F1 na żywo – finał sezonu w Abu Dhabi

F1 na żywoDotarliśmy do końca sezonu 2016. Przed nami ostatni wyścig w Abu Dhabi. Choć wiemy już sporo zarówno o tym jak i nadchodzącym sezonie, nie znamy odpowiedzi na najważniejsze pytanie. Kto zostanie Mistrzem Świata F1 2016? Rosberg czy Hamilton? Kto będzie lepszy? Komu dopisze szczęście? Zapraszamy do ostatniego wpisu o F1 w tym sezonie – czyli jak oglądać finał F1 na żywo? 

Jak oglądać F1 na żywo i ostatni wyścig sezonu?

Jeśli z różnych względów jesteście zmuszeni do skorzystania z transmisji online by oglądać ostatni wyścig 2016 w F1 na żywo to sądzimy, że przyda Wam się nasza krótka wzmianka o tym co, gdzie i jak. O tym jak możecie odblokować transmisje F1 online pisaliśmy już na początku tego sezonu. W skrócie, macie następujące opcje: Now TV, Channel 4 i Eleven Sports. Wszystkie pozwolą oglądać F1 na żywo na różnych platformach.

Now TV, to platforma należąca do brytyjskiego SKY. Wykupując „Day Pass” lub „Week Pass” zapewnicie sobie dostęp do oglądania 7 kanałów Sky Sports na żywo. Szczegóły dotyczące cen znajdziecie na stronie Now TV. Jeśli chcecie oglądać F1 ze Sky poza UK, będziecie dodatkowo potrzebować dostępu do szybkiej usługi VPN lub Smart DNS – czyli dokładnie takiej, jak nasza.

Kolejna opcja, to darmowa transmisja z Channel 4. Tu dodatkowo, poza samą stroną kanału możecie skorzystać z dwóch platform online TV czyli TVPlayer.com & TVCatchup.com. Wszystkie ww. podobnie jak Now TV wymagaja do działania adresu IP z UK lub usługi Smart DNS.

Ostatnia opcja (niestety znów płatna) jest dla tych z Was, którzy chcieliby oglądać F1 na żywo po Polsku. W tym wypadku polecamy skorzystać z oferty Eleven Sports. Wykupując pakiet trzydniowy zapewnicie sobie dostę do serwisu przez 72 h.

Ważne by pamiętać, że wszystkie ww. usługi są całkowicie legalne a tym samym bezpieczne. Unikacie ryzyka wchodzenia na „niepewne strony”, zainfekowania komputera czy wreszcie tego, że padniecie ofiarą oszusta sprzedającego dostęp do nie istniejącej czy nie działającej usługi.

Ważne (informacje) na zakończenie!

Jeszcze przez kilka dni nasze pakiety VPN i Smart DNS są dostępne w specjalnej promocji, dzięki której możecie zaoszczędzić do 90% na wybranych pakietach. Jeśli szukacie IP z Polski, potrzebujecie VPN z USA lub chcecie bezpiecznie korzystać z torrentów to nie przegapcie obecnej promocji!

Chcemy także wspomnieć o ostatniej aktualizacji naszej darmowej aplikacji VPN dla Windows. Obecnie, korzystając z przycisku „Sort by Speed” w bardzo łatwy sposób uda Wam się wybrać najszybszy serwer VPN dla Waszej lokalizacji.

No i oczywiście, jak zwykle zapraszamy do darmowego testu naszej usługi jeśli jeszcze z VPN czy Smart DNS nie mieliście okazji korzystać.

TESTUJ VPN ZA DARMO