Aplikacja VPN dla Windows – aktualizacja 4.0.0.2

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza aplikacja Smart DNS i VPN dla Windows została właśnie zaktualizowana. Najnowsza wersja to 4.0.0.2. Oto co nowego w programie i jak dokonać aktualizacji.

Co nowego w aplikacji Smart DNS i VPN dla Windows?

 • Sort by speed button (1), czyli sortuj wg prędkości – od teraz będzie Wam jeszcze łatwiej wybrać najszybszy w danej chwili / lokalizacji serwer VPN. Po kliknięciu, nasza aplikacja sprawdzi, który z dostępnych serwerów będzie oferował najlepszą prędkość połączenia z Waszym IP.
 • Sporo usprawnień pod maską, drobne zmiany w wyglądzie oraz oczywiście usuniecie rozpoznanych błędów i problemów.

Smart DNS i VPN dla Windows – proces aktualizacji

Jeśli nadal (mamy nadzieję, że nie!) korzystasz z pierwszej wersji aplikacji niestety będziesz zmuszony do ręcznej aktualizacji. Odinstaluj obecną wersje aplikacji VPN dla Windows z systemu i pobierz nową z tej lokalizacji.

Jeśli korzystasz z wersji 4.0.0.1 aplikacja sama powiadomi Cię o dostępnej aktualizacji tak jak pokazaliśmy poniżej.

Kliknij przycisk „Update” (2). Po pobraniu aktualizacji zostaniecie zapytani, czy aktualizacji chcecie dokonać od razu (Yes) czy po kolejnym restarcie systemu (No).

Po aktualizacji znów możecie cieszyć się wszystkimi usługami oferowanymi przez HideIPVPN!

Chcesz przetestować VPN i Smart DNS nim się zdecydujesz?

Być może trafiliście na ten post dotyczący aktualizacji aplikacji VPN dla Windows ale z samego VPN czy Smart DNS jeszcze nie miecielice okazji korzystać?

Jeśli tak, serdecznie zapraszamy Was do testu naszej usługi. Ze strony początkowej oraz zakładek na górze – „Co to jest VPN i Co to jest Smart DNS” dowiecie się ciut więcej o obu opcjach.

Pobierzcie nasza darmową aplikację VPN i Smart DNS, zainstalujcie ją. Potem dokonajcie rejestracji darmowego konta (zero zobowiązań na przyszłość, do testu nie potrzeba karty kredytowej) a w samej aplikacji wpiszcie swój login i hasło VPN lub Smart DNS key (w zależności od tego co chcecie testować) i już.

Zobaczcie jak łatwo jest ukryć adres IP, anonimowo pobierać dane z torrentów czy korzystać ze Smart DNS w telewizorze.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more