British TV – oglądaj Sky Movies i Sky Sports w Polsce

Sky Sports w PolsceDziś mamy naprawdę świetną wiadomość dla tych z Was, którzy mieszkają w UK i są abonentami platformy SKY, a także dla tych z Was, którzy macie znajomych lub rodzinę w UK, która może Wam pomóc w opłaceniu abonamentu Sky – z HideIPVPN oglądasz Sky Sports w Polsce. Jak wiecie HideIPVPN nieustannie stara się po poszerzenie i wzbogacenie usług przy zachowaniu tej samej atrakcyjnej ceny naszych pakietów super VPN i SmartDNS. Nieskromnie twierdzimy, że jesteśmy jednym z najlepszych dostawców rozwiązań VPN. Dbamy o jakość naszych serwerów, anonimowość, zadowolenie i obsługę naszych klientów. To dzięki Wam istniejemy i to Wy, jesteście dla nas najważniejsi. Dziś mamy przyjemność poinformować Was o kolejnej aktualizacji naszej rewolucyjnej usługi Smart DNS!

Sky Sports w Polsce – odblokuj Sky – oglądaj w Polsce, oglądaj na wakacjach

Sky, to obok Canal + jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek medialno-telewizyjnych w Europie i na świecie. Aktualnie jest największą platformą cyfrową na naszym kontynencie, mając ponad 10 mln abonentów. Niestety, do tej pory polscy telewidzowie i internaucie właściwie mogli się obejść smakiem. Sky nadawało swój program wyłącznie poprzez satelitę. Co więcej, sygnał jest ograniczony głównie do wysp brytyjskich. Kolejnym ciosem jaki Sky zadało społeczności skupionej wokoło VPN, SmartDNS i BBC było przejecie praw TV do cyklu Formuły 1. W obecnym sezonie, jedynie nieliczne wyścigi możemy oglądać na żywo na BBC One. Na szczęście jest rozwiązanie. Platforma SKy zaczęła udostępniać swoje kanały w sieci. HideIpVPN się postarało i można teraz odblokować Sky i NowTV.com poprzez SmartDNS.

Usługa, podobnie jak Netflix wymaga płacenia abonamentu miesięcznego, jednak biorąc pod uwagę telewizyjną ofertę Premium, sądzimy, że przynajmniej część z Was będzie tym bardzo zainteresowana. Sky F1 channel działa poprzez SmartDNS wyśmienicie!

Mieszkasz w UK – wykup VPN

Tym z Was, którzy na co dzień mieszkają w UK szczerze doradzamy rozważenie i wykupienie usług VPN. Powodów ku temu jest kilka. Po pierwsze chodzi o Waszą prywatność i anonimowość w sieci. Brytyjscy dostawcy internetowi (British ISP) muszą prowadzić dość skrupulatne dzienniki, tego co w sieci robicie. Wymiana plików P2P i torrent ()tych najbardziej popularnych) jest pod baczną obserwacja władzy. Do tego dochodzą zapędy obecnej partii rządzącej do cenzurowania Internetu. Kolejnym argumentem za aktywowaniem usługi VPN jest fakt (o ile zdecydujecie się na pakiet z dostępem do serwerów w UK), że bez względu na to gdzie będziecie spędzać wakacje zachowacie pełny dostęp do większości (jeśli nie wszystkich) serwisów telewizyjnych z UK.

Smart DNS VPN za darmo