Jak oglądać Wimbledon 2016 online?

oglądać Wimbledon 2016 onlineTak byliśmy skupieni na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej, ze całkowicie przeoczyliśmy rozpoczęcie turnieju tenisowego Wimbledon. Mamy nadzieję, ze wybaczycie nam to przeoczenie. Dziś o tym jak i gdzie oglądać Wimbledon 2016 online w bezpieczny sposób.

Gdzie oglądać Wimbledon 2016 online?

Podobnie jak z wieloma innymi wydarzeniami sportowymi, jest jedno niezawodne źródło darmowych transmisji online. Wspominaliśmy je przy okazji wpisu „Jak oglądać Euro 2016 online?„. Mamy na myśli oczywiście Brytyjskie BBC i ich usługę BBC iPlayer (póki co kwestie BRexit nam nie zagrażają).

BBC iPlayer może być uruchomiony praktycznie na dowolnym urządzeniu – telefonie, tablecie, komputerze a nawet w TV. Problem polega na tym, że większość meczy tenisowych odbywa się w ciągu dnia a zatem z dala od względnie bezpiecznego, naszego własnego dostępu do Internetu.

Tak więc będąc poza domem i łącząc się z Internetem jesteśmy narażeni na dodatkowe ryzyko. Dlatego też dziś przypomnimy wam nie tylko jak oglądać Wimbledon 2016 online ale także jak łączyć się z Internetem w bezpieczny sposób.

Turniej tenisowy Wimbledon rozgrywany jest pomiędzy 27.06 – 10.07- to tak, żeby nam nie uciekło…

Jak bezpiecznie oglądać Wimbledon 2016 online?

Tak jak pisaliśmy wyżej mecze tenisowe rozgrywane są w ciągu dnia. Oznacza to, ze jesteśmy z dala od domu. Biorąc pod uwagę, że pakiety internetowe w urządzeniach mobilnych mamy często ograniczone jasnym jest, ze będziemy szukać darmowych, otwartych sieci Wi-Fi by uzyskać dostęp do Internetu. Może być tez tak, że w pracy lub szkole administrator sieci wyłączy dostęp do części stron lub usług. Bez względu na to jak wygląda nasza sytuacja (bo także w domu zalecamy korzystać z tego rozwiązania) najlepszym wyjściem będzie włączenie szyfrowanego połączenia VPN i ukrycie adresu IP. Dzięki temu nie tylko uzyskacie dostęp do usługi i treści ale także zabezpieczycie się przed utrata danych czy szpiegowaniem Was przez kogokolwiek. Po przez nasze serwery VPN w UK będziecie mogli ukryć własny adres IP i surfować w anonimowy sposób pod bezpiecznym adresem IP z UK. Wszystkie treści dostępne w online w UK będą dla Was dostępne dokładnie tak samo jak z oryginalnym adresem IP z UK.

VPN to przesyłanie zaszyfrowanych danych oraz schowanie własnego urządzenia za serwerem VPN. W praktyce oznacza to, ze szpiegowanie nas online staje się wyjątkowo utrudnione. Sprawdzenie jakie dane i do kogo są wysyłane jest praktycznie nie możliwe. Oprócz usługi VPN oferujemy także możliwość uwolnienia się od serwerów DNS Google czy waszego własnego dostawcy internetowego. Usługa nazywa się Smart DNS. Można z niej korzystać samodzielnie lecz jest także dodana do wszystkich naszych pakietów VPN. W linku poniżej znajdziecie więcej szczegółowych informacji o Smart DNS.

Obie nasze usługi – Smart DNS i VPN możecie testować przez zakupem całkowicie za darmo!

Wypróbuj VPN za darmo!