Aplikacja VPN dla Windows – aktualizacja 4.0.0.2

VPN dla WindowsJest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza aplikacja Smart DNS i VPN dla Windows została właśnie zaktualizowana. Najnowsza wersja to 4.0.0.2. Oto co nowego w programie i jak dokonać aktualizacji.

Co nowego w aplikacji Smart DNS i VPN dla Windows?

  • Sort by speed button (1), czyli sortuj wg prędkości – od teraz będzie Wam jeszcze łatwiej wybrać najszybszy w danej chwili / lokalizacji serwer VPN. Po kliknięciu, nasza aplikacja sprawdzi, który z dostępnych serwerów będzie oferował najlepszą prędkość połączenia z Waszym IP.
  • Sporo usprawnień pod maską, drobne zmiany w wyglądzie oraz oczywiście usuniecie rozpoznanych błędów i problemów.

VPN dla Windows

 

Smart DNS i VPN dla Windows – proces aktualizacji

Jeśli nadal (mamy nadzieję, że nie!) korzystasz z pierwszej wersji aplikacji niestety będziesz zmuszony do ręcznej aktualizacji. Odinstaluj obecną wersje aplikacji VPN dla Windows z systemu i pobierz nową z tej lokalizacji.

Jeśli korzystasz z wersji 4.0.0.1 aplikacja sama powiadomi Cię o dostępnej aktualizacji tak jak pokazaliśmy poniżej.

VPN dla Windows

 

Kliknij przycisk „Update” (2). Po pobraniu aktualizacji zostaniecie zapytani, czy aktualizacji chcecie dokonać od razu (Yes) czy po kolejnym restarcie systemu (No).

VPN dla Windows

 

Po aktualizacji znów możecie cieszyć się wszystkimi usługami oferowanymi przez HideIPVPN!

Chcesz przetestować VPN i Smart DNS nim się zdecydujesz?

Być może trafiliście na ten post dotyczący aktualizacji aplikacji VPN dla Windows ale z samego VPN czy Smart DNS jeszcze nie miecielice okazji korzystać?

Jeśli tak, serdecznie zapraszamy Was do testu naszej usługi. Ze strony początkowej oraz zakładek na górze – „Co to jest VPN i Co to jest Smart DNS” dowiecie się ciut więcej o obu opcjach.

Pobierzcie nasza darmową aplikację VPN i Smart DNS, zainstalujcie ją. Potem dokonajcie rejestracji darmowego konta (zero zobowiązań na przyszłość, do testu nie potrzeba karty kredytowej) a w samej aplikacji wpiszcie swój login i hasło VPN lub Smart DNS key (w zależności od tego co chcecie testować) i już.

Zobaczcie jak łatwo jest ukryć adres IP, anonimowo pobierać dane z torrentów czy korzystać ze Smart DNS w telewizorze.

TEST VPN i Smart DNS