Promocja VPN – Thanksgiving, Black Friday & Cyber Monday

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Thanksgiving, Black Friday & Cyber Monday. WOW! Takie zestawienie aż się prosi o porządną promocję. A jak wiecie, HideIPVPN nigdy w takich sprawach nie zawodzi. Zatem oficjalnie ogłaszamy – dziś startuje nasza wielka, jesienna promocja VPN! 

Promocja VPN – dlaczego warto się zainteresować?

W naszych blogowych postach często proponujemy Wam przetestowanie naszych usług VPN i Smart DNS. Dzięki temu, wiecie dokładnie na co się dalej decydujecie. Dziś także możecie rozpocząć od darmowego testu VPN i Smart DNS, albo… W związku z tym, że Promocja VPN ma limit czasowy możecie przeczytać poniżej co dokładnie oferujemy a potem, przejść bezpośrednio do wyboru pakietu.

Korzystaj z najlepszego VPN’a!

Choć nie brzmi to skromnie, jesteśmy bardzo dumni z naszej usługi VPN. Jeśli zdecydujecie się na subskrypcję dziś, poza oszczędnościami finansowymi otrzymacie:

 • świetną aplikację VPN dla Waszych PC z Windows lub MacOS oraz oczywiście dla telefonów i tabletów z Androidem i iOS
 • doskonałe szyfrowanie (czyli bezpieczeństwo!) wszystkich swoich danych przesłanych w sieciach Wi-Fi i GSM
 • możliwość wyboru i połączenia z jednym z szybkich 29 serwerów VPN – prędkości do 1 Gbps/użytkownika
 • możliwość z anonimowego korzystania z Internetu, w tym sieci P2P i torrent
 • łatwej metody obejść ograniczeń regionalnych różnych stron i usług online
 • brak logów – nie śledzimy Waszej aktywności online
 • brak umowy – ty decydujesz na jak długo chcesz wykupić VPN i czy chcesz odnowić pakiet
 • świetne wsparcie techniczne
 • Smart DNS! – wszystkie nasze pakiety VPN zawierają odpowiadającą im usługę Smart DNS w cenie!

Promocja VPN – ile możesz zaoszczędzić?

Nasza promocja VPN z okazji „Thanksgiving, Black Friday & Cyber Monday” startuje już dziś i będzie trwać do 29 listopada. W zależności od tego na jaki pakiet się zdecydujecie i na jak długo go wykupicie całkowita oszczędność może wynieść aż 90%!!! Naprawdę, jesteśmy wstanie sprawić by promocja VPN mogła być jeszcze lepsza!

By otrzymać upust przy zakupie po prostu kliknij w link poniżej. Nie są potrzebne żadne promocyjne kody! Wybierz pakiet VPN który Ci odpowiada i subskrybuj.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more