfakcja gwarantowana!

TESTUJ VPN