Oglądaj Nowa TV za granicą ze Smart DNS

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Dziś fajna informacja dla tych z Was, którzy na co dzień korzystają z Polskiego VPN i Smart DNS. Korzystając z Waszych próśb i sugestii – co pokazuje, że naprawdę staramy się Was słuchać – informujemy o nowym kanale TV dołączonym do usługi Smart DNS. Od dziś, oglądaj Nowa TV razem z nami! 

Jako, że pojawia się wśród Was od czasu do czasu pewne zamieszanie w zakresie usług VPN i Smart DNS w drugiej części tego postu, postaramy się jeszcze raz o krótkie wyjaśnienie. Ale najpierw kilka słów o Nowa TV.

Oglądaj Nowa TV przez Smart DNS?

Nowa TV to jeden z nowych Polskich, darmowych kanałów TV. Należy do grupy medialnej ZPR Media. Jeśli nazwa gruy nie wiele Wam mówi, to być może rozpoznacie inna kanały radia i TV za których nadawanie odpowiedzialna jest ZPR Media. Nalezą do nich (między innymi): Fokus.tv, ESKA.pl, ESKA.tv, EskaROCK.pl, voxmusic.tv. Jak więc widzicie, nie jest to pierwsze przedsięwzięcie medialne grupy. Nowa TV jest kolejnym kanałem TV w ich ofercie. Fokus TV to programy popularnonaukowe i dokumentalne. Nowa TV stawia na film i rozrywkę. W ofercie znajdziecie sporo różnych tytułów. Program można oglądać „na żywo” a część programów (i filmów) stacji jest dostępna za darmo w formacie VOD. Mamy nadzieję, że z odblokowania kolejnej stacji będziecie zadowoleni – zatem włącz Smart DNS i oglądaj Nowa TV.

Smart DNS – jeszcze kilka słów…

Tak jak napisaliśmy, część z Was ma czasem problem z rozróżnieniem VPN i Smart DNS.

Podstawowa i zasadnicza różnica to „traktowanie” adresu IP.

VPN zmienia Wasz prawdziwy adres IP na adres serwera VPN z którym się łączycie. Od tego momentu (w Internecie) działacie pod adresem IP serwera VPN. Wasz prawdziwy adres IP jest niewidoczny i bezpiecznie schowany za połączeniem VPN. W ten sposób, zmieniając adres IP możecie korzystać z rożnych usług w krajach, z którego IP (po przez VPN) macie.

Smart DNS działa inaczej. To połączenie specjalnego serwera DNS, który automatycznie łączy Was z usługą TV czy VOD po przez odpowiedni serwer proxy zlokalizowany w tym kraju. Innymi słowy to Smart DNS wie, jak poprowadzić ruch sieciowy by po wpisaniu adresu w przeglądarkę czy uruchomieniu aplikacji w urządzeniu raz działało i Hulu z USA i BBC z UK. Bez żadnego dodatkowego udziału z Waszej strony.

Wszystko co Wy musicie zrobić to albo uruchomić naszą darmową aplikację (Windows/Mac) lub zmienić domyślne ustawienia adresu DNS w Waszym urządzeniu. Potem wystarczy uaktualnić Wasz prawdziwy adres IP w bazie serwera DNS – po nim serwer rozpozna naszych użytkowników od wszystkich innych. Tu znajdziecie informacje jak uaktualnić adres IP w Smart DNS. Oczywiście jeśli macie jeszcze jakieś pytania – jesteśmy do dyspozycji w komentarzach.

Smart DNS – trzy rzeczy o których należy pamiętać!

Po pierwsze, każdy pakiet VPN ma wliczona w cenę odpowiadającą mu (w zakresie lokalizacji) usługę Smart DNS. Czyli VPN = dwa w jednym.

Po drugie w zakładce Smart DNS na angielskiej części strony możecie sprawdzić jakie usługi z danego kraju są odblokowane przez Smart DNS i na jakiej platformie (PC, Smart TV, mobile, itp.). Choć wszystkie usługi działają po przez komputery PC/Mac nie wszystkie są dostępne na pozostałych platformach. Wynika to z faktu, że część aplikacji (np. dla telewizorów) ma zakodowany sposób przesyłu danych i nie jako nie zwraca uwagi na wskazania serwera DNS. W takim przypadku nic nie możemy zrobić.

Wreszcie po trzecie, najważniejsze. Chcemy żebyście z naszych usług byli zadowoleni i wiedzieli dokładnie na co się decydujecie. Dlatego gorąco namawiamy Was do skorzystania z darmowego testu naszych usług przed podjęciem decyzji. W razie problemów czy pytań jesteśmy do waszej dyspozycji.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more