Świąteczna i Noworoczna promocja VPN i Smart DNS!

promocja VPNWesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Miniony 2016 rok nie był jakiś rewelacyjny dla większości z nas. Stąd pomysł by Świąteczna i Noworoczna promocja VPN i Smart DNS rozpoczęła się wcześniej niż zwykle. Dzięki temu wszyscy z Was zainteresowani prywatnością w sieci, anonimowością w Internecie, ukrywaniem IP mogą skorzystać ze świetnej oferty VPN już teraz. 

Świąteczna i Noworoczna promocja VPN i Smart DNS – szczegóły…

Nasza promocja VPN zaczyna się dziś i będzie trwać przez ponad rok, do 02.01.2017. W promocji (tradycyjnie) biorą udział wszystkie nasze plany i pakiety. Oczywiście do tyczy to także usługi Smart DNS. Innymi słowy, macie do wyboru Świąteczno – Noworoczny upust na pakiety VPN + Smart DNS lub sam Smart DNS.

promocja VPN

Wybierz najbardziej odpowiadający Ci pakiet – czyli VPN z serwerami z USA, lub UK, lub Polski. A może taki, który pozwoli ci całkiem anonimowo korzystać z torrentów (torrenty lepiej ściągać przez VPN). Wybierz okres  rozliczeniowy i oszczędź aż do 60% na swoim pakiecie VPN i Smart DNS. Kliknij poniżej by skorzystać z promocji VPN.

Świąteczna i Noworoczna promocja VPN i Smart DNS!

Aż do 60% UPUSTU

od 12 grudnia do 02 stycznia

KUP VPN TERAZ