Na urodziny – VPN PROMO 2016

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Promocja zakończona – zapraszamy wkrótce.

Przejdźmy od razu do sedna. Z wielką przyjemnością chcemy Was zaprosić do wspólnego świętowania naszych kolejnych urodzin. Ogłaszamy wielką urodzinową promocję VPN i Smart DNS pod hasłem VPN PROMO 2016! 

Urodziny HideIPVPN  – VPN PROMO 2016

Jako, że mamy ograniczone możliwości świętowania czegokolwiek wspólnie z Wami w tradycyjny sposób jedyne co możemy zrobić to naprawdę fajną promocję VPN i Smart DNS. Nie inaczej jest tym razem. Najlepszy VPN w Polsce (i najlepszy VPN na Polskę) możecie teraz kupić z NIESAMOWITYM UPUSTEM do 90%!!!!

Jeśli kiedykolwiek rozważaliście zakup pakietu VPN lub polecenie takiej usługi znajomym to teraz macie na to świetną okazję! Dzięki VPN zabezpieczycie swoje dane, ukryjecie adres IP i uzyskacie dostęp do fajnych stron i usług normalnie (z powodu złego adresu IP) niedostępnych. Ci z Was, którzy mieszkają za granicą, po przez Polski VPN będą mogli korzystać z Polskiego Internetu tak jakby nigdy nie wyjeżdżali.

W czasie naszej promocji – VPN PROMO 2016 – pakiety VPN zaczynają się już od $0.99/miesięcznie. Naprawdę, nie da się kupić taniej tak dobrej usługi jak nasza. Przypominamy, że pakiet VPN (szczególnie w tak atrakcyjnej cenie) może być też fajnym prezentem dla członka rodziny czy przyjaciela – w końcu chcecie by wasi bliscy też byli bezpieczni.

Ważne informacje dotyczące oferty w ramach VPN PROMO 2016

Nasza promocja jest ograniczona czasowo (niestety). Pakiety w promocyjnej cenie, z upustem do 90% możecie kupić w dniach 16 – 18.09. Po weekendzie ceny wracają do normy. Reasumując – szukasz dobrego VPN’a? Właśnie znalazłeś i to w cenie nie do pobicia.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more